Gamdias Hephaestus P1 RGB

Cena:
69,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,40 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset Gamdias Hephaestus P1 RGB v čiernom prevedení vám sprostredkuje kvalitný virtuálny 7.1 zvuk počas herných maratónov. Je vybavený 50 mm meničmi s citlivosťou 119±3dB a impedanciou 32 Ohm. Súčasťou je výkonný všesmerový mikrofón s citlivosťou -58db±5db. Hernú atmosféru dotvorí RGB podsvietenie s efektom dýchania. Vo výbave nechýba vibračná jednotka, špeciálny hliníkový pasívny chladič a ovládací panel na kábli. Na pripojenie je určený 1,8 m kábel s pozláteným USB konektorom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Herný headset GAMDIAS Hebe P1A vás upúta už na prvý pohľad svojim štýlovým čiernym sfarbením s robustnou kovovou konštrukciou a RGB podsvietením. Vysoko kvalitný zvuk zabezpečujú 53mm HD meniče pracujúce s impedanciou až 110 Ohm, 7.1 priestorovým zvukom a citlivosťou 32dB. O komunikáciu s rovesníkmi sa postará jednosmerný zasúvací mikrofón s citlivosťou -43 dBV/Pa, ktorý je zároveň vybavený funkciou na potlačenie okolitého šumu. Prispôsobenie zvuku a zvukových efektov podľa vašich predstáv si môžete vďaka mobilnej aplikácii MobileHera. Vo výbave nechýba ani technológia Bass Impact a podpora vibrácií. Kompatibilitu slúchadiel zaistí pozlátený USB kábel s dĺžkou 2,5m.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Citlivosť: 110 dB
  • Impedancia: 32 ohm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Výnimočný akustický zážitok so 7.1 kanálovým zvukom

Herné slúchadlá Gamdias Hephaestus P1 RGB disponujú 50 mm meničmi, ktoré vám sprostredkujú krištáľovo čistý priestorový 3D zvuk pre jedinečný herný zážitok. Začujete tak každý pohyb nepriateľa a budete si môcť vychutnať realistické podanie ohlušujúcich explózií, či dunenia motorov pri hraní obľúbených herných titulov.

Podmanivé podsvietenie

Vychutnajte si tú pravú hernú atmosféru s prispôsobiteľným RGB podsvietením. To ponúkne jedinečné farebné kombinácie s možnosťou nastavenia efektu dýchania. Parametre podsvietenia si jednoducho nastavíte v aplikácii Mobile HERA.

Pohodlné prevedenie

Ergonomický dizajn veľkých náušníkom poskytne užívateľovi vysoký komfort pri nosení. Headset sa môže popýšiť špeciálne navrhnutou konštrukciou s vetracími otvormi a zabudovanými pasívnymi chladičmi z hliníku, ktoré sa postarajú o zníženie teploty, a tým zabezpečia optimálnu úroveň pohodlia aj počas dlhých herných seáns.

Vibračná jednotka

Identifikátor zdroja výbuchu v hre spúšťa 30 mm vibračnú jednotku, ktorá následne rozvibruje ľavý alebo pravý náušník slúchadiel v závislosti od smeru zvuku explózie. Tak získate okrem priestorového zvuku tiež skutočnú vibráciu, ktorá vám pomôže na bojovom poli určiť polohu nepriateľa.

Všesmerový mikrofón

Vo výbave headsetu Gamdias Hephaestus P1 RGB nechýba všesmerový mikrofón na otočnom ramene s potlačením okolitého šumu. Je zárukou, že vaša komunikácia so spoluhráčmi bude vždy čistá a bez rušivých ruchov.


Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Citlivosť: 119 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gamdias
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 232 mm
Výška: 216 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Citlivosť: 119 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,8 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: USB

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Áno

Ostatné

Kód produktu: HEPHAESTUS P1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore