Garmin fénix 6S strieborné s bielym remienkom


Funkcie: meranie tempa, meranie vzdialenosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, záznam trasy, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie Viac info


Cena 489,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štýlové a kompaktné športové hodinky Garmin fénix 6S v striebornom prevedení s bielym remienkom sú skvelým spoločníkom pre každého športovca. Sú vybavené farebným displejom s priemerom 1,2" a s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Hodinky umožňujú pokročilé sledovanie bežných aktivít, ako je beh, cyklistika a mnoho ďalšieho. Nechýba ani senzor tepovej frekvencie s oxymetrom. Ďalej sa vo výbave nachádza kompas, gyroskop, barometer, podpora GPS, GLONASS a Galileo. Vďaka ANT+ a Bluetooth si možno s hodinkami spárovať ďalšie externé senzory a smartfóny. Výhodou je aj podpora bezkontaktných platieb prostredníctvom NFC a Garmin Pay. Vhod príde aj vodotesnosť až do 10 ATM. Integrovaná batéria poskytne dostatok energie až na 25 hodín aktívneho využívania.

Exkluzívny kompaktný dizajn

Garmin fénix 6S sú skvele spracované športové hodinky, ktoré sú najmenšie z rady Garmin fénix 6. Telo je vyrobené z fiber-reinforced polymeru, ktorý zaistí kvalitný základ celým hodinkám. Aj napriek kompaktným rozmerom nie je nijako obmedzená funkčnosť hodiniek. Vďaka svojej veľkosti sú hodinky vhodné predovšetkým pre dámy, alebo pre všetky s menším zápästím. Prednej časti dominuje pekný okrúhly displej s priemerom 1,2" a s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Displej ponúkne pekný, a hlavne čitateľný obraz za akýchkoľvek podmienok. Vďaka kvalitnému a peknému spracovaniu budú hodinky aj perfektným módnym doplnkom.

Cvičte, športujte, zdokonaľujte sa

Športové hodinky Garmin fénix 6S predstavujú vynikajúceho parťáka pre všetky vaše aktivity, či už tréningy, preteky alebo rekreačné športovanie. Hodinky ponúkajú veľké množstvo profilov pre trackovanie športov, napr. beh, cyklistika, plávanie, golf a mnohé ďalšie. Samozrejmosťou je aj možnosť sledovaní bežných denných aktivít, ako sú kroky, vzdialenosť, spálené kalórie a monitoring spánku. Všetky namerané dáta hodinky neustále spracovávajú do prehľadného a jednoduchého grafu Energy Battery, ktorý vám povie, koľko energie máte pre ďalší deň. Podľa tejto informácie si môžete upravovať svoj tréning, aby bol maximálne efektívny vzhľadom k vášmu aktuálnemu stavu. Po celý deň vám bude k dispozícii aj senzor tepovej frekvencie, ktorý spoľahlivo postráži vaše srdce a upozoroní vás v prípade prekročenia limitu, ktorý obsahuje vami zvolený sporotvní profil.

Smart notifikácie, Power management a Connet IQ

Garmin fénix 6S sú aj plnohodnotnými smart hodinkami. Majú všetky bežné funkcie, ako je napríklad zobrazovanie notifikácií s možnosťou čítania správ i emailov. Hodinky ďalej dostali do výbavy inovatívny Power Management, ktorý vám pomôže s nastavením hodiniek a optimalizuje ich energetickú náročnosť. To vám pomôže ešte viac šetriť energiu presne podľa aktuálneho štýlu používania. Connect IQ je špeciálny obchod s aplikáciemi pre zariadenia Garmin. Nájdete tu nepreberné množstvo aplikácií, ktoré vám umožnia dostať z vašich skvelých hodiniek ešte viac zábavy i úžitku.

Perfektná výdrž batérie a vysoká odolnosť

Ďalšiou vynikajúcou vlastnosťou týchto hodiniek je ich výdrž. Disponujú kvalitnou batériou, ktorá je schopná pojať dostatok energie až na 34 dní v úspornom režime. V prípade aktívneho využívania s GPS trackingom dosahuje výdrž 25 hodín. Ak budete hodinky využívať iba v režime smart hodiniek, bude sa vydrž pohybovať okolo 9 dní. Ďalej ponúkajú špeciálny Expedičný mód, v ktorom pracuje GPS modul s veľmi nízkymi energetickými nárokmi. V tomto režime bude výdrž batérie až 20 dní. Hodinky tak ponúknu úžasnú výdrž, vďaka ktorej sa nebudete musieť obmedzovať v ich používaní. Perfektné spracovanie zaisťuje tiež vysokú vodotesnosť. Hodinky sa nezľaknú dažďa, sprchy ani plaveckého tréningu. Odolné voči vode sú až do 10 ATM.

Konektivita a ďalšie funkcie

Samozrejmosťou je podpora bezdrôtovej komunikácie prostredníctvom Bluetooth alebo ANT+. Vďaka týmto technológiám si k hodinkám môžete pripojiť externé senzory a niektoré kompatibilné cvičebné stroje. Vďaka tomu môžete získať ešte presnejšie dáta o vašom tréningu. Hodinky ďalej disponujú Pulse Ox senzorom, ktorý stráži, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík. Ženy určite ocenia možnosť sledovania svojho menštruačného cyklu, o ktorom získajú podrobný prehľad.

Garmin Pay

Ak patríte medzi tých, ktorí radi chodia športovať na ľahko a nechcete so sebou nosiť žiadne veci navyše, ani peniaze, tak práve vy oceníte túto funkcionalitu. Garmin Pay je platobná metóda, ktorá vám umožní uložiť si svoju platobnú kartu priamo do hodiniek. Možno s nimi potom bežne platiť na bezkontaktných termináloch. Vďaka tomu si pri rannom behu môžete rovno kúpiť aj raňajky bez hotovosti. Pre správnu funkčnosť tejto platobnej metódy je nevyhnutné, aby ju podporovala vaša banka.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie meranie tempa, meranie vzdialenosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, záznam trasy, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin fénix 6S strieborné s bielym remienkom

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené