Garmin dezl LGV1000 MT-D


Auto-moto navigácia, Uhlopriečka: 10,10", Magnetický držiak, Bezplatná aktualiz.máp, Interná pamäť, Podpora pamäťových kariet: micro SD, Asistent radenia do pruhov:, Upozornenia na limity/radary:, Smart notifikácia, 3D zobrazenie budov, Podpora pre Geocaching, TIR mód. Viac info


Cena 699,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 14,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Praktická navigácia Garmin dezl LGV1000 MT-D je určená pre nákladné automobily, kamióny alebo autobusy. Ponúka 10" IPS displej s rozlíšením 1280 x 800 pixelov. Výdrž zabezpečí nabíjateľná lítium-iónová batéria. Je vybavená slotom na Micro SD karty pre nahrávanie máp z edície cestné. K dispozícii Bluetooth Hands Free pre komunikáciu s dispečerom. Nechýba asistent jazdných pruhov, plánovač trasy, plánovač trasy, Wi-Fi, Bluetooth, databázy TripAdvisor® a Foursquare®. Údaje z databázy Truck Parking Europe poskytujú prehľad o miestach pre odpočinok pozdĺž trasy. Samozrejmosťou je mapa Európy s bezplatnými doživotnými aktualizáciami.

Špecifikácia

 • Veký 10" kapacitný multi-dotykový displej.
 • Mapa Európy s bezplatnými doživotnými aktualizáciami.
 • Výpočet trasy podľa veľkosti a hmotnosti nákladných automobilov, so zobrazovaním upozornení na rizikové miesta na trase.
 • Údaje z databázy Truck Parking Europe poskytujú prehľad o miestach vhodných pre odpočinok pozdĺž trasy.
 • Jednoduché vyhľadávanie nakladacích a skladových zón a dokov v okolí.
 • Profily pre rôzne typy vozidiel (Auto/Ťahač/Veľké nákladné vozidlo/Autobus).
 • Body záujmu s filtrovaním podľa zvolenej relevantnosti.
 • Jednoduchý plánovač prestávok.
 • Zobrazovanie obľúbených trás nákladných vozidiel.
 • Databáza rýchlostných a bezpečnostných kamier a radarov vrátane bezplatných aktualizácii s možnosťou nahlásiť bezpečnostnú kameru.
 • Databázy TripAdvisor® a Foursquare®.
 • Wi-Fi® pre jednoduchú aktualizáciu softvéru a máp aj bez použitia počítača.
 • Vstavaná technológia Bluetooth® pre možnosť pripojiť kompatibilný smartfón a tým poskytnúť volanie bez použitia rúk (Hands-Free) a smart notifikácie priamo na veľkom displeji navigácie.
 • Kompatibilné s bezdrôtovou zadnou kamerou Garmin BC 35 (predáva sa samostatne).
 • Možnosť pripojiť káblovú kameru tretích strán priamo do kolísky navigácie (nutné zakúpiť novú magnetickú kolísku s portom VIDEO-IN).

 

Určená špeciálne pre nákladné automobily, kamióny alebo autobusy

Navigácia Garmin dezl LGV1000 MT-D je navrhnutá pre nákladné automobily, kamióny alebo autobusy. (K dispozícii je možnosť zvoliť aj profil pre osobný automobil). V potrebné uviesť typ vozidla, rozmery, hmotnosť, maximálnu rýchlosť, maximálnu hmotnosť na nápravu, či je v súprave príves a pod. Na základe týchto údajov dokáže navigácia vypočítať najvhodnejšiu trasu

 

Komunikácia medzi dispečerom a vodičom

Navigácia je vybavená možnosťou Bluetooth Hands Free. K dispozícii je tak možnosť komunikácie medzi navigáciou a dispečerom prostredníctvom prepojenia s jednotkou na sledovanie vozidiel. Komunikácia medzi dispečerským stanovišťom a vodičom môže prebiehať pomocou krátkych správ priamo na displeji navigácie.

 

Plánovač trasy a asistent jazdných pruhov pre bezpečnú jazdu

Komfortné sledovanie dôležitých informácii vám poskytne veľký 10" displej. Samotné napájanie navigácie je zabezpečené nabíjateľnou lítium-iónovou batériou. Okrem iného je navigácia vybavená asistentnom jazdných pruhov či plánovačom trasy, ktorý vám presne vypočíta cestu. Stačí zadať prejazdové body, ako dlho sa chcete na danom mieste zdržať a kedy chcete doraziť do cieľa.   

 

Výpočet trasy na základe profilu

Tento užitočný spoločník na cesty vám umožňuje nastaviť a uložiť niekoľko samostatných profilov pre nákladné automobily s rôznou konfiguráciou, ktorá sa v prípade prenesenia navigácie z vozidla do iného vozidla dajú rýchlo a jednoducho prepínať. Na základe zadaného profilu, tak Garmin dezl LGV1000 MT-D dokáže vypočítať optimálnu trasu mimo obmedzení ako ako napr. nízke mosty, úzke ulice, miesta s obmedzenou tonážou atď.

 

Mapa Európy s bezplatnými doživotnými aktualizáciami

Predinštalovaná mapa City Navigator® Europe obsahuje pokrytie nasledovných 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť HERE, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Táto priemyselne vyspelá navigačná databáza poskytuje užívateľovi vyhľadávať v sieti bodov záujmu akými sú reštaurácie, servisy, hotely, čerpacie stanice, banky a množstvo iných.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 10.1 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SD
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TMC Áno
TIR mod Áno
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Áno
Podpora pre Geocaching Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Garmin dezl LGV1000 MT-D

100% Kvalita
Vynikajúca

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Tomáš

6. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze DobráĽubomír

14. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Super,ok...

Super