Garmin fénix 6S Sapphire sivé s čiernym remienkom


Funkcie: meranie tempa, meranie vzdialenosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, záznam trasy, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie,


Cena 749,00 €

Zľava 6 % z pôvodnej ceny: 799,00 € Zobraziť nápoveď

14,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Športové hodinky Garmin Fénix 6S Sapphire v šedej farbe so čiernym remienkom zaujmú dizajnom aj množstvom skvelých funkcií. Farebný 1,2" displej s rozlíšením 240 x 240 bodov je dobre čitateľný. Sledovanie všetkých tréningových aktivít umožní funkcia Group Track. Hodinky Vám podajú informácie nielen pri športovej aktivite ale aj v bežný deň. Zrátajú napríklad prejdené kroky, spálené kalórie, vyhodnocujú kvalitu spánku, vašu rýchlosť či tep. Nechýbajú funkcie ako Garmin Connect, HRM-Swim pulzomer, Connect IQ store, Garmin Pay™ či integovaný Mp3 prehrávač hudby. Vďaka vodotesnému prevedeniu (10ATM) sú použiteľné aj za horších poveternostných podmienok. Disponujú GPS/Glonass s podporou systému Galileo, technológiami ANT+, Bluetooth či Wi-fi.

Pre náročných 

Hodinky sa vyznačujú jasným displejom so zafírovým sklom, atletickým vzhľadom a kompaktnejším prevedením. Telo hodiniek je zhotovené z odolného fiber-reinforced polymeru, na zadnej strane je umiestnený kovový kryt. Zvyšné kovové prvky na hodinkách sú vyrobené zo ocele Stainless Steel. Vďaka silikónovému remienku pôsobia veľmi moderne a štýlovo zároveň, čím sa budú hodiť aj k bežnému outfitu. Pre každodenné používanie sú tak pohodlnejšie, o čom sa aj vy rýchlo presvedčíte. Navyše sú vodotesné (10ATM), vďaka čomu s nimi viete ísť do sprchy alebo s nimi plávať. Vďaka armádnemu štandardu MIL-STD-810G sú odolnejšie voči nárazu, plameňom či ponoreniu.

Skvelý spoločník

Ak patríte medzi tých, ktorí preferujú zdravý životný štýl a všetky svoje činnosti chcete mať pod kontrolou, športové hodinky vám jednoducho nesmú chýbať. Práve séria Fénix 6S prichádza s osvedčenými funkciami, no i mnohými vylepšeniami, ktorými si okamžite získa vašu pozornosť, sympatie i obdiv. Všetky modely navyše fungujú aj s bežeckými a fyziologickými metrikami, ktoré sú dostupné s použitím hrudného pásu (ten nie je súčasťou balenia) HRM-Run alebo HRM-Tri. 

Displej

Športové hodinky zaujmú farebným a jasným displejom MPI s rozlíšením 240 x 240 pixelov a antireflexným povrchom. Všetky údaje sú tak jasné, zrozumiteľné a dobre čitateľné aj na priamom slnku. Displej Fenix 6S navyše chráni veľmi kvalitné a odolné zafírové sklíčko. Navyše ich viete ovládať aj v rukaviciach vďaka veľkým tlačidlám, čo oceníte predovšetkým v zimných mesiacoch. 

Na každý deň 

Športové hodinky Garmin Fénix 6S Sapphire využijete aj počas bežného dňa. Zaznamenajú každý váš krok a dopomájajú k naplneniu denného cieľa. Vstavaný optický snímač pulzu zmeria váš pulz počas všetkých aktitvít dokonca aj pri plávani. Snímač na meranie využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy pre presnejší výsledok merania. Takisto Vás informuje o spálených kalóriách, ale aj o kvalite spánku. Celkovú štatistiku ponúka aplikácia  Garmin Connect™ alebo mobilná aplikácia Garmin Connect™ Mobile.

Snímač PULSE OX

Nadšenci vysokohorskej turistiky a horolezectva určite ocenia integrovaný optický snímač PULSE OX, ktorý merá a vyhodnocuje saturáciu krvného hemoglobínu kyslíkom. Vo vyšších nadmorských výškach môžete sledovať ako sa vaše telo vysporiadava s vyššou výškou a aká je hodnota kyslíka v krvi (meranie závisí od viacerých faktorov ako je koncídia a celkové zdravie iné).
 

Priestor pre vašu hudbu

Hodinký vás upozornia na prichádzajúce správy, telefonáty, e-maily alebo pripomienky z kalendára.  Umožnia vám počúvať vašu obľúbenú hudbu cez zabudovaný MP3 prehrávač s kapacitou až 2000 pesničiek. Stačí pripojiť bezdrôtové slúchadlá a hudba bude znieť priamo z hodiniek. Skladby si nahráte z vášho počítaca cez USB kábel. Prípadne využijete aplikácie Spotify & Deezer. 

Ďalšie kompatibilné funkcie

S využitím HRM-Run a HRM-Tri (nie je v balení), prípadne HRM-Premium sú k dispozícii aj ďalšie praktické funkcie, ktoré mnohí z Vás určite ocenia. Na mysli máme predovšetkým pokročilú metriku behu, pričom získate informácie o dĺžke kroku, o rovnováhe doby kontaktu so zemou či vertikálny pomer. Funkcia Lactate Threshold (Anaeróbny prah) zisťuje maximálnu intenzitu, pri ktorej organizmus udržuje rovnováhu medzi tvorbou a odstraňovaním krvného laktátu. Fyziologické zmeny monitoruje Stress Score, ktorý vás upozorní na zvýšenú únavu. S funkciou Virtual Partner môžete súperiť sami so sebou alebo s inými používateľmi a ich výkonmi, vďaka čomu a zvýši vaša chuť zlepšovať sa. 

Rôznorodé športové aktivity

Využitie hodiniek Garmin Fénix 6S je skutočné široké. Pri športovaní vám postačia hodinky, smartfón môžete nechať doma. Vyberte si z ponúkaných aplikácií a začnite cvičiť. Hodinky sú využiteľné pri týchto aktivitách: beh (v interiéri/exteriéri/bežecký pás), cyklistika (indoor, outdoor, MTB), chôdza (interiér/exteriér), veslovanie, plávanie v bazéne aj na otvorenej voede, jóga, lyžovanie, snowboarding, bežkovanie, hiking, horolezectvo, silová a kardio tréning, eliptický tréning aj beh do schodov a ďalšie. 

Predinštalované mapy

V hodinkách nájdete predinštalované Topografické mapy EU aj mapy európskych lyžiarskych stredísk. Hráči golfu ocenia predinštalovanú celosvetovú databázu golfových ihrísk (viac ako 40 tisíc ihrísk) vrátane Slovenska a Českej republiky. Databáza sa bezplatne aktualizuje cez Garmin Express. 

Výdrž batérie

Zabudovaná nabíjateľná Lítium-iónová batéria udrží hodinky v prevádzke až 9 dní pri zapnutom režime smart hodiniek so zapnutým optickým pulzomerom Elavate 24/7. Pri zapnutom GPS a optickom snímači pulzu je výdrž 25 hodín. Výdrž sa skráti na 6 hodín pri aktívnom a súčasnom používaní GPS a MP3 prehrávača. Fenix 6S však majú extrémny režim batérie s názvom EXPEDITION určený pre dlhé presuny v teréne s optimalizovaným GPS záznamom. Výdrž pri tomto režime je cca 20 dní. Okrem toho môžete počas bežného nosenia využívať ďalšie úsporné režimy predĺžujúce životnosť batérie až do 34 dní (bez zapnutého GPS).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie meranie tempa, meranie vzdialenosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, záznam trasy, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin fénix 6S Sapphire sivé s čiernym remienkom

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené