Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Zobrazit všechny služby pro produkt

Hore

Popis produktu

Presné a spoľahlivé

Hodinky Fenix® 3 Sapphire dopĺňajú kompletnú ponuku série Fenix™ & tactix™. V tejto sérii sa zachovali všetky preferované vlastnosti, ktoré boli oceňované nielen profesionálnymi športovcami, horskými vodcami, ale aj bežnými používateľmi. Hodinky sú výnimočne presné za každých podmienok. Nielenže Vás spoľahlivo navigujú za každým dobrodružstvom, ale aj na ceste späť domov. Veľkou novinkou je celkom nové používateľské rozhranie, s mnohými rozšíreniami a funkciami, zobrazením hodiniek a rôznych widgetov, ktoré umožnia vytvoriť originálne hodinky. Navyše na slovenský trh prichádzajú s plnou podporou - ovládanie aj dodávaný manuál je v slovenčine.

Dobre čitateľný displej 

Hodinky majú jasný, farebný 1,2" LCD displej Chroma™ s vysokým rozlíšením a antireflexným povrchom, ktorý je jasne čitateľný za každých svetelných podmienok. Hodinky zobrazujú čas v digitálnej aj analógovej forme, aby ste mali vždy prehľad o presnom čase.

Váš osobný tréner

Trainning effect vám na základe merania tepu prezradí, či si vykonávaným tréningom udržiavajte aktuálnu kondíciu alebo ju zvyšujete. Na základe týchto informácií môžete prispôsobovať intenzitu tréningu, čo vám pomôže pri dosahovaní vytýčených cieľov. Funkcia Training Effect je určená pre všetky aeróbne športy, všetky druhy vybavenia a zdravé osoby. 

Napájanie hodiniek

Napájanie týchto športových hodiniek je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 6 týždňov v režime hodiniek. UltraTrac™ zaručuje predĺženú dobu používania GPS od 16 až do 50 hodín. Dĺžka batérie samozrejme záleží od režimu používania, kapacita tejto batérie je 300 mAh. Balenie obsahuje aj USB kábel, pomocou ktorého hodinky nabíjate.

Jednoduché ovládanie

GARMIN Fénix 3 Sapphire môžete používať ako bežné hodinky so všetkými štandardnými funkciami (čas, dátum, budík, stopky). Po prepnutí do niektorého z používateľských profilov máte k dispozícii GPS navigáciu aj tréningového partnera. Odolné vystužené púzdro z polyméru je zakryté minerálnym sklíčkom, ktoré je mimoriadne odolné voči poškrabaniu. Hodinky môžete ľahko ovládať dokonca aj v rukaviciach, čo oceníte napríklad počas lyžovania. Hodinky sú uspôsobené na viaceré outdoorové aktivity a lyžovanie je jednou z nich.

Domov určite trafíte

Športové hodinky GARMIN Fénix 3 Sapphire umožňujú označovať trasové body, navigáciu na štart - TrackBack™, takže späť sa bezpečne vrátite, alebo zvolenú pozíciu, prípadne vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body. Funkcia podporuje 1000 Waypoinov a 10.000 trasových bodov pre navigáciu. Počas behu vo voľnej prírode či turistike v oblasti, ktorú nepoznáte spoľahlivo nájdete cieľ a cestu domov vďaka archovovaných zemepisným bodom nájdete podstatne ľahšie. 

Vodeodolné

S hodinkami sa môžete sprchovať, môžete ich namočiť, dokonca s nimi môžete aj plávať. Nesmiete ich však ponoriť do hlbšej vody ani sa s nimi potápať. Vydržia tlak do 10atmosfér. 
Nechajte hodinky zaznamenávať a analyzovať aj váš plavecký výkon. Vďaka zabudovanému akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní na otvorenej vode aj v krytých bazénoch. Už nemusíte počítať preplávaný počet dĺžok, celkovú vzdialenosť, tempo plávania, počet a typ záberov a mnoho iného. V reálnom čase dokáže vyhodnocovať index efektivity, určiť vaše SWOLF skóre, rozoznávať 5 plaveckých štýlov. K dispozícii je program pre outdoorové aj plávanie v bazéne.

Dokonalá konektivita

Hodinky Garmin fénix 3 Sapphire dokážu prostredníctvom Bluetooth bezdrôtovo komunikovať so smartfónom (notifikácie), zdieľať waypointy, trasy, kešky s kompatibilnými zariadeniami Garmin alebo po spárovaní s vaším smartfónom prenášajú informácie do bezplatnej mobilnej aplikácie BaseCamp MobileNovinkou vo funkcionalite hodiniek zo série fénix je možnosť prepojenia hodiniek s kompatibilným smartfónom cez integrovaný Bluetooth Smart. Následne môžete využiť funkciu Live tracking a tiež on-line prístup k účtu na connect.garmin.com pre nahrávanie aktivít a prípadne sťahovanie tréningových plánov, kdekoľvek v teréne (bez PC). O všetko sa postará bezplatná aplikácia Garmin Connect™ Mobile dostupná na stiahnutie.

Notifikácie na zápästí

Okrem sledovania vášho aktívneho životného štýlu vás po pripojení hodiniek GARMIN Fénix 3 Sapphire ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, zobrazí chatové hlavičky, výstup z kalendára a ďalšie dáta v závislosti od naištalovanej aplikácie. Takže aj keď budete trénovať, neunikne vám žiadna dôležitý hovor, správa či email a nepremeškáte žiadne stretnutie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
Vodeodolný: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: hnedá
Šírka: 51,5 mm
Výška: 51,5 mm
Hmotnosť: 84,9 g
Hĺbka: 16 mm

Funkcie

iGPS: Áno

Display/Grafika

iTyp displeja: LED

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno

Ostatné

Kód produktu: 010-01338-61

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (1)

High end sport tester, ale má svoje muchy :Nemá apku na skialp, pri ultra behu zaznamená len 10000 bodov - podaná a sťažnosť do garminu a chlapci prdia na to. Pás sa rozpadáva teda mne ešte nie, ale u kamoša už 2 x, remienok silikón je vraj spotrebak t.j. Pri poškodení neuznáva v garmine záruku. Ale keď si kupuješ samostatný remienok tak tam je ze 2 roky záruka čudné nie? + sú tam software chyby ktoré dúfam výrobcovia opravia - hofinky sa furt aktualizujú. Hodinky vyzerajú super. Sú super informácie o matrike behu paráda, treba si zvyknúť na to ze sú troška veľké ale zase každému hneď padnú do oka a s koženým remienkom fakt husté. ... zobraziť viac

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Zbaliť hodnotenia

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore