Garmin dezl 580T-D Lifetime Europe45

Cena:
329,00 €

Pôvodná cena 379,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,58 €

Doprava zdarma

Doporučujeme tieto služby

Predlžená záruka 1 rok

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

GPS navigácia GARMIN Dezl 580LMT-D je určená pre nákladný automobily. Má 5'' dotykový TFT displej pre čitateľné zobrazenie máp. Vybavená rozhraním Bluetooth pre hands-free volania, hlasovým ovládaním a Wi-Fi pre aktualizáciu máp. Kompatibilná s parkovacou kamerou Garmin BC™ 30. K dispozícii sú predinštalované mapy 45 európskych krajín s ich doživotnou aktualizáciou. Informuje vás o rýchlostných obmedzeniach, predpokladanom čase príjazdu či zákrutách. Asistent jazdných pruhov, funkcia Pred Vami a ďalšie pre bezpečnú jazdu. Vypočíta vhodnú trasu podľa zadaných údajov o výške, dĺžke a hmotnosti vozidla. V pohotovostnom režime je výdrž akumulátora 2 hodiny.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 13 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

GPS navigácia GARMIN Dezl 580LMT-D

 • 5'' dotykový displej

 • Detailné mapy Európy, až 45 krajín

 • Bezplatná a doživotná aktualizácia máp

 • Hlasové ovládanie

 • 6 rôznych profilov

 • Bluetooth

 • Smart notifikácie/upozornenia

 • Pripojiteľné k PC pre aktualizáciu Garmin Express

 • Kompatibilná s bezdrôtovou parkovacou kamerou Garmin BC™ 30

 • Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku. 

V rámci celej Európy

GPS navigácia GARMIN Dezl 580LMT-Dsi okamžite nájde miesto na palubnej doske kamióna či autobusu. Zapnite ju a vydajte sa na cestu do krajín. S predinštalovanými detailnými mapami až 45 krajín nezablúdite a prídete do stanoveného cieľa. Funkcia "Pred vami" vám ukáže čerpacie stanice, odpočívadlá alebo reštaurácie, ktoré sú pred vami. Tieto informácie ešte dopĺňa databáza Foursqaure.

Navigácia pre vozidlá s nadmerným nákladom

GARMIN Dezl 580LMT-D je navigácia špeciálne určená pre kamióny a vozidlá s nadmerným nákladom. Disponuje farebným a dotykovým skleneným 5 " displejom, ktorý vodiči určite ocenia. K navigácii je možné pripojiť kamery uľahčujúce cúvanie. Prístroj má navyše doživotnú aktualizáciu máp, ktorá je bezplatná. Taktiež prijíma dopravné správy, prispôsobuje trasu zadaným parametrom vozidla a informuje a zároveň varuje pred nebezpečenstvami na cestách. Do navigácie je možné pridať pamäťovú kartu microSD na rozšírenie celkovej kapacity prístroja.

Hands-free hovory

Navigácia využíva rozhranie Bluetooth, po spárovaní so smartfónom môžete využívať pohodlné hands-free volania. Pri telefonovaní je možné využiť zabudovaný reproduktor a mikrofón v navigácii. Reproduktor je extra hlasný a prispôsobený hlučnosti premávky. Pri šoférovaní oceníte aj hlasové ovládania navigácie. Podpora siete Wi-Fi umožní stiahnuť si do smartfónu aplikáciu Smartphone Linke, ktorá vás bude informovať o aktuálnej dopravnej situácii počas cesty.  

Bezpečnosť nadovšetko

Pri každodennom šoférovaní oceníte praktické funkcie, ktorými je navigácia vybavená. Asistent jazdných pruhov vám pomôže zaradiť sa do toho správneho pruhu. Plánovač trasy naplánuje celú trasu a vypočíta aj dozajd do cieľa. Pri plánovaní navigácia zohľadní aj konštrukciu nákladiaka, aby ste sa vyhli príliš nízkym mostom, úzkym ulicam či iným dopravným obmedzeniam. Nastavenia umožňujú nastaviť si profily pre viacero nákladných áut s rôznou konfiguráciou. V prípade potreby si tieto dáta prenesiete do ďalších vozidiel z vášho vozového parku. 

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin

Ostatné

Kód produktu: 010-01858-13

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore