Garmin Fénix 5X Plus Sapphire čierne

Zobraziť

Výpredaj - 25 %
Doprava zadarmo

Funkcie: výpočet kalórií, intervalový tréning, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie,


Cena 639,00 €

Zľava 25% z pôvodnej ceny: 849,00 € Zobraziť nápoveď

12,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Športové hodinky Garmin Fénix 5X Plus v čiernom prevedení s kruhovým 1,2" Chroma displejom, 240x240 pixelov. Vo výbave GPS, optický snímač srdcového tepu, pulzný oximeter, 3-osý kompas, gyroskop, barometer a teplomer. Podpora spárovania s externými senzormi pomocou Bluetooth alebo ANT+. Dokážu sledovať aktivity, srdcový tep, monitoring spánku alebo hladinu stresu. Umožňujú platiť bezkontaktne prostredníctvom NFC a Garmin Pay. Smart funkcie umožnia dostávať notifikácie z telefónu priamo do hodiniek. K dispozícií integrované mapové podklady topo pre celú Európu. Li-Ion batéria s výdržou 33 hodín so zapnutou GPS a až 20 dní v režime bežných smart hodiniek. Hodinky sú vodotesné do 10 ATM.

Športové profily

Garmin fénix 5X Plus sú priamo stvorené pre športovcov a outdoorových nadšencov. Tieto hodinky sú vybavené množstvom športových profilov pre najrôznejšie športy, medzi ktoré patrí napríklad beh, plávanie, veslovanie, cyklistika, turistika, golf, fitness a mnoho ďalších. Hodinky tiež umožňujú tvorbu vlastných profilov, kde si môžete zostaviť svoj tréningový plán. Pri každom profile si možno nastaviť aj alarm, ktorý vás upozorní na prekročenie tepovej frekvencie nad limit, ktorý ste si pred tým nastavili. Po ukončení aktivity sa dáta uloží do mobilného telefónu, priamo do aplikácie Garmin Connect, ktorá všetky dáta vyhodnotí, vytvorí prehľadné grafy a tiež vám povie, ako bol váš výkon efektívny a tiež odporučí regeneračné dobu.

Skvelý displej

Hodinky Garmin fénix 5X Plus sú vybavené 1,2" Chroma displejom, ktorý disponuje rozlíšením 240x240. Tento displej je nedotykový, ale vyniká svojím skvelým zobrazením, peknými farbami, a hlavne svojou vynikajúcou úsporou energie. Displej je skvele čitateľný za akýchkoľvek podmienok.

Robustný dizajn

Prémiové materiály zaisťujú vynikajú odolnosť voči poškodeniu a zároveň hodinky pôsobí veľmi robustne. Spracovanie je precízne a zapôsobí naozaj na každého. Výhodou týchto hodiniek je možnosť výmeny remienkov, takže môžete meniť farby podľa svojej nálady alebo preferencií. Upínací mechanizmus QuickFit zaistí jednoduchú výmenu a zároveň pevné a iste upnutie remienku k telu hodiniek.

Bezkontaktné platby

Zaujímavou a futuristickou funkciou je tiež možnosť realizácie bezkontaktných platieb v obchodoch. Vnútri hodiniek je integrovaný NFC čip, ktorý umožní komunikáciu s bezkontaktným terminálom. Aplikácia Garmin Pay zabezpečí spárovaní vašej platobnej karty s hodinkami a vy tak už so sebou nebudete musieť nosiť hotovosť, ktorá vás mohla do tejto doby pri športovaní obmedzovať.

Smart funkcie pre každý deň

Garmin fénix 5X Plus je možné využívať aj ako obyčajné chytré hodinky na každý deň. Vďaka svojmu dizajnu môžu pôsobiť aj ako výrazný módny doplnok. Hodinky možno spárovať s chytrým telefónom prostredníctvom technológie Bluetooth, ktorá umožní prijímať notifikácie z telefónu priamo na hodinky. Na svojom zápästí tak budete mať prehľad o prichádzajúcich emailoch, SMS správach, prichádzajúcich a zmeškaných hovoroch a ďalších notifikácií z vašich aplikácií.

Perfektná výdrž batérie

Integrovaná batéria poskytne dostatok energie až na 33 hodín v maximálne prevádzke so zapnutou GPS. Hodinky vám tak budú verným spoločníkom aj na dvojdňovej vysokohorské túre. Ak budete hodinky využívať iba v režime smart hodiniek, vydrž dosiahne až na skvelých 20 dní.

Konektivita

Garmin fénix 5X Plus sú vybavený bezdrôtovou technológiou ANT+, ktorá umožní pripojenie najrôznejších externých senzorov ako napríklad teplomer, hrudný pás, snímače rýchlosti, kadencie a výkonu pre bicykle. Samozrejmosťou je tiež prítomnosť WiFi pripojenie, prostredníctvom ktorého si môžete napríklad synchronizovať namerané dáta s počítačom.

Obsah balenia: Fénix 5X Plus Sapphire s čiernym silikónovým remienkom, USB nabíjací kábel, príručka používateľa v slovenčine

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie výpočet kalórií, intervalový tréning, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie

Hodnotenie

5,0 / 5

5 recenzií Garmin Fénix 5X Plus Sapphire čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Radoslav

24.2.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • - výdrž batérie, pri každodennej aktivite ( beh, posilňovňa, chôdza ) vydržia 14 dní bez problémov
  • - vstavaný MP3 prehrávač ocení každý bežec, ktorý rád počúva hudbu
  • - jednoduchosť ovládania
  • - vzhľad
  • - rozlíšenie displeja pri takej cenne mohlo byť lepšie
  • - náramok ma trošku odiera na zápästí

Určite doporučujem kúpiť aktívnym športovcom, ktorý si nájdu v hodinkách, všetko čo potrebujú. Hodinky Garmin Fenix 5X Plus patria medzi špičku multišportových hodiniek.


Jakub

16.11.2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéJuraj

9.9.2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Super doporučujem
  • Žiadne

Splnili očakávania ????


Ivan

7.6.2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • Dlhá výdrž, možnosť navolenia vlastného športu, dobre viditeľný display za každých sveteľných podmienok,

S hodinkami som maximálne spokojný, nesklamali ma ani počas najdlhších športových aktivitách, gps dosť presné.