Garmin Approach S60 Premium čierne

Cena:
549,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 10,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Golfové hodinky Garmin Approach S60 Premium v čiernej farbe vás zaujmú svojím jednoduchým dizajnom s skvelými funkciami, nielen pre športovcov. Displej s priemerom 3,05 cm a rozlíšením 240 x 240 bodov je jasný, dobre čítateľný a ovládaný dotykom. Pomocou technológie Bluetooth, dokážete hodinky jednoducho zosynchronizovať so smartfónom. Podporujú OS Android a iOS. Sú vybavené množstvom snímačov, ktoré zaznamenajú vašu celodennú aktivitu, trasu, kroky aj spálené kalórie. Vyhodnotia aj kvalitu vášho spánku. Hodinky majú predinštalované mapy golfových ihrísk a sú vodotesné 5 ATM. Výdrž batérie tvorí 10 hodín.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Golfový spoločník

S hodinkami Garmin Approach S60 Premium sa nestratíte. Sú vybavené preinštalovanou celosvetovou databázou viac ako 40 tisíc ihrísk vrátane Slovenska a Česka s bezplatnou aktualizáciu existujúcich a nových ihrísk počas celej životnosti hodiniek a to vďaka Garmin Express. Hodinky budú navyše monitorovať aj vašu aktivitu. Zaznamenajte svoje výsledky v hre na rady a stableford aj s HCP. Zistite, ktorú jamku ste už prešli a ktorú vynechali na golfovom ihrisku. S hodinkami Garmin Approach S60 Premium to zvládnete hravo.

Zlepšite sa v hre

Buďte o krok pred vašimi súpermi. Hodinky Garmin Approach S60 Premium umožňuje ukladanie aktuálnej pozície GPS na ihrisku ako pomôcka pre ďalšie hry na danom ihrisku. Bunkre či vodné prekážky ľahko označíte dotykom na mape a zobrazí sa presná vzdialenosť k označenému bodu. Po skončení hry si môžete preniesť všetky zaznamenané údaje vašej hry cez USB port pre prepojenie s počítačom a zaznamenať všetko v bezplatnej aplikácii Garmin Connect. Evidencia skóre pre jedného hráča vrátane handicapu a ukladanie histórie vám slúžia ako motivácia pri ďalšej hre.

Pokročilé technológie

Už nemusíte premýšľať, kde je jamka. Funkcia PinPointer vám napovie smer jamky bez toho, aby ste videli vlajku. Garmin Approach S60 Premium vypočítajú vzdialenosť k jamke s prihliadnutím na terén. Okrem bežných funkcií (vzdialenosť, čas, tempo, budík), hodinky ponúkajú aj profily pre cyklistiku, plávanie v bazéne alebo profily pre outdoor rekreačné aktivity – lyžovanie, snowboard, veslovanie a iné. Nastavte si vo svojom profile režim spánok a Garmin Approach S60 Premium monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo na svojom smartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.

Rôzne snímače

Vďaka GPS prijímaču je možné veľmi presne zmerať dĺžku každej rany vzdušnou čiarou. S hodinkami Garmin Approach S60 Premium máte prehľad o vzdialenosti aktuálnej GPS polohy na začiatok, stred a koniec jamoviska. Hodinky disponujú aj akcelometrom a gyroskopom. Snímač srdcovej frekvencie vám umožní sledovanie frekvencie vášho tepu. Vďaka snímaču kadencie budete vedieť o vašej rýchlosti kroku či behu.

Stále v obraze  

Funkcia Smart upozornenia prostredníctvom Bluetooth® prepojenia s vaším smartfónom vás diskrétne informuje o prichádzajúcich e-mailoch, správach a iných upozorneniach z vášho telefónu. Športové hodinky s GPS s možnosťou využitia ako budík alebo časovač pre upozornenie na pomalé tempo hry. Ak nie ste práve na ihrisku, môžete ich využívať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík). Hodiny sú tiež vybavené automatickým šetriacim režimom podľa denného svetla.

Prevádzka

Dlhá výdrž batérie je zaistená vďaka nabíjateľnej li-ion batérií. Pri zapnutom GPS snímači vydrží 10 hodín. V režime hodiniek ponúka vynikajúcu vydrž až 10 dní. Hodinky vám budú robiť spoločnosť počas vašej celej golfovej hry. Ich ovládanie je jednoduché. Využívajte ich naplno so všetkými funkciami aké majú.

Dotykový displej

Obrazovka s priemerom 3,05 cm ponúka skvelé rozlíšenie 240 x 240 bodov. Detailný displej je možné ovládať dotykom. Zobrazí každý detail v skvelej kvalite. Na mape zobrazenej na displeji sú zreteľne vyznačené oblúkové vzdialenosti a zalomenia faiway. Pre lepšiu čítateľnosť si môžete zvoliť režim zobrazenia veľkých čísel. Displej zobrazí všetky potrebné informácie pre skvelú hru aj pre vynikajúci športový výkon.

Dizajn hodiniek

Golfové hodinky Garmin Approach S60 Premium v čiernej farbe pôsobia mimoriadne elegantne a nadčasovo. Skvele doplnia váš každodenný outfit, či športový vzhľad o doplnok s množstvom funkcií. Vďaka svojmu odolnému prevedeniu sú hodinky odolné voči namočeniu a postriekaniu vodou – 5 ATM. Luxusný doplnok bude vašim každodenným spoločníkom pri bežných aktivitách, golfe či inom športe. Ovládajte svoje hodinky jednoducho dotykom prsta - poklepaním alebo ťahaním po displeji.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, notifikácie, krokomer

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 47 mm
Výška: 47 mm
Hmotnosť: 61 g
Hĺbka: 14,5 mm
Farba hodiniek: čierna
Farba remienku: čierna

Obsah balenia

Obsah balenia: Approach S60 Premium s keramickou obručou a kožený

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: LCD (farebné)

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Ďalšie parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, notifikácie, krokomer
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ne
Aktivita: fitness, beh, cyklistika, golf, chôdza, turistika, veslovanie, plávanie
Typ nabíjania: dock

Batérie

Výdrž batérie: 10 Dni

Ostatné

Kód produktu: 010-01702-02

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore