Garmin Fénix 5X Plus Sapphire čierne vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
639,00 €

Pôvodná cena 849,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 12,78 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Športové hodinky Garmin Fénix 5X Plus v čiernom prevedení s kruhovým 1,2" Chroma displejom, 240x240 pixelov. Vo výbave GPS, optický snímač srdcového tepu, pulzný oximeter, 3-osý kompas, gyroskop, barometer a teplomer. Podpora spárovania s externými senzormi pomocou Bluetooth alebo ANT+. Dokážu sledovať aktivity, srdcový tep, monitoring spánku alebo hladinu stresu. Umožňujú platiť bezkontaktne prostredníctvom NFC a Garmin Pay. Smart funkcie umožnia dostávať notifikácie z telefónu priamo do hodiniek. K dispozícií integrované mapové podklady topo pre celú Európu. Li-Ion batéria s výdržou 33 hodín so zapnutou GPS a až 20 dní v režime bežných smart hodiniek. Hodinky sú vodotesné do 10 ATM.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 25 %
  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Športové hodinky Garmin Fénix 6X Sapphire v šedej farbe s čiernym remienkom zaujmú dizajnom, väčším displejom aj množstvom skvelých funkcií. Farebný 1,4" displej s rozlíšením 280 x 280 bodov je dobre čitateľný. Sledovanie všetkých tréningových aktivít umožní funkcia Group Track. Hodinky vám podajú informácie nielen pri športovej aktivite, ale aj v bežný deň. Zrátajú napríklad prejdené kroky, spálené kalórie, vyhodnocujú kvalitu spánku, vašu rýchlosť či tep. Nechýbajú funkcie ako Garmin Connect, HRM-Swim pulzomer, Connect IQ store, Garmin Pay™ či integrovaný Mp3 prehrávač hudby. Vďaka vodotesnému prevedeniu (10ATM) sú použiteľné aj za horších poveternostných podmienok. Disponujú GPS/Glonass s podporou systému Galileo, technológiami ANT+, Bluetooth či Wi-fi. Výdrž batérie až 21 dní v režime smart so zapnutým pulzomerom.

Základné parametre

  • GPS: Áno
  • Typ displeja: Transflektívny
  • LED podsvietenie: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Športové profily

Garmin fénix 5X Plus sú priamo stvorené pre športovcov a outdoorových nadšencov. Tieto hodinky sú vybavené množstvom športových profilov pre najrôznejšie športy, medzi ktoré patrí napríklad beh, plávanie, veslovanie, cyklistika, turistika, golf, fitness a mnoho ďalších. Hodinky tiež umožňujú tvorbu vlastných profilov, kde si môžete zostaviť svoj tréningový plán. Pri každom profile si možno nastaviť aj alarm, ktorý vás upozorní na prekročenie tepovej frekvencie nad limit, ktorý ste si pred tým nastavili. Po ukončení aktivity sa dáta uloží do mobilného telefónu, priamo do aplikácie Garmin Connect, ktorá všetky dáta vyhodnotí, vytvorí prehľadné grafy a tiež vám povie, ako bol váš výkon efektívny a tiež odporučí regeneračné dobu.

Skvelý displej

Hodinky Garmin fénix 5X Plus sú vybavené 1,2" Chroma displejom, ktorý disponuje rozlíšením 240x240. Tento displej je nedotykový, ale vyniká svojím skvelým zobrazením, peknými farbami, a hlavne svojou vynikajúcou úsporou energie. Displej je skvele čitateľný za akýchkoľvek podmienok.

Robustný dizajn

Prémiové materiály zaisťujú vynikajú odolnosť voči poškodeniu a zároveň hodinky pôsobí veľmi robustne. Spracovanie je precízne a zapôsobí naozaj na každého. Výhodou týchto hodiniek je možnosť výmeny remienkov, takže môžete meniť farby podľa svojej nálady alebo preferencií. Upínací mechanizmus QuickFit zaistí jednoduchú výmenu a zároveň pevné a iste upnutie remienku k telu hodiniek.

Bezkontaktné platby

Zaujímavou a futuristickou funkciou je tiež možnosť realizácie bezkontaktných platieb v obchodoch. Vnútri hodiniek je integrovaný NFC čip, ktorý umožní komunikáciu s bezkontaktným terminálom. Aplikácia Garmin Pay zabezpečí spárovaní vašej platobnej karty s hodinkami a vy tak už so sebou nebudete musieť nosiť hotovosť, ktorá vás mohla do tejto doby pri športovaní obmedzovať.

Smart funkcie pre každý deň

Garmin fénix 5X Plus je možné využívať aj ako obyčajné chytré hodinky na každý deň. Vďaka svojmu dizajnu môžu pôsobiť aj ako výrazný módny doplnok. Hodinky možno spárovať s chytrým telefónom prostredníctvom technológie Bluetooth, ktorá umožní prijímať notifikácie z telefónu priamo na hodinky. Na svojom zápästí tak budete mať prehľad o prichádzajúcich emailoch, SMS správach, prichádzajúcich a zmeškaných hovoroch a ďalších notifikácií z vašich aplikácií.

Perfektná výdrž batérie

Integrovaná batéria poskytne dostatok energie až na 33 hodín v maximálne prevádzke so zapnutou GPS. Hodinky vám tak budú verným spoločníkom aj na dvojdňovej vysokohorské túre. Ak budete hodinky využívať iba v režime smart hodiniek, vydrž dosiahne až na skvelých 20 dní.

Konektivita

Garmin fénix 5X Plus sú vybavený bezdrôtovou technológiou ANT+, ktorá umožní pripojenie najrôznejších externých senzorov ako napríklad teplomer, hrudný pás, snímače rýchlosti, kadencie a výkonu pre bicykle. Samozrejmosťou je tiež prítomnosť WiFi pripojenie, prostredníctvom ktorého si môžete napríklad synchronizovať namerané dáta s počítačom.

Obsah balenia: Fénix 5X Plus Sapphire s čiernym silikónovým remienkom, USB nabíjací kábel, príručka používateľa v slovenčine

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
iTyp displeja: Transflektívny
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 51 mm
Výška: 51 mm
Hmotnosť: 95,9 g
Hĺbka: 17 mm
Farba remienku: čierna
Farba hodiniek: čierna

Funkcie

iGPS: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: návod

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
iTyp displeja: Transflektívny
Zobrazenie: farebný MIP

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno
Aktivita: cyklistika, turistika, fitness, plávanie, veslovanie, golf, chôdza, beh, outdoor
iFunkcie: záznam trasy, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku, výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, intervalový tréning
Typ nabíjania: dock
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ano

Batérie

Výdrž batérie: 20 Dni

Ostatné

Kód produktu: 010-01989-01

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore