Zvážte aj tento produkt

Športové hodinky Garmin Fénix 5X Plus v čiernom prevedení s kruhovým 1,2" Chroma displejom, 240x240 pixelov. Vo výbave GPS, optický snímač srdcového tepu, pulzný oximeter, 3-osý kompas, gyroskop, barometer a teplomer. Podpora spárovania s externými senzormi pomocou Bluetooth alebo ANT+. Dokážu sledovať aktivity, srdcový tep, monitoring spánku alebo hladinu stresu. Umožňujú platiť bezkontaktne prostredníctvom NFC a Garmin Pay. Smart funkcie umožnia dostávať notifikácie z telefónu priamo do hodiniek. K dispozícií integrované mapové podklady topo pre celú Európu. Li-Ion batéria s výdržou 33 hodín so zapnutou GPS a až 20 dní v režime bežných smart hodiniek. Hodinky sú vodotesné do 10 ATM.

Základné parametre

  • GPS: Áno
  • Typ displeja: Transflektívny
  • LED podsvietenie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelý spoločník

Ak patríte medzi tých, ktorí preferujú zdravý životný štýl a všetky svoje činnosti chcete mať pod kontrolou, športové hodinky Vám jednoducho nesmú chýbať. Práve séria Fenix 5 Plus prichádza s osvedčenými funkciami, no i mnohými vylepšeniami, ktorými si okamžite získa Vašu pozornosť. Všetky modely navyše fungujú aj s bežeckými a fyziologickými metrikami, ktoré sú dostupné s použitím hrudného pásu (ten nie je súčasťou balenia). Využitie hodiniek Garmin Fénix 5S Plus je skutočné široké. Na výber budete mať z profilov pre cyklistiku, plávanie, triatlon či lyžovanie/snowboarding.

Štýlový a odolný dizajn

Vyznačuje sa displejom s priemerom 47 milimetrov, štýlovým vzhľadom a kompaktnejším prevedením. Pre každodenné používanie sú tak pohodlnejšie, o čom sa aj samy rýchlo presvedčíte. Zafírové sklíčko je mimoriadne odolné, vďaka čomu sa len tak ľahko nepoškriabe. Sú tak vhodné aj do náročnejších podmienok. Navyše sú vodeodolné, vďaka čomu s nimi viete ísť do sprchy alebo dokonca s nimi plávať. Odolné sú podľa štandardu 10 ATM a vďaka tomu sú vhodné na rekreačné surfovanie, plávanie, šnorchlovanie a vodné športy. 

Displej

Vybavený je naozaj jasným displejom s ešte vyšším rozlíšením. Všetky údaje sú tak jasné, zrozumiteľné a dobre čitateľné. Farebná MIP obrazovka dosahuje veľkosť 1,2“, čo je dostatočné pre pohodlné sledovanie. S rozlíšením 240 x 240 pixelov a antireflexným povrchom je dobre čitateľný za každých svetelných podmienok. Navyše ich viete ovládať aj v rukaviciach, čo oceníte predovšetkým v zimných mesiacoch.

Ešte lepší ako kedykoľvek predtým 

Zaručene oceníte aj vstavaný optický pulzomer v zadnej strane hodiniek, pričom nepridáva na objeme ani nevyčnieva. Performence widget Vás bude informovať o Vašich zlepšeniach a najdôležitejších ukazovateľoch výkonu. Fyziologické zmeny monitoruje Stress Score. V prípade potreby možno ľahko a pohodlne pripojiť externé snímače prostredníctvom ANT+ rozhrania. Disponuje však aj podporou bezdrôtovej technológie Bluetooth. Nemožno opomenúť ani Wi-fi konektivitu, Training Effect 2.0, Group Track alebo zjednodušené používateľské rozhranie. 

Pokročilé technológie 

Intervalový tréning je jedným z mimoriadne účinných foriem, ktoré Vám pomôžu k Vašej vysnívanej postave či k lepšej kondícii. Ide o pokročilú funkciu, ktorou hodinky Garmin disponujú. Aké intervaly si zvolíte je už na Vás. Spomínali sme, že sú použiteľné aj vo vode, preto ich využijete aj pri plávaní. S integrovaným akcelerometrom meria rovnako v krytých bazénoch, ale aj na otvorenej vode. Spočítajú Vám preplávané dĺžky, celkovú vzdialenosť, tempo, typ záberov a mnoho iného. Vyhodnotí efektivitu, určí SWOLF skóre, ale aj rozpozná päť plaveckých štýlov. Group Track zdieľa pozície aj viacerých jazdcov súčasne v reálnom čase a priamo na mape zariadenia. 

Bežecké metriky

S využitím HRM-Run a HRM-Tri, prípadne HRM-Premium sú k dispozícii aj ďalšie praktické funkcie, ktoré mnohí z Vás určite ocenia. Na mysli máme predovšetkým pokročilú bežeckú metriku behu, pričom získate informácie o dĺžke kroku, o rovnováhe doby kontaktu so zemou či vertikálny pomer. Pre meranie výkonu je potrebné pripojenie voliteľného príslušenstva HRM-Run™ alebo Running Pod. Dostupné aplikácie na inštaláciu získate na Running power apps.

Praktické funkcie na každý deň

Hodinky Garmin Fénix 5S Plus využijete aj v bežný deň. Zaznamenáva napríklad každý Váš krok a pomáha k naplneniu denného cieľa. Takisto Vás informuje o spálených kalóriách, ale aj o kvalite Vášho spánku. Celkovú štatistiku ponúka aplikácia  Garmin Connect™ alebo mobilná aplikácia Garmin Connect™ Mobile. Ďalej Vás upozorňuje na prichádzajúce správy, telefonáty, e-maily alebo pripomienky z kalendára. Vzhľad hodiniek zase viete meniť cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™

Prehrávač hudby s pamäťou pre 500 skladieb 

Svoju obľúbenú hudbu si odteraz môžete prehrávať priamo zo zápästia, a to vďaka integovanému prehrávaču hudby. Spárovať ich môžete s kompatibilnými bezdrôtovými  slúchadlami a užiť si tak aktivitu na plno, bez externého prehrávača. Nahrávať skladby je vemi jednoduché, stačí pripojiť hodinky k počítaču cez priložený USB kábel. Prehrávač s pamäťou až pre 500 skladieb si môžete tiež synchronizovať prostredníctvom streamovacej služby. 

Prevádzka 

Naozaj dlhú výdrž zaisťuje nabíjateľná lítium – iónová batéria. V režime smart hodiniek a so zapnutým optickým pulzomerom Elavate 24/7 vydrží až do 12 dní, čo je naozaj dlhá doba. So zapnutým GPS a mp3 prehrávačom vydrží až do 8 hodín. S vysokocitlivým GPS/GLONASS prijímačom s podporou systému Galileo získate informácie o vzdialenosti, tempe, rýchlosti, čase, výške, ale aj o iných hodnotách aj v náročnejších podmienkach. Na mysli máme napríklad hory, stromy či budovy. Dodávané sú s mapou Európy. Po skončení si možno všetky údaje pohodlne nahrať cez USB do PC/MAC a jednoducho prezrieť, porovnať a zhodnotiť v aplikácii Garmin Connect, ktorá je úplne bezplatná. 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
iTyp displeja: Transflektívny
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 47 mm
Výška: 47 mm
Hmotnosť: 89,7 g
Hĺbka: 15 mm

Funkcie

iGPS: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Display/Grafika

iTyp displeja: Transflektívny

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno

Ostatné

Kód produktu: 010-01988-01

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore