Garmin Approach S60 Premium čierne

Doprava zadarmo

Funkcie: výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, krokomer, notifikácie,


Cena 549,00 €

10,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Golfové hodinky Garmin Approach S60 Premium v čiernej farbe vás zaujmú svojím jednoduchým dizajnom s skvelými funkciami, nielen pre športovcov. Displej s priemerom 3,05 cm a rozlíšením 240 x 240 bodov je jasný, dobre čítateľný a ovládaný dotykom. Pomocou technológie Bluetooth, dokážete hodinky jednoducho zosynchronizovať so smartfónom. Podporujú OS Android a iOS. Sú vybavené množstvom snímačov, ktoré zaznamenajú vašu celodennú aktivitu, trasu, kroky aj spálené kalórie. Vyhodnotia aj kvalitu vášho spánku. Hodinky majú predinštalované mapy golfových ihrísk a sú vodotesné 5 ATM. Výdrž batérie tvorí 10 hodín.

Golfový spoločník

S hodinkami Garmin Approach S60 Premium sa nestratíte. Sú vybavené preinštalovanou celosvetovou databázou viac ako 40 tisíc ihrísk vrátane Slovenska a Česka s bezplatnou aktualizáciu existujúcich a nových ihrísk počas celej životnosti hodiniek a to vďaka Garmin Express. Hodinky budú navyše monitorovať aj vašu aktivitu. Zaznamenajte svoje výsledky v hre na rady a stableford aj s HCP. Zistite, ktorú jamku ste už prešli a ktorú vynechali na golfovom ihrisku. S hodinkami Garmin Approach S60 Premium to zvládnete hravo.

Zlepšite sa v hre

Buďte o krok pred vašimi súpermi. Hodinky Garmin Approach S60 Premium umožňuje ukladanie aktuálnej pozície GPS na ihrisku ako pomôcka pre ďalšie hry na danom ihrisku. Bunkre či vodné prekážky ľahko označíte dotykom na mape a zobrazí sa presná vzdialenosť k označenému bodu. Po skončení hry si môžete preniesť všetky zaznamenané údaje vašej hry cez USB port pre prepojenie s počítačom a zaznamenať všetko v bezplatnej aplikácii Garmin Connect. Evidencia skóre pre jedného hráča vrátane handicapu a ukladanie histórie vám slúžia ako motivácia pri ďalšej hre.

Pokročilé technológie

Už nemusíte premýšľať, kde je jamka. Funkcia PinPointer vám napovie smer jamky bez toho, aby ste videli vlajku. Garmin Approach S60 Premium vypočítajú vzdialenosť k jamke s prihliadnutím na terén. Okrem bežných funkcií (vzdialenosť, čas, tempo, budík), hodinky ponúkajú aj profily pre cyklistiku, plávanie v bazéne alebo profily pre outdoor rekreačné aktivity – lyžovanie, snowboard, veslovanie a iné. Nastavte si vo svojom profile režim spánok a Garmin Approach S60 Premium monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo na svojom smartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.

Rôzne snímače

Vďaka GPS prijímaču je možné veľmi presne zmerať dĺžku každej rany vzdušnou čiarou. S hodinkami Garmin Approach S60 Premium máte prehľad o vzdialenosti aktuálnej GPS polohy na začiatok, stred a koniec jamoviska. Hodinky disponujú aj akcelometrom a gyroskopom. Snímač srdcovej frekvencie vám umožní sledovanie frekvencie vášho tepu. Vďaka snímaču kadencie budete vedieť o vašej rýchlosti kroku či behu.

Stále v obraze  

Funkcia Smart upozornenia prostredníctvom Bluetooth® prepojenia s vaším smartfónom vás diskrétne informuje o prichádzajúcich e-mailoch, správach a iných upozorneniach z vášho telefónu. Športové hodinky s GPS s možnosťou využitia ako budík alebo časovač pre upozornenie na pomalé tempo hry. Ak nie ste práve na ihrisku, môžete ich využívať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík). Hodiny sú tiež vybavené automatickým šetriacim režimom podľa denného svetla.

Prevádzka

Dlhá výdrž batérie je zaistená vďaka nabíjateľnej li-ion batérií. Pri zapnutom GPS snímači vydrží 10 hodín. V režime hodiniek ponúka vynikajúcu vydrž až 10 dní. Hodinky vám budú robiť spoločnosť počas vašej celej golfovej hry. Ich ovládanie je jednoduché. Využívajte ich naplno so všetkými funkciami aké majú.

Dotykový displej

Obrazovka s priemerom 3,05 cm ponúka skvelé rozlíšenie 240 x 240 bodov. Detailný displej je možné ovládať dotykom. Zobrazí každý detail v skvelej kvalite. Na mape zobrazenej na displeji sú zreteľne vyznačené oblúkové vzdialenosti a zalomenia faiway. Pre lepšiu čítateľnosť si môžete zvoliť režim zobrazenia veľkých čísel. Displej zobrazí všetky potrebné informácie pre skvelú hru aj pre vynikajúci športový výkon.

Dizajn hodiniek

Golfové hodinky Garmin Approach S60 Premium v čiernej farbe pôsobia mimoriadne elegantne a nadčasovo. Skvele doplnia váš každodenný outfit, či športový vzhľad o doplnok s množstvom funkcií. Vďaka svojmu odolnému prevedeniu sú hodinky odolné voči namočeniu a postriekaniu vodou – 5 ATM. Luxusný doplnok bude vašim každodenným spoločníkom pri bežných aktivitách, golfe či inom športe. Ovládajte svoje hodinky jednoducho dotykom prsta - poklepaním alebo ťahaním po displeji.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, krokomer, notifikácie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin Approach S60 Premium čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené