Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Pulzomer v hodinkách

Hodinky Garmin Forerunner 935 sú vybavené vstavaným optickým snímačom pulzu. Využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy, ktoré zaznamenajú úbytok svetla preniknutého do pokožky. Prietok krvi je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a jeho úbytok dokážu zaznamenať fotodiódy. Výsledkom je celkom presné meranie pulzu.

Inteligentné hodinky

Spojte váš mobil s hodinkami Garmin Forerunner 935 cez mobilnú aplikáciu Garmin Connect Mobile+, ktorá umožní zobrazovanie smart notifikácií z pripojeného smartfónu. Na displeji hodiniek budete vidieť sms správy, neprijaté hovory, chatové hlavičky a ďalšie. Hodinky disponujú bezdrôtovou technológiou Bluetooth, ktorá otvára spektrum možností a funkcionality. Využijete tak hodinky naplno.

 

Spoločník na beh

Pokročilá bežecká metrika behov predstavuje modernú funkcionalitu športových hodiniek Garmin Forerunner 935. Meranie poskytuje komplexné náhľady na techniku behu a výkonnosť vzhľadom na vaše očakávané výsledky. Dĺžka kroku je meraná v reálnom čase počas behu. Rovnováha doby kontaktu so sebou meria symetriu doby kontaktu so zemou medzi pravou a ľavou nohou. Vertikálny pomer je prezentovaný ako pomer hodnoty vertikálnej oscilácie a dĺžky kroku v percentuálnom vyjadrení. Tieto funkcie je možné využívať po pripojení kompatibilného pulzomeru HRM Premium a HRM-RAM HRM Tri, ktorý nie je v balení.

 

Pomocník proti stresu

Moderná funkcia Stress Score umožňuje hodinkám monitorovať fyziologické zmeny, ktoré môžu naznačovať zvýšenie únavy organizmu. Prílišná únava organizmu pri behu môže mať za dôsledok zranenia, ktoré ovplyvňujú výsledné tempo behu. Funkcia je dostupná po pripojení kompatibilného pulzomeru HRM Premium a HRM-RAM HRM Tri.

 

Výdrž batérie

Napájanie hodiniek Garmin Forerunner 935 je zabezpečené nabíjateľnou lítium – iónovou batériou s výdržou až do 24 hodín pri bežnom použití GPS. Ak zapnete notifikácie a optický pulzomer s bežným používaním, hodinky poskytnú výdrž do 2 týždňov. Vďaka režimu UltraTrac s režimom záznamu s GPS, zaistia hodinkám výdrž až do 60 hodín (s vypnutým optickým pulzomerom).

 

Funkcie hodiniek

Zjednodušené používateľské rozhranie Garmin Forerunner 935 vám umožní jednoduché ovládanie hodiniek. 1,2-palcový displej využíva LCD s podsvietením. Všetok obsah zobrazí farebne v rozlíšení 240 x 240 bodov. Vďaka jeho dotykovému ovládaniu môžete pohodlne nastaviť budík či prehrávať hudbu.

 

Dizajnový doplnok

Praktický spoločník s množstvom funkcií skevle vynikne na vašej ruke. V čiernej farbe pôsobí elegantne a nadačasovo. Príjemný remienok je mäkký a pohodlný. Hodinky Garmin Forerunner 935 doplnia váš outfit o dizajnový doplnok a praktické zariadenie. Športový dizajn a nízka hmotnosť len 49 gramov tvoria unikátne športové hodinky s pokročilou výbavou.

 

S vami počas celého dňa

Hodinky Garmin Forerunner 935 vás vďaka budíku zobudia. Už od začiatku vášho dňa merajú vašu aktivitu pohybu a kroky. Po celom dni všetky namerané hodnoty uložia do štatistík, v ktorých môžete sledovať váš progres. Upozornia vás aj na nedostatok pohybu. Hneď ako dosiahnete váš cieľ, automaticky vás posunú k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň. Hodinky  Garmin Forerunner 935 dokážu sledovať aj váš čas a kvalitu spánku

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
iTyp displeja: Transflektívny
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 46,7 mm
Výška: 13,9 mm
Hmotnosť: 49 g
Hĺbka: 53,9 mm

Funkcie

iGPS: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: "Forerunner 935, USB kábel, príručka "

Display/Grafika

iTyp displeja: Transflektívny

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno

Ostatné

Kód produktu: 010-01746-04

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore