Garmin Forerunner 45 červené

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov. Bez akontácie!

Cena:
169,99 €

Pôvodná cena 199,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 3,40 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Športové hodinky s GPS Garmin Forerunner 45 v červenej farbe sa stanu vašim spoločníkom pri každodenných aktivitách. Vybavené farebným transflektívnym dotykovým displejom s rozlíšením 208 x 208 pixelov, podpora Bluetooth. Športový dizajn, nastaviteľný silikónový remienok, vodotesnosť 5 ATM a nízka hmotnosť len 36 gramov. Na výber ponúka bežecký a cyklistický tréning. Hodinky sú vybavené GPS snímačom, snímačom pre meranie pulzu a rýchlosti a nechýba ani krokomer. Podporujú komplexné nastavenie upozornení. Nabíjateľná batéria s výdržou až 7 dní v režime smart a 13 hodín pri zapnutom GPS.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 15 %
Popis produktu

Pre bežcov

Pri behu aj pri bicyklovaní budú Forerunner 45 monitorovať váš výkon.  Vy sa tak dozviete ako na tom ste, akú vzdialenosť ste zabehli a v akom čase. K hodinkám si môžete pripojiť aj pulzomer HRM-Dual, prípadne rôzne snímače ANT+, ktoré sledujú vašu rýchlosť či kadenciu. Detailnejšie údaje získate aj po pripojení FOOTPOD snímača pohybu. Namerané údaje si viete pozrieť v telefóne pomocu aplikácie Garmin Connect Mobile, prípadne si ich stiahnete do počítača. Prednosťou hodiniek je ich nastaviteľný remienok, ktorý si nastavíte podľa potreby (obvod zápästia 129-197 mm).

Pulzomer v hodinkách

Hodinky sú vybavené vstavaným optickým snímačom pulzu. Využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy, ktoré zaznamenajú úbytok svetla preniknutého do pokožky. Prietok krvi je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a jeho úbytok dokážu zaznamenať fotodiódy. Výsledkom je celkom presné meranie pulzu.


 

Detekcia nehody

Praktická funkcia Detekcia nehody sa aktivuje pri páde pri behu alebo pri páde z bicykla. Je však potrebné prepojenie hodiniek so smartfónom a využívanie aplikácie Connect Garmin. Pri padá sa aktivuje zabudovaný akcelerometer, následne aplikácia odošle SMS správu  na vopred nastavené číslo. Správa bude obsahovať vaše súradnice. 


Energia na celý deň

S funkciou Body Battery budete mať prehľad o vašej energii. Funkcia analyzuje dostupné údaje o strese, srdcovej frekvencii (HRV), spánku a vašich aktivitách. Na základe týchto informácii dokáže odhadnúť koľko energie má vaše telo a tak vám umožní nastaviť si váš deň tak, aby ste mali energiu na cvičenie a oddych. 

Výdrž batérie

Tieto športové hodinky vám poskytnú prehľad o vašom zdraví. Všetky údaje sa vám zobrazia na dotykovom a farebnom displeji s transflektívnom úpravou. Napájanie hodiniek Garmin Forerunner 45 je zabezpečené nabíjateľnou lítium – iónovou batériou s výdržou až do 13 hodín so zapnutým GPS. Ak budete hodinky využívať v režime smart ich výdrž sa predĺži až na 7 dní. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, not ifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: červená
Šírka: 42 mm
Výška: 42 mm
Hmotnosť: 36 g
Hĺbka: 11,4 mm
Farba hodiniek: čierna
Farba remienku: červená

Obsah balenia

Obsah balenia: Forerunner 45, nabíjací/dátový klip, manuál

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
Zobrazenie: farebný MIP

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, not ifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer
iHudobný prehrávač: Ne
Aktivita: fitness, beh, yoga, cyklistika, chôdza
Typ nabíjania: dock
Materiál remienku: silikón

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Ostatné

Kód produktu: 010-02156-16

Všetky parametre

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore