Garmin Camper 785 MT-D


Uhlopriečka ("): 7 ", Bluetooth: Áno, Kompat.pamäť.karty: micro SD, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TMC: Áno, TIR mod: Nie, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Áno, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Áno, Podpora pre Geocaching: Áno,


Cena 499,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 529,00 € Zobraziť nápoveď

9,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

GPS navigácia Garmin Camper 785 MT-D s vstavanou kamerou je určená pre obytné automobily a karavany. Disponuje dotykovým 7" LCD TFT displejom s WSVGA rozlíšením. Navigácia obsahuje pokročilé funkcie pre karavanistov vrátane plánovania trás podľa hmotnosti a veľkosti vozidla, širokú databázu bodov záujmu POI a informácie pre karavanisty ACSI™, Campercontact™ a Trailer's PARK™. Navigácia je ďalej vybavená podporou WiFi, umožní príjem aktuálnych dopravných informácií prostredníctvom Smartphone Link, podporuje hlasové ovládanie a možno ju využiť aj ako handsfree, vďaka technológii Bluetooth. S navigáciou navyše môžete spárovať zadnú kameru Garmin BC™ 35. (Kamera nie je súčasťou balenia). Súčasťou navigácie sú detailné mapové podklady pre Európu zahŕňajúce obmedzenia pre karavany.

Cestujte pohodlne s obytným vozom alebo karavanom

GPS navigácia Garmin Camper 785 MT-D je skvelým parťákom pre každého cestovateľa, ktorý objavuje krásy Európy so svojím karavanom alebo v obytnom voze. Navigácia poskytuje pokročilé plánovanie trasy podľa veľkosti a hmotnosti vášho auta a zahŕňa tiež upozornenie na výšky mostov a podjazdov, na ostré zákruty a ďalšie prekážky, ktoré by vás mohli na cestách prekvapiť. Celý obsah a detailné mapové podklady uvidíte na dotykovom 7" TFT LCD displeji s rozlíšením WSVGA. Displej tak ponúkne jemné zobrazenie a vďaka dotykovému ovládaniu bude obsluha navigácie naozaj jednoduchá a intuitívna.

Detailné mapové podklady

Súčasťou navigácie sú kvalitné mapové podklady so širokou databázou bodov záujmu POI a autokempingov. Mapové podklady sú dostupné pre 45 krajín Európy: Albánsko, Andorra, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina , Vatikán, Veľká Británia. Mapové podklady poskytuje pre Garmin spoločnosť HERE, ktorá patrí medzi popredných poskytovateľov mapových podkladov. Mapy zahŕňajú možnosť vyhľadávania bodov záujmu, v ktorých nájdete reštaurácie, hotely, čerpacie stanice a mnohé ďalšie.

Podpora WiFi, Bluetooth a Smartphone Link

V ďalšej výbave navigácie sa nachádza podpora Wi-Fi pripojenia. Prostredníctvom Wi-Fi budete môcť pohodlne aktualizovať mapové podklady bez nutnosti použitia PC. Vynikajúcou funkciou je Smartphone Link. Táto funkcia umožňuje pripojenie navigácie k vášmu telefónu. Prostredníctvom telefónu a jeho internetového pripojenia bude navigácia automaticky prijímať aktuálne dopravné informácie. Na základe aktuálnych obmedzení vám navigácia ponúkne vhodnú obchádzkovú trasu, ktorá vám ušetrí čas. Mimo to môžete navigáciu využívať aj ako handsfree.

Integrovaná kamera a ďalšie užitočné funkcie

Súčasťou navigácie je aj integrovaná kamera, ktorá umožní zaznamenávať všetko, čo sa deje pred vami vo FullHD rozlíšení. Kamera umožní i tvorbu fotografií. S navigáciou je možné spárovať zadnú kameru Garmin BC™ 35, aby ste mali skvelý výhľad za svoje auto. Kamera nie je súčasťou balenia. Navigácia vám ďalej umožňuje nastaviť si plán cesty dopredu. Môžete si nastaviť požadovaný čas príchodu do vášho cieľa, aby ste vedeli, kedy je vhodný čas vydať sa na cestu. Do plánu možno zahrnúť zastávky na požadovaných miestach a dobu, ktorú chcete na jednotlivých miestach stráviť. Svoju navigáciu budete môcť ovládať aj pomocou hlasových príkazov, aby ste sa mohli plne sústrediť na riadenie.

Obsah balenia: Camper 785 MT-D, predinštalovaná mapa City Navigator® NT Europe (45 štátov), doživotná aktualizácia máp Európy, napájací kábel s digitálnym prijímačom pre doživotný príjem dopravných správ (GTM 70), doživotný príjem dopravných správ a počasia prostredníctvom novej technológie Smartphone Link, aktívna napájaná magnetická kolíska s portom VIDEO-IN, prísavkový držiak na okno, 8 GB microSD karta (v zariadení), microUSB kábel, používateľská príručka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 7 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SD
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TMC Áno
TIR mod Nie
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Áno
Podpora pre Geocaching Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin Camper 785 MT-D

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené