Garmin Drive Smart 55 MT-D EU

Cena:
209,00 €

Pôvodná cena 239,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,18 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

GPS navigácia Garmin Drive Smart 55 MT-D je skvele vybavená pre pohodlnú a prehľadnú navigáciu. Moderný dizajn podčiarkujú tenké rámčeky okolo 5,5" veľkého LCD displeja, který disponuje vysokým rozlíšením 1200 x 720 pixelov. V navigácii sú nainštalované detailné mapové podklady pre 45 krajín s podporou 3D zobrazení terénu a budov. Ich aktualizácia je doživotne zadarmo a je možné ju vykonávať bezdrôtovo prostredníctvom WiFi. Nechýba ani podpora Bluetooth pre spárovanie s telefónom. Navigáciu možno využívať ako handsfree, možno zobrazovať smart notifikácie a skrze telefón zobrazovať informácie o doprave a počasí. Informácie o doprave možno získavať aj cez digitálne vysielanie DAB+. Výhodou je aj možnosť hlasového ovládania a presná navigácia v jazdných pruhoch.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %
Popis produktu

Perfektný displej

GPS navigácia Garmin Drive Smart 55 MT-D zaujme svojim moderným dizajnom a skvelým spracovaním. Prednej časti dominuje veľký displej s uhlopriečkou 5,5". Tento LCD displej disponuje vysokým rozlíšením 1200x720 pixelov. Výsledný obraz tak bude veľmi jemný a skvele čitateľný. Vďaka veľkej uhlopriečke na displeji uvidíte všetky potrebné informácie, parametre vašej cesty a tiež dôležité upozornenia. Kapacitné dotykové ovládanie zabezpečí pohodlné nastavenie a ovládanie rovnako tak, ako ste zvyknutí zo smartfónov alebo tabletov.

Detailné mapové podklady

GPS navigácia Garmin Drive Smart 55 MT-D obsahuje kvalitné mapové podklady. Mapy sú dostupné pre 45 krajín. Vynikajú veľmi detailným spracovaním, ktoré umožní presnú navigáciu. Zaujímavou funkciou je tiež možnosť 3D zobrazenia terénu a budov, ktoré vám môže ešte viac pomôcť pri navigácii k vášmu cieľu. Navigácia je tiež vybavená citlivým prijímačom signálu, ktorý podporuje klasický GPS signál aj signál z európskeho navigačného systému Galileo.

Smartphone Link

Smartphone Link je skvelá funkcia, ktorá vám umožní spárovať si svoj smartfón s navigáciou prostredníctvom Bluetooth. Táto funkcia zaistí príjem dopravných informácií a tiež informácií o počasí prostredníctvom dátového pripojenia telefónu. Informácie o doprave možno prijímať aj cez digitálne vysielanie vďaka podpore DAB+. Pri pripojení telefónu k navigácii je možné ju využívať aj ako handsfree. Garmin Drivesmart 55 MT-D podporuje aj príjem notifikácií z vášho telefónu. Budete tak mať prehľad o vašej ceste aj o aktuálnom dianí na vašom telefóne. Nechýba ani funkcia hlasového ovládania, ktorá umožní bezpečnú manipuláciu s navigáciou aj počas šoférovania.

Navigácia v jazdných pruhoch a jednoduchá aktualizácia máp

Vďaka citlivému prijímaču signálu a navigácii v jazdných pruhoch vám navigácie sprostredkuje aj presnú navigáciu vo väčších mestách a na menej prehľadných diaľničných privádzačoch. S touto navigáciou už nezablúdite ani na tých najväčších križovatkách. Mapy je možné aktualizovať bezdrôtovo prostredníctvom WiFi pripojenia. Výhodou je ich doživotná aktualizícia zdarma. Navigácia je ďalej vybavená slotom na microSD karty a podporuje maximálnu kapacitu 16 GB. Pamäťovú kartu môžete využiť na rozšírenie mapových podkladov.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 5,5 "
iBluetooth: Áno
Kompat.pamäť.karty: micro SD
Interná pamäť: Áno
Vodeodolný: Nie
TMC: Áno
TIR mod: Nie
Bezplatná aktualiz.máp: Áno
Smart notifikácia: Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno
Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno
MP3 prehrávač: Nie
Podpora pre Geocaching: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Nie
Napájaný stojanček: Nie
Magnetický držiak: Nie

Display/Grafika

iUhlopriečka: 5,5 "

Konektivita

iBluetooth: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 13,7 cm
Hmotnosť: 150,5 g
Výška: 7,6 cm
Hĺbka: 1,7 cm

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SD

Dátové úložisko

Interná pamäť: Áno

Navigácia

TMC: Áno
TIR mod: Nie
3D zobrazenie budov: Áno
Dobrodružné nastavenia trasy: Nie
Asist. radenia do jazd.pruhov: Áno
Automat.prerátanie trasy: Áno
Pridať body záujmu: Áno

Mapy

Bezplatná aktualiz.máp: Áno
Možnosť zmeny zobrazenia mapy: Áno

Funkcie

Hlasové ovládanie: Áno
Smart notifikácia: Áno
Alarm rýchlosť./bezp.kamery: Áno
MP3 prehrávač: Nie

GPS typ

Podpora pre Geocaching: Áno

Ostatné

Kód produktu: 010-02037-13

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore