Garmin Forerunner 245 Music Optic čierne

Cena:
329,00 €

Pôvodná cena 349,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 6,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Elegantné bežecké hodinky Garmin Forerunner 245 Music Optic v čiernom prevedení disponujú množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu s udržiavaním alebo zlepšovaním vašej kondície. Dominantou hodiniek je farebný LCD displej s rozlíšením 240x240 pixelov. Vybavené sú optickým senzorom tepovej frekvencie s podporou merania PulseOx. Medzi ďalšími funkciami sa nachádza monitoring spánku, MP3 prehrávač se 4 GB pamäťou, WiFi, smart notifikácie, podpora ANT+ a ďalšie. Nechýba ani pokročilé tréningové funkcie ako je meranie VO2max, tréningový status a odporúčaná regenerácia. Pre zaznamenávanie trasy majú hodinky vlastný GPS modul. Výdrž batérie dosahuje 24 hodín s aktívnym GPS, 6 hodín pri aktívnom GPS a MP3 prehrávači a až 7 dní v režime chytrých hodiniek. Konštrukcia hodiniek je odolná až do 5 ATM.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 6 %
Popis produktu

Štýlové bežecké hodinky

Garmin Forerunner 245 Music Optic zaujmú svojim krásnym spracovaním a stanú sa vašim obľúbeným a funkčným doplnkom. Hodinky sú vybavené nepreberným množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu na ceste za zlepšením vašej kondície. Výhodou je aj ich veľmi nízka hmotnosť len 39 g. Vďaka tomu vás hodinky nebudú obmedzovať počas pretekov alebo tréningov. Sú vybavené skvele čitateľným farbeným LCD displejom s rozlíšením 240x240, ktorý vám sprostredkuje všetky potrebné informácie o vašom aktuálnom výkone. Konštrukcia je navyše odolná až do 5 ATM, takže si hodinky môžete vziať aj na plávanie.

Hudobný prehrávač

Bežecké hodinky Garmin Forerunner 245 Music Optic disponujú navyše internou pamäťou 4 GB, ktorá vám umožní si uložiť až 500 MP3 skladieb priamo do hodiniek. Hudbu potom budete môcť počúvať pomocou bezdrôtových slúchadiel. Hodinky samozrejme ponúkajú aj podporu streamovacích hudobných služieb Spotify a Deezer. Ak máte predplatený prémiový účet, tak si budete môcť ukladať playlisty z týchto služieb priamo do pamäti hodiniek, aby ste si ich mohli neskôr offline prehrať. Pre bezdrôtový prenos skladieb je možné využiť aj WiFi pripojenie.

Sledovanie aktivít

Aby ste mali prehľad nielen o svojich tréningoch a pretekoch, ale aj o bežných denných aktivitách, umožní vám hodinky ich sledovanie. Spočítajú vám počet prejdených krokov, zmeria dĺžku vášho spánku a k tomu zmerajú aj vašú tepovú frekvenciu počas akejkoľvek aktivity. Hodinky dokážu samy detekovať aj kľudovú srdcovú tepovú frekvenciu. Pomocou hodiniek môžete merať aj vnútorné aktivity, ako je treba cvičenie jogy alebo zumby. K meraniu nie je potrebné žiadne ďalšie zariadenie, hodinky sú vybavené všetkým potrebným pre samostatnú a plnohodnotnú funkciu.

Pokročilé tréningové funkcie

Garmin Forerunner 245 Music Optic ponúkajú aj pokročilé tréningové funkcie, s ktorými bude váš tréning ešte efektívnejší a získate presné výsledky o vašom aktuálnom stave. Môžete si pripravovať tréningové plány, následne získate vyhodnotenie aeróbneho a anaeróbneho tréningového efektu a automaticky bude merané VO2max. Počas dňa tiež získate stress skóre a hodinky vám tiež odporučí dobu regenerácie. Hodinky tiež postrážia tréningový status, či nedochádza k pretrénovaniu alebo podtrénovaniu.

Body Battery

Body Battery je nová funkcia, ktorej výstup vám dá presné a jasné informácie o vašom aktuálnom stave. Táto funkcia sčíta informácie o tréningovej záťaži, strese a ďalších aktivitách a porovnáva ich s dobou spánku, odpočinku a relaxácie. Dáta o aktivite zaznamenáva aj pomocou sledovania srdcovej aktivity. Body Battery vám potom poskytne informácie potrebné pre správne naplánovanie intenzity nasledujúceho tréningu a tiež vám napovie, aká doba spánku je nevyhnutná pre dostatočnú regeneráciu. Výstup tejto funkcie je znázornený ako batérie so škálou od 0 do 100, ktorá vypovedá o tom, na akú záťaž máte "nabité baterky".

Vstavaný GPS modul

Bežecké hodinky Garmin Forerunner 245 Music Optic sú vybavené vlastným GPS modulom. Vďaka nemu budete mať zaznamenanú aj trasu vášho behu alebo iných aktivít, a to bez potreby ďalšieho zariadenia. Tento modul je navyše veľmi citlivý, takže je presný a rýchly pri lokalizácii. Výhodou je podpora klasického GPS signálu, ďalej potom GLONASS a nového európskeho navigačného systému Galileo.

Skvelá výdrž batérie a podpora externých snímačov

Integrovaná batéria poskytne hodinkám dostatok energie až na 24 hodín nepretržitej prevádzky v režime s aktívnou GPS lokalizáciou. Ak spoločne s GPS budete využívať aj hudobný prehrávač dosiahne výdrž 6 hodín. V režime chytrých hodiniek, kedy nebudete využívať GPS ani hudobný prehrávač, dosiahne výdrž na jedno nabitie až 7 dní. Výhodou týchto hodiniek je tiež podpora externých snímačov, ktoré je možné spárovať prostredníctvom ANT+ alebo Bluetooth. To vám umožní získať ešte presnejšie štatistiky a dáta o všetkom čo robíte.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, not ifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 42,3 mm
Výška: 42,3 mm
Hmotnosť: 38,5 g
Hĺbka: 12,2 mm
Farba hodiniek: čierna
Farba remienku: čierna

Obsah balenia

Obsah balenia: Príručka používateľa (SK)

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
Zobrazenie: LCD (farebné)

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, not ifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ano
Aktivita: veslovanie, beh, cyklistika, fitness, chôdza, yoga, plávanie
Typ nabíjania: dock

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Ostatné

Kód produktu: 010-02120-30

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

100%
Perfektný

Všetky hodnotenia (3)

Výborné ????????

Zbaliť hodnotenia

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore