Garmin Drive 52 MT-S EU

Cena:
149,00 €

Pôvodná cena 169,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

GPS navigácia Garmin Drive 52 MT-S EU je vybavená 5,0" displejom s duálnou orientáciou a rozlíšením 480 x 272 pixelov. K dispozícii sú nainštalované detailné mapy Európy s doživotnou aktualizáciou cez softvér Garmin Express. Napájanie prebieha pomocou nabíjateľnej lítium iónovej batérie s výdržou na jedno nabitie do 1 hod. Samozrejmosťou je praktický slot na pamäťové karty Micro SDHC s maximálnou kapacitou 16 GB. Prostredníctvom kábla mini USB je možné ju prepojiť s PC. Nechýba asistent jazdných pruhov či plánovač trasy.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 12 %
Popis produktu

Jasný displej s duálnou orientáciou

GPS navigácia Garmin Drive 52 MT-S zaujme svojim moderným dizajnom. Prednej časti dominuje veľký displej s uhlopriečkou 5,0 palcov a duálnou orientáciou. Tento displej disponuje vysokým rozlíšením 480 x 272 pixelov. Vďaka veľkej uhlopriečke na displeji uvidíte všetky potrebné informácie, parametre vašej cesty a tiež dôležité upozornenia. Dotykové ovládanie zabezpečí komfortné nastavenie a ovládanie rovnako tak, ako ste zvyknutí zo smartfónov alebo tabletov.

 

Navigácia v jazdných pruhoch a plánovač trasy

Kedykoľvek sa môžete spoľahnúť na rozšíreného asistenta jazdných pruhov, ktorý vám vždy pomôže zaradiť sa do správneho pruhu a užiť si tak bezpečnú jazdu. Nechýba ani plánovač trasy. Ten dokáže vypočítať cestu a vy tak dorazíte do cieľa načas. Navigácia tiež disponuje slotom na pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou 16 GB. Napájanie navigácie prebieha pomocou lítium-iónovej batérie s výdržou na jedno nabitie do 1 hodiny.

 

Praktický spoločník na cesty

GPS navigácia sa stane vašim obľúbeným spoločníkom aj vďaka praktickým upozorneniam ako je zmena rýchlosti, železničné priecestia, ostré zákruty, školská zóna alebo prechod divej zveri. Čo nepochybne oceníte je tiež upozornenie na rýchlostné a bezpečnostné kamery. V prípade, že dlho cestuje oceníte užitočnú funkciu "Pred vami", ktorá vám poskytne informácie o reštauráciách či čerpacích staniciach.

 

Predinštalované mapy a ich doživotná aktualizácia

Predinštalovaná mapa City Navigator® Europe obsahuje pokrytie 45 štátov: Albánsko, Andora, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Česká rep., Čierna Hora, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Island, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Macedónsko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Srbsko, Kosovo, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Veľká Británia. Mapové dáta pre zariadenia Garmin poskytuje spoločnosť HERE, svetový líder v poskytovaní mapových dát prémiovej kvality. Bezplatnú softvér Garmin Express vám umožňuje doživotnú aktualizáciou máp. Na slovenský trh je zariadenie dodávané s plnou podporou - ovládanie v slovenčine, užívateľská príručka v slovenskom jazyku.

Obsah balenia: Drive 52 MT-S, predinštalovaná mapa City Navigator® Europe (45 štátov), doživotná aktualizácia máp Európy, doživotný príjem dopravných správ a počasia prostredníctvom novej technológie Smartphone Link, prísavkový držiak do auta, napájací kábel do auta, miniUSB kábel, používateľská príručka 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 5 "
iBluetooth: Nie
Kompat.pamäť.karty: micro SD
Interná pamäť: Áno
Vodeodolný: Nie
TMC: Nie
TIR mod: Nie
Bezplatná aktualiz.máp: Áno
Smart notifikácia: Nie
Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno
MP3 prehrávač: Nie
Podpora pre Geocaching: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Nie
Vodeodolný: Nie
Napájaný stojanček: Nie
Magnetický držiak: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 5 "

Konektivita

iBluetooth: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 14 cm
Hmotnosť: 160,4 g
Výška: 8,4 cm
Hĺbka: 1,9 cm

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SD

Dátové úložisko

Interná pamäť: Áno

Navigácia

TMC: Nie
TIR mod: Nie
3D zobrazenie budov: Nie
Dobrodružné nastavenia trasy: Nie
Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno
Automat.prerátanie trasy: Áno
Pridať body záujmu: Áno

Mapy

Bezplatná aktualiz.máp: Áno
Možnosť zmeny zobrazenia mapy: Áno

Funkcie

Hlasové ovládanie: Nie
Smart notifikácia: Nie
Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno
MP3 prehrávač: Nie

GPS typ

Podpora pre Geocaching: Áno

Ostatné

Kód produktu: 010-02036-10

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore