Garmin dezlCam 785 LMT-D

Zobraziť


Uhlopriečka ("): 6.95 ", Bluetooth: Áno, Kompat.pamäť.karty: micro SD, Interná pamäť: Áno, Vodeodolný: Nie, TMC: Áno, TIR mod: Áno, Bezplatná aktualiz.máp: Áno, Smart notifikácia: Áno, Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno, Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno, MP3 prehrávač: Áno, Podpora pre Geocaching: Áno,


Cena 519,00 €

Zľava 2% z pôvodnej ceny: 529,00 € Zobraziť nápoveď

10,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Profesionálna navigácia Garmin dezlCam 785 LMT-D pre vodičov nákladných automobilov disponuje integrovanou palubnou kamerou. Ponúka širokouhlým IPS dotykovým displejom s uhlopriečkou 7" a rozlíšením 1024x600 pixelov. Umožňuje zobrazenie náhľadov križovatiek. Nechýba WiFi, ktorá slúži primárne k aktualizáciám mapových podkladov. Vďaka technológií Bluetooth je možné ju využívať ako handsfree alebo po spárovaní s mobilným telefónom môžete sledovať notifikácie priamo na jej displeji. K dispozícií integrovaná batéria s kapacitou 820 mAh s výdržou cca 1 hodina a interná pamäť s veľkosťou 16 GB.

Vypočíta trasu presne podľa parametrov vášho auta

Garmin dezl 785 LMT-D umožňuje plánovanie trás na základe parametrov vášho auta. Vy do navigácie zadáte potrebné údaje, ako je napríklad výška, šírka a celková hmotnosť a navigácia vám na základe týchto limitov vypočíta trasu, na ktorej sa nevyskytnú žiadne obmedzenia, ktoré by spôsobila komplikácie pri prejazde miestom s akýmkoľvek obmedzením. Trasu možno samozrejme aj upravovať ručne podľa vašich požiadaviek.

Veľmi podrobné mapy

Navigácia Garmin dezl 785 LMT-D je vybavena perfektnými mapami, ktoré sú skvele spracované a sú v nich zanesené všetky limity a obmedzenia, ktoré by vám na ceste mohli spôsobiť komplikácie. Mapy sú tiež pekne graficky spracované a ponúkajú vám možnosť aj fotografických náhľadov križovatiek, ktoré vám umožnia včasné zaradenie do príslušného jazdného pruhu. Počas jazdy uvidíte na displeji vašej aktuálnej rýchlosť, zostávajúcu vzdialenosť a odhadovaný čas dojazdu alebo tiež vzdialenosť do nasledujúcej odbočky.

Podpora bezdrôtových technológií

Veľkou výhodou tejto navigácie je tiež podpora bezdrôtových technológií, ktoré prinášajú ďalšie možnosti jej využitia. Navigácia je vybavená WiFi adaptérom, ktorý umožní aktualizáciu máp bez použitia počítača. Ďalšia bezdrôtovou technológiou je Bluetooth, ktorý umožní spárovanie s vaším smartfónom. Navigáciu tak môžete využívať ako handsfree. Ďalej môžete dostávať notifikácie priamo na jej displej. Telefón tak môžete nechať vo vrecku a vždy budete mať prehľad o prichádzajúcich emailoch, SMS správach a prichádzajúcich hovoroch.

Ďalšie funkcie, ktoré zjednodušia cestovanie

Táto navigácia obsahuje tiež veľmi širokú databázu bodov záujmu, ktorá vám pomôže s plánovaním vašej trasy. Môžete si naplánovať povinné prestávky, presne podľa vašich preferencií, môžete si napríklad vyhľadať čerpaciu stanicu, kde sú sprchy alebo napríklad WiFi zadarmo. Ďalej si môžete do svojej cesty zaniesť reštaurácie, bankomaty, hotely a ďalšie veci, ktoré vám cestu spríjemnia. Vďaka apliakci Smartphone link budete mať prístup k informáciám o doprave alebo napríklad o počasí priamo v navigácii. Ďalej je možné k navigácii pripojiť autokameru Garmin BC 35.

Integrovaná palubná kamera

Garmin dezl 785 LMT-D v sebe ukrýva tiež palubnú kameru, ktorá bude v slučkách nahrávať video z vašej jazdy vo vysokom rozlíšení. Nahrané video sa bude ukladať na pamäťovú kartu. Navigácia je tiež vybavená G shock senzorom, ktorý v prípade nárazu video automaticky uloží. Nechýba ani možnosť fotografovania, kedy si môžete napríklad nafotiť automobil po nehode. Vo videu je možné zobrazovať informácie GPS polohy, rýchlosti jazdy a aktuálny čas a dátum.

Obsah balenia: predinštalovaná mapa Európy (45 štátov); doživotná aktualizácia máp Európy; napájací kábel s prijímačom pre doživotný príjem dopravných správ (12V/24V); aktívna napájaná magnetická kolíska; prísavkový držiak na okno; microUSB kábel; používateľská príručka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 6.95 "
Bluetooth Áno
Kompat.pamäť.karty micro SD
Interná pamäť Áno
Vodeodolný Nie
TMC Áno
TIR mod Áno
Bezplatná aktualiz.máp Áno
Smart notifikácia Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov Áno
MP3 prehrávač Áno
Podpora pre Geocaching Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Garmin dezlCam 785 LMT-D

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ján

18.9.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Marek

6.1.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania

Robert

13.5.2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Rýchle vypočítanie trasy
 • Perfektné a jednoducho ovladatelny dotykovy dysplay prijemne reaguje na dotyk

Najrýchlejšia tie navigacia o garminu urcite sa vyrovná cena vykonu. Používam ju denne funguje výborne.