Garmin ANT+ snímač rýchlosti+snímač kadencie 2, čierna

Cena:
69,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,40 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Snímač Garmin ANT+ zaznamená vašu rýchlosť a kadenciu pri bicyklovaní. Snímače môžete používať aj samostatne, na meranie využívajú zabudovaný akcelerometer. Údaje o rýchlosti a vzdialenosti sa ukladajú do internej pamäte, zároveň si ich viete spárovať cez mobilný telefón s vaším účtom na Connect Garmin. Okrem funkcie ANT+ podporuje aj rozhranie Bluetooth, aby ste mohli snímače využívať s rôznymi aplikáciami a zariadeniami.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Sada dvoch snímačov

Ak chcete vedieť akú vzdialenosť a akou rýchlosťou ste šli na vašom bicykli je tu pre vás snímač značky Garmin. V sade nájdete dva samostatne pracujúce snímače a to snímač rýchlosti a snímač kadencie. Na prepojenie s kompatibilným zariadením Garmin využijete technológiu ANT+ s dosahom až 10 metrov, na prepojenie s telefónom je tu zase Bluetooth tiež s dosahom 10 metrov. 

Snímač rýchlosti a kadencie

Oba snímače je možné využívať za každého počasia. Rýchlosť je zaznamenáva zo zadného kolesa. Tento snímač okrem rýchlosti zachytí aj vaše tempo a vzdialenosť. Druhý snímač sa zameriava na kadenciu pedálovania z kľuky vášho bicykla. Vďaka gyroskopickému akcelerometru zachytí snímač každý pohyb kľuky. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre značku: Garmin

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
Pre značku: Garmin

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Obsah balenia

Obsah balenia: Telo snímača kadencie (s batériou CR 2032), 3ks in

Ostatné

Kód produktu: 010-12845-00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore