Garmin Fenix 6 Pro Solar sivé

Cena:
799,90 €

Pôvodná cena 849,99 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 16,00 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Multišportové GPS hodinky Garmin Fenix 6 Pro Solar v sivom prevedení disponujú 1,3" MIP displejom s rozlíšením 260 x 260 bodov a antireflexným povrchom. Displej chráni odolné sklo Corning Gorilla Glass 3 so solárnym nabíjaním. Ponúkajú veľké množstvo režimov pre rôzne outdoorové a indoorové aktivity. Tie dopĺňajú ďalšie inteligentné funkcie ako je streamovanie hudby, vylepšené snímanie pulzu na zápästí, smart notifikácie, Pulse Ox, monitoring spánku alebo možnosť bezkontaktnej platby cez Garmin Pay™. Je vybavený ANT+ v a Bluetooth rozhraním pre pripojenie voliteľných snímačov. Stress Score umožňuje hodinkám sledovať fyziologické zmeny, ktoré môžu znamenať zvýšenie únavy organizmu. Sú vybavené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou s výdržou až do 14-tich dní v režime smart hodinky so zapnutým optickým pulzomerom Elevate 24/7. V extrémne úspornom režime vydržia až 34 dní na jedno nabitie. GPS/GLONASS prijímač. Vodotesnosť podľa štandardu 10 ATM. K dispozícii je bezplatná mobilná aplikácia Garmin Connect™.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 6 %
Popis produktu

1,3" MIP displej a sklo Power Glass™ so solárnym dobíjaním

Hodinky disponujú 1,3" MIP displejom s vysokým rozlíšením až 260 x 260 bodov a antireflexným povrchom. Pomocou sklíčka Power Glass™ so solárnym dobíjaním a možnosťou prispôsobenia režimom správy napájania, môžu tieto inteligentné hodinky zostat zapnuté a pripravené na celé týždne aktivity. Ovládanie hodiniek je vďaka veľkých tlačidlám pohodlné aj v rukaviciach.

Meranie prietoku krvi a Pulse OX snímač

Vďaka vstavanému optickému snímaču pulzu aj pri plávaní dokážu hodinky monitorovať váš pulz. Využíva zelené svetlo doplneného o fotodiódy, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla. Ten zaznamenávajú fotodiódy. Dosiahnúť sa dá relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity na rozdiel od bežného pulzomera, hrudného pásu, nedokáže zaznamenávať variabilitu srdcovej frekvencie. Vstavaný optický snímač Pulse OX poskytuje presné a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Monitorovanie kyslíka v krvi vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu.

ANT+ a Bluetooth rozhranie

Prostredníctvom funkcie Bluetooth môžete pripojiť k hodinkám voliteľné snímače, ktoré pracujú iba cez toto bezdrôtové rozhranie. Taktiež je k dispozícii bezdrôtové rozhranie ANT+ pre pripojnie rôznych externých snímačov, napríklad snímače rýchlosti a kadencie na bicykel. Pomocou tohto rozhrania možno hodinky rozšíriť aj o ďalšie ANT+ doplnkové príslušenstvo zo série Varia™ prispieva k aktívnej bezpečnosti pri bicyklovaní.

Analýza vášho spánku a monitor únavy

Kvalitu vášho spánku môžete sledovať na základe analýzy spánku. Stačí si zvoliť režim SLEEP. Hodinky členia jednotlivé fázy spánku na ľahké, hlboké a REM fázy. Analýzu, ktorá je spracovaná z hľadiska trvania spánku a jeho kvality a poskytuje osobné skóre spánku pre každú noc, si môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile. Stress Score umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny na základe variability pulzu, ktoré môžu znamenať zvýšenú únavy organizmu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomera HRM-Premium/HRM-Run alebo HRM-Tri.

Výkonná batéria

Výdrž hodiniek až 14 dní režim smart hodinky so zapnutým optickým pulzomerom Elevate 24/7 zabezpečuje nabíjateľná lítium-iónová batéria. Ak zapnete aktivitu s príjmom GPS signálu, batéria vám zaručí dobu používania až do 36 hodín so zapnutým optickým snímačom pulzu 24/7. V režime Expedition, ktorý je určený pre dlhé presuny v teréne s optimalizovaným záznamom GPS, batéria poskytuje výdrž do 28 dní. Najviac úsporný režim, Battery Saver Watch Mode, poskytne hodinkám energiu až do 48 dní bez GPS. 

GPS a Glonass

Vysokocitlivý prijímač GPS/GLONASS s podporou systému GALILEO poskytuje aj v náročnejšom prostredí spoľahlivé informácie o vzdialenosti, tempe, rýchlosti, čase, výške a ďalších parametroch. V rámci základnej navigácie/orientácie v teréne je dostupná kompasová stránka so zobrazením smeru a vzdialenosti k najbližšiemu bodu na dráhe. Miniaplikácia ABC snímače  (Altimeter, Barometer, Compass) poskytuje okamžitý prístup k dátam z barometra, výškomeru a kompasu aj vo forme grafov. Bezpečný návrat z vašej trasy na štart alebo iné zvolené miesto vám zabezpečí funkcia TracBack™. Zároveň je tu možnosť vytvárania a archivovania vlastných zemepisných bodov uloženie až 1000 Waypointov a 30 uložených trás. Group Track umožňuje zdieľanie pozície viacerých jazdcov v reálnom čase priamo na mape zariadenia.

Športové režimy 

Hodinky sa stanú vašim osobným trénerom. Poskytujú na výber množstvo športových režimov, ako je beh, triatlon, cyklistika, plávanie, fitness, lyžovanie, golf, veslovanie, jachting, chôdza, jóga, outdoor, skialp a turistika. Vďaka vodotesnosti (10 ATM) ich môžete bez problémov používať pri plávaní alebo sprchovaní. Funkcia výpočtu spálených kalórií vám pomôže strážiť si vyváženú stravu. Hodinky disponujú aj krokomerom. Špeciálne merania Grid a Flow monitorujú a hodnotia obtiažnosti každej jazdy na horských bicykloch. Pre zlepšenie kondície, tempa a zvýšenie vO2 max maximálne využitie kyslíka ponúkajú hodinky aj funkciu intervalový tréning. Vďaka zabudovanému akcelerometru zabezpečuje meranie a záznam údajov o plávaní na otvorenej vode aj v krytých bazénoch. 

Aplikácia Garmin Connect™

Zaznamenané údaje z tréningu si môžete nahrať cez USB do svojho počítača a jednoducho analyzovať v aplikácii Garmin Connect. Môžete si tak zálohovať zaznamenané údaje alebo plánovanie navigačných trás na počítači nad mapovými podkladmi. Aplikáciu môžete využívať aj vo svojom smartfóne.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 47 mm
Výška: 47 mm
Hmotnosť: 85 g
Hĺbka: 15,1 mm
Farba remienku: čierna
Farba hodiniek: sivá

Obsah balenia

Obsah balenia: čierny silikónový remienok, kábel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
Zobrazenie: farebný MIP

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Ďalšie parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer
Aktivita: veslovanie, golf, triatlon, chôdza, yoga, plávanie, lyžovanie, fitness, turistika, cyklist ika, beh, outdoor
Typ nabíjania: USB
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ano
Solárne nabíjanie: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 16 Dni

Materiál

Materiál tela hodiniek: polymer

Ostatné

Kód produktu: 010-02410-15

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore