GARMIN Fénix 5S Plus Sapphire zlaté s bielym remienkom

Cena:
754,00 €

Pôvodná cena 849,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 15,08 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Športové hodinky Garmin Fénix 5S Plus Sapphire v zlato-bielej farbe vás očaria či už po technickej stránke, tak aj po vizuálnej. 1,2-palcový displej je dostatočne veľký, jasný a s rozlíšením 240 x 240 bodov aj dobre čitateľný. Sledovanie všetkých treningových aktivít umožní funkcia Group Track. Hodinky Vám podajú informácie nielen pri športovej aktivite ale aj v bežný deň. Zrátajú napríklad prejdené kroky, spálené kalórie alebo vyhodnocujú kvalitu spánku. Nechýbajú funkcie ako Climbpro, Garmin Pay™, Trendline či integovaný prehrávač hudby s pamäťou až 500 skladieb. Vďaka vodeodolnému prevedeniu sú použiteľné aj za horších poveternostných podmienok. Disponuje GPS/Glonass s podporou systému Galileo. Nemožno opomenúť ani podporu rozhrania ANT+, Bluetooth či Wi-fi.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 11 %
  • Doprava zdarma

Zvážte aj tento produkt

Športové hodinky Garmin Fénix 5X Plus v čiernom prevedení s kruhovým 1,2" Chroma displejom, 240x240 pixelov. Vo výbave GPS, optický snímač srdcového tepu, pulzný oximeter, 3-osý kompas, gyroskop, barometer a teplomer. Podpora spárovania s externými senzormi pomocou Bluetooth alebo ANT+. Dokážu sledovať aktivity, srdcový tep, monitoring spánku alebo hladinu stresu. Umožňujú platiť bezkontaktne prostredníctvom NFC a Garmin Pay. Smart funkcie umožnia dostávať notifikácie z telefónu priamo do hodiniek. K dispozícií integrované mapové podklady topo pre celú Európu. Li-Ion batéria s výdržou 33 hodín so zapnutou GPS a až 20 dní v režime bežných smart hodiniek. Hodinky sú vodotesné do 10 ATM.

Základné parametre

  • GPS: Áno
  • Typ displeja: Transflektívny
  • LED podsvietenie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skvelý spoločník

Ak patríte medzi tých, ktorí preferujú zdravý životný štýl a všetky svoje činnosti chcete mať pod kontrolou, športové hodinky Vám jednoducho nesmú chýbať. Práve séria Fenix 5S Plus prichádza s osvedčenými funkciami, no i mnohými vylepšeniami, ktorými si okamžite získa Vašu pozornosť. Všetky modely navyše fungujú aj s bežeckými a fyziologickými metrikami, ktoré sú dostupné s použitím hrudného pásu (ten nie je súčasťou balenia). Využitie hodiniek Garmin Fénix 5S Plus je skutočné široké. Na výber budete mať z profilov pre cyklistiku, plávanie, triatlon či lyžovanie/snowboarding.

Štýlový a odolný dizajn

Vyznačuje sa displejom s priemerom 42 milimetrov, štýlovým vzhľadom a kompaktnejším prevedením. Pre každodenné používanie sú tak pohodlnejšie, o čom sa aj samy rýchlo presvedčíte. Zafírové sklíčko je mimoriadne odolné, vďaka čomu sa len tak ľahko nepoškriabe. Sú tak vhodné aj do náročnejších podmienok. Navyše sú vodeodolné, vďaka čomu s nimi viete ísť do sprchy alebo dokonca s nimi plávať. Odolné sú podľa štandardu 10 ATM a vďaka tomu sú vhodné na rekreačné surfovanie, plávanie, šnorchlovanie a vodné športy. 

Displej

Vybavený je naozaj jasným displejom s ešte vyšším rozlíšením. Všetky údaje sú tak jasné, zrozumiteľné a dobre čitateľné. Farebná MIP obrazovka dosahuje veľkosť 1,2“, čo je dostatočné pre pohodlné sledovanie. S rozlíšením 240 x 240 pixelov a antireflexným povrchom je dobre čitateľný za každých svetelných podmienok. Navyše ich viete ovládať aj v rukaviciach, čo oceníte predovšetkým v zimných mesiacoch.

Ešte lepší ako kedykoľvek predtým 

Zaručene oceníte aj vstavaný optický pulzomer v zadnej strane hodiniek, pričom nepridáva na objeme ani nevyčnieva. Performence widget Vás bude informovať o Vašich zlepšeniach a najdôležitejších ukazovateľoch výkonu. Fyziologické zmeny monitoruje Stress Score. V prípade potreby možno ľahko a pohodlne pripojiť externé snímače prostredníctvom ANT+ rozhrania. Disponuje však aj podporou bezdrôtovej technológie Bluetooth. Nemožno opomenúť ani Wi-fi konektivitu, Training Effect 2.0, Group Track alebo zjednodušené používateľské rozhranie. 

Pokročilé technológie 

Intervalový tréning je jedným z mimoriadne účinných foriem, ktoré Vám pomôžu k Vašej vysnívanej postave či k lepšej kondícii. Ide o pokročilú funkciu, ktorou hodinky Garmin disponujú. Aké intervaly si zvolíte je už na Vás. Spomínali sme, že sú použiteľné aj vo vode, preto ich využijete aj pri plávaní. S integrovaným akcelerometrom meria rovnako v krytých bazénoch, ale aj na otvorenej vode. Spočítajú Vám preplávané dĺžky, celkovú vzdialenosť, tempo, typ záberov a mnoho iného. Vyhodnotí efektivitu, určí SWOLF skóre, ale aj rozpozná päť plaveckých štýlov. Group Track zdieľa pozície aj viacerých jazdcov súčasne v reálnom čase a priamo na mape zariadenia. 

Bežecké metriky

S využitím HRM-Run a HRM-Tri, prípadne HRM-Premium sú k dispozícii aj ďalšie praktické funkcie, ktoré mnohí z Vás určite ocenia. Na mysli máme predovšetkým pokročilú bežeckú metriku behu, pričom získate informácie o dĺžke kroku, o rovnováhe doby kontaktu so zemou či vertikálny pomer. Pre meranie výkonu je potrebné pripojenie voliteľného príslušenstva HRM-Run™ alebo Running Pod. Dostupné aplikácie na inštaláciu získate na Running power apps.

Praktické funkcie na každý deň

Hodinky Garmin Fénix 5S Plus využijete aj v bežný deň. Zaznamenáva napríklad každý Váš krok a pomáha k naplneniu denného cieľa. Takisto Vás informuje o spálených kalóriách, ale aj o kvalite Vášho spánku. Celkovú štatistiku ponúka aplikácia  Garmin Connect™ alebo mobilná aplikácia Garmin Connect™ Mobile. Ďalej Vás upozorňuje na prichádzajúce správy, telefonáty, e-maily alebo pripomienky z kalendára. Vzhľad hodiniek zase viete meniť cez nové rozhranie Garmin Connect IQ™

Prehrávač hudby s pamäťou pre 500 skladieb 

Svoju obľúbenú hudbu si odteraz môžete prehrávať priamo zo zápästia, a to vďaka integovanému prehrávaču hudby. Spárovať ich môžete s kompatibilnými bezdrôtovými  slúchadlami a užiť si tak aktivitu na plno, bez externého prehrávača. Nahrávať skladby je vemi jednoduché, stačí pripojiť hodinky k počítaču cez priložený USB kábel. Prehrávač s pamäťou až pre 500 skladieb si môžete tiež synchronizovať prostredníctvom streamovacej služby. 

Prevádzka 

Naozaj dlhú výdrž zaisťuje nabíjateľná lítium – iónová batéria. V režime smart hodiniek a so zapnutým optickým pulzomerom Elavate 24/7 vydrží až do 7 dní, čo je naozaj dlhá doba. 11-hodinovú výdrž zase zabezpečuje pri zapnutej aktivite s GPS príjmom. S vysokocitlivým GPS/GLONASS prijímačom s podporou systému Galileo získate informácie o vzdialenosti, tempe, rýchlosti, čase, výške, ale aj o iných hodnotách aj v náročnejších podmienkach. Na mysli máme napríklad hory, stromy či budovy. Dodávané sú s rekreačnou mapou Európy. Po skončení si možno všetky údaje pohodlne nahrať cez USB do PC/MAC a jednoducho prezrieť, porovnať a zhodnotiť v aplikácii Garmin Connect, ktorá je úplne bezplatná. 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
iTyp displeja: Transflektívny
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: dámske

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 42 mm
Výška: 42 mm
Hmotnosť: 68,4 g
Hĺbka: 15 mm
Farba remienku: biela
Farba hodiniek: ružová

Funkcie

iGPS: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
iTyp displeja: Transflektívny
Zobrazenie: farebný MIP

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno
Aktivita: cyklistika, turistika, fitness, plávanie, veslovanie, golf, chôdza, beh, outdoor
iFunkcie: záznam trasy, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku, výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, intervalový tréning
Typ nabíjania: dock
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ano

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Ostatné

Kód produktu: 010-01987-07

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore