Garmin Camper 780 MT-D

Cena:
398,00 €

Pôvodná cena 399,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 7,96 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktická autonavigácia Garmin Camper 780 MT-D s 2-jadrovým procesorom ponúka 6,95" dotykový displej s rozlíšením 1024 x 600 pixelov. Napájanie je zabezpečené lítium-iónovou batériou s výdržou do 1 hodiny na jedno nabitie. Záznamy je možné ukladať na pamäťové karty Micro SDHC s maximálnou kapacitou 32 GB. Disponuje podporou Bluetooth pre spárovanie so smartfónom. Pomocou Mini USB kábla je možné prepojiť ju s PC. K dispozícii bezplatná aktualizácia máp prostredníctvom softvéru Garmin Express. Vo výbave Wi-Fi, asistent jazdných pruhov, informácie o premávke na cestách, plánovač trasy, prijímať GPS, Galileo, databázy TripAdvisor® a Foursquare® a 3D zobrazenie terénu a 3D budov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
Popis produktu

Bezpečnostné upozornenia vám uľahčia cestovanie

O bezpečnú situáciu na cestách sa postarajú upozornenia, vďaka ktorým budete mať aktuálne informácie o situácií pred vami. Behom jazdy vás navigácia včas upozorní na neplánované situácie ako napríklad nehoda, kolóna, opravy na ceste atď a navrhne vám alternatívnu trasu. Samozrejmosťou je tiež rozšírený asistent jazdných pruhov, ktorý vám pomôže zaradiť sa do správneho pruhu, vďaka čomu tak spoľahlivo dorazíte do cieľa. Naplánovať si trasu nebolo nikdy jednoduchšie. Stačí si zadať prejazdové body, kadiaľ chcete ísť, ako dlho sa chcete na mieste zdržať a kedy chcete doraziť do cieľa. Jednotlivých informácie po zadaní je potrebné uložiť a spustiť.

 

Praktické funkcie, ktoré oceníte

Samozrejmosťou sú tiež Smart notifikácie, ktoré sa zobrazia priamo na obrazovke navigácie, čo prispeje k bezpečnej jazde. Vo výbave nájdete technológiu Smartphone Link, pomocou, ktorej môžete po pripojení kompatibilného telefónu cez dáta mobilných operátorov prijímať akutálne informácie o počasí a doprave. Podpora Bluetooth umožní k navigácii pripojiť smatfón, takže si môžete nastaviť zobrazovanie všetkých upozornení z telefónu na displej navigácie. Následne ju tiež môžete využiť aj ako Hands-free. Okrem toho je zariadenie pripojiteľné prostredníctvom Wifi pre aktualizáciu máp a softwéru. Počas celej životnosti zariadenia je možná bezplatná aktualizácia máp cez softvér Garmin Express.

 

TripAdvisor®

Vďaka integrovaniej službe TripAdvisor® a Foursquare® máte možnosť na svojich cestách navštíviť tie najobľúbenejšie turistické atrakcie, reštaurácie, kúpaliská. Dopravné informácie vám poskytnú prehľad o situácií na cestách a vy sa tak vyhnete dopravným komplikáciám. K dispozícii tiež databázy kempingov (ACSI, Trailer’s PARK™, CamperContact), zobrazenie 3D terénu a 3D budov, vytvorenie profilov obytných automobilov a prívesov, zobrazenie výškového profilu počas navigácie či výpočet trasy na základe vytvoreného profilu zohľadnňujúc hmotnosť, dĺžku, šírku a výšku vrátenia týchto parametrov pre jednotlivé prívesy. 

 

Doživotná aktualizácia máp 45 štátov Európy

Predinštalovaná mapa City Navigator® Europe obsahuje pokrytie nasledovných 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť HERE, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigačná databáza poskytuje užívateľovi vyhľadávať v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, čerpacie stanice, banky a množstvo iných.

 

Obsah balenia: Camper 780 MT-D, predinštalovaná mapa Európy (45 štátov), doživotná aktualizácia máp Európy, vstavaný digitálny prijímač pre doživotný príjem prémiových dopravných správ aj na Slovensku , doživotný príjem dopravných správ a počasia prostredníctvom novej technológie Smartphone Link cez pripojený kompatibilný smartfón s novou aplikáciou Garmin Drive™, prísavkový držiak do auta, napájací kábel do auta (TA20), miniUSB kábel, príručka používateľa.
 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka ("): 6,95 "
iBluetooth: Áno
Kompat.pamäť.karty: micro SD
Interná pamäť: Áno
Vodeodolný: Nie
TMC: Áno
TIR mod: Nie
Bezplatná aktualiz.máp: Áno
Smart notifikácia: Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno
MP3 prehrávač: Nie
Podpora pre Geocaching: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Nie
Napájaný stojanček: Nie
Magnetický držiak: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka ("): 6,95 "

Konektivita

iBluetooth: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 17,3 cm
Hmotnosť: 239 g
Výška: 9,9 cm
Hĺbka: 1,8 cm

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SD

Dátové úložisko

Interná pamäť: Áno

Navigácia

TMC: Áno
TIR mod: Nie
3D zobrazenie budov: Áno
Dobrodružné nastavenia trasy: Nie
Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno
Automat.prerátanie trasy: Áno
Pridať body záujmu: Áno

Mapy

Bezplatná aktualiz.máp: Áno
Možnosť zmeny zobrazenia mapy: Áno

Funkcie

Automat.načítanie dát.stránok: Áno
Hlasové ovládanie: Áno
Smart notifikácia: Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno
MP3 prehrávač: Nie

GPS typ

Podpora pre Geocaching: Áno

Ostatné

Kód produktu: 010-02227-10

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore