Garmin Approach S6 Dark Lifetime

  • Výpredaj - 23 %
  • Doprava zadarmo

Funkcie: notifikácie,


Cena 307,00 €

Zľava 23 % z pôvodnej ceny: 399,00 € Zobraziť nápoveď

6,14 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Skvelé športové hodinky Garmin Approach S6 Dark Lifetime v čiernom prevedení sú novinkou na trhu, ktorá predstavuje prelom medzi týmto druhom náramkových hodiniek. Garmin športové hodinky sú kvalitne skonštruované a ponúkajú množstvo praktických aplikácií na profesionálnej úrovni. Majú celodotykový farebný displej, ktorý dodáva úplne nový rozmer hre, pre ktorú sú prvotne určené – golfu. Hodinky vám umožnia sledovať jamkovisko a uložiť si až 30 000 golfových ihrísk po celom svete.

Využitie

Vynikajúce a šikovné športové hodinky Garmin Approach S6 Dark Lifetime sú vhodné pre profesionálnych aj občasných športovcov. Disponujú kvalitnou konštrukciou a vynikajúcimi technológiami, ktoré vám spríjemnia a uľahčia čas strávený pri športe. Určené sú najmä pre golfistov – majú skvelú pamäť s mapami až 30 000 ihrísk po celom svete. Veľký a prehľadný celopodsvietený LCD displej sa jednoducho ovláda a umožní vám nastaviť si svoju hru do posledného detailu.

Využitie - GARMIN Approach S6 Dark Lifetime

Dizajn

Vzhľad športových hodiniek Garmin je nenáročný a minimalistický, avšak s určitou dávkou elegancie. Vyrobené sú z kvalitných a odolných materiálov, vhodných pre outdoor aktivity, v čiernom farebnom prevedení. Hodinkám dominuje veľký a prehľadný LCD displej, ktorý je celofarebný a podsvietený pre dobrú orientáciu v jednotlivých aplikáciách. A tých je tam skutočne množstvo – hodinky sú vybavené pre potreby každého golfistu, disponujú možnosťou farebného náhľadu máp ihrísk, ktorých je v pamäti hodiniek uložených až 30 000. Tiež sa vyznačujú hneď niekoľkými skvelými novinkami, napríklad aplikáciou Pin Pointer, CourseView alebo SwingStrenght.

Dizajn - GARMIN Approach S6 Dark Lifetime

Pin Pointer

Vďaka tejto aplikácii budete schopný označiť svoju aktuálnu pozíciu či pozíciu hry jediným dotykom na mape v hodinkách.

CourseView

Aplikácia CourseView vám umožňuje zobraziť náhľad jamkoviska a v prípade potreby manuálne zmeniťpozíciu jamky.

CourseView - GARMIN Approach S6 Dark Lifetime

SwingStrenght

Inovatívna aplikácia SwingStrenght spolu s TempoTraining vám umožnia vylepšiť si techniku švihu a stať sa tak ešte lepším a zručnejším golfistom.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie notifikácie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin Approach S6 Dark Lifetime

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené