Gamdias Hephaestus E1

Cena:
59,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,20 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset Gamdias Hephaestus E1 v bielom prevedení vám sprostredkuje kvalitný zvuk počas herných maratónov. Je vybavený 50 mm meničmi s citlivosťou 116±3dB a impedanciou 32 Ohm. Súčasťou je výkonný všesmerový mikrofón s citlivosťou -58db±5db. Hernú atmosféru dotvorí viacfarebné LED podsvietenie s efektom dýchania. Vo výbave nechýba vibračná jednotka, špeciálny hliníkový pasívny chladič a ovládací panel na kábli. Na pripojenie je určený 1,8 m kábel s 3,5 mm jackom a USB konektorom slúžiacim na napájanie podsvietenia.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Herný headset Gamdias Hephaestus P1 RGB v čiernom prevedení vám sprostredkuje kvalitný virtuálny 7.1 zvuk počas herných maratónov. Je vybavený 50 mm meničmi s citlivosťou 119±3dB a impedanciou 32 Ohm. Súčasťou je výkonný všesmerový mikrofón s citlivosťou -58db±5db. Hernú atmosféru dotvorí RGB podsvietenie s efektom dýchania. Vo výbave nechýba vibračná jednotka, špeciálny hliníkový pasívny chladič a ovládací panel na kábli. Na pripojenie je určený 1,8 m kábel s pozláteným USB konektorom.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Citlivosť: 119 dB
  • Impedancia: 32 ohm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Výnimočný akustický zážitok

Herné slúchadlá Gamdias Hephaestus E1 disponujú 50 mm meničmi, ktoré vám sprostredkujú krištáľovo čistý zvuk pre jedinečný herný zážitok. Začujete tak každý pohyb nepriateľa a budete si môcť vychutnať realistické podanie ohlušujúcich explózií, či dunenia motorov pri hraní obľúbených herných titulov.

Podmanivé podsvietenie

Vychutnajte si tú pravú hernú atmosféru s LED podsvietením. To ponúkne viaceré farebné kombinácie s možnosťou nastavenia efektu dýchania. Podsvietenie je napájané pripojovacím káblom s USB konektorom.

Pohodlné prevedenie

Ergonomický dizajn veľkých náušníkom poskytne užívateľovi vysoký komfort pri nosení. Headset sa môže popýšiť zabudovanými pasívnymi chladičmi z hliníku, ktoré sa postarajú o zníženie teploty, a tým zabezpečia optimálnu úroveň pohodlia aj počas dlhých herných seáns.

Vibračná jednotka

Identifikátor zdroja výbuchu v hre spúšťa vibračnú jednotku, ktorá následne rozvibruje ľavý alebo pravý náušník slúchadiel v závislosti od smeru zvuku explózie. Tak získate okrem priestorového zvuku tiež skutočnú vibráciu, ktorá vám pomôže na bojovom poli určiť polohu nepriateľa.

Všesmerový mikrofón

Vo výbave headsetu Gamdias Hephaestus E1 nechýba všesmerový mikrofón na otočnom ramene s potlačením okolitého šumu. Je zárukou, že vaša komunikácia so spoluhráčmi bude vždy čistá a bez rušivých ruchov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Citlivosť: 116 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gamdias
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 232 mm
Výška: 216 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Citlivosť: 116 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,8 m
Bezdrôtové: Nie

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: HEPHAESTUS E1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore