Garmin Instinct 2 Camo Edition Graphite


Smart hodinky, čiernobiely MIP displej, Garmin OS, Bluetooth, NFC, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 28, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, barometer, krokomer, monitoring spánku, výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info


Cena 349,99 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 399,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Odolné smart hodinky Garmin Instinct 2 Camo Edition s maskovacím vzorom ponúkajú množstvo športových, outdoorových a fitness funkcií, snímač srdcového tepu, pulzný oxymeter, GPS, výškomer, barometer a kompas.

Odolné športové hodinky

Garmin Instinct 2 Camo Edition sú športové smart hodinky s 45mm polymérovým puzdrom, ktoré je odolné voči vysokým teplotám a nárazom. Displej je chránený sklíčkom Corning Gorilla Glass odolným proti poškriabaniu. Vodotesnosť 10 ATM znamená, že hodinky vydržia tlak zodpovedajúci hĺbke 100 metrov, takže ich môžete nosiť počas sprchovania, šnorchlovania aj potápania. Okrem toho hodinky spĺňajú vojenskú normu MIL-STD-810. Displej využíva technológiu MIP (transflective memory-in-pixel), vďaka čomu menej odráža slnečné svetlo.

Monitorovanie zdravia

Optický snímač srdcovej frekvencie umiestnený na zadnej strane vás dokáže upozorniť v prípade, že je frekvencia príliš vysoká alebo príliš nízka. Táto funkcia je dostupná aj počas plávania. Pulzný oxymeter monitoruje úroveň okysličenia krvi v organizme. Výsledná hodnota je dôležitá hlavne pri monitorovaní aklimatizácie alebo kvality spánku. Zaznamenajte si fázy ľahkého, hlbokého a REM spánku a pozrite si výsledky na hodinkách a v aplikácii Garmin Connect v telefóne.

  • Stress Score: Funkcia meria úroveň stresu a poskytuje cenné informácie týkajúce sa tréningu, odpočinku a zmenách životného štýlu.
  • Body Battery: Funkcia využíva údaje o srdcovej frekvencie, telesnej záťaži, spánku a ďalšie údaje na výpočet rovnováhy medzi odpočinkom alebo regeneráciou a výdajom energie.
  • Funkcia pre ženy: Pomocou aplikácie Garmin Connect môžete sledovať svoj menštruačný cyklus alebo priebeh tehotenstva. Zaznamenávajte príznaky, získajte tipy na cvičenie a ďalšie informácie.

Športové režimy

K dispozícii je viac ako 25 športových režimov vrátane behu, plávania, bicyklovania, lyžovania, turistiky a horolezectva. Na výber máte rôzne funkcie a nastavenia pre rôzne športy. Získajte denné tréningové odporúčania na základe vašej kondície, tréningovej záťaže a stavu tréningu.

  • HIIT tréningy: Tento profil umožňuje zaznamenávať a viesť tréningy HIIT vrátane AMRAP, EMOM a vlastných tréningov. Stačí, keď si nastavíte počet sérií a intervaly cvičenia/odpočinku.
  • Regeneračný asistent: Po každom tréningu zistite, ako dlho potrebujete odpočívať, kým budete pripravení na ďalšie cvičenie. Táto funkcia zohľadňuje intenzitu tréningu na základe faktorov, ako napríklad stres, denné cvičenie alebo spánok.
  • VO2 MAX: Hodinky dokážu merať hodnotu VO2 MAX, čo je ukazovateľ predpokladaného výkonu. Pri výpočte hodnoty sa zohľadňujú aj prípadné výkyvy výkonnosti spôsobené napríklad teplom alebo nadmorskou výškou.

Konektivita

V režime smart hodiniek vydržia až 28 dní a až 30 hodín so zapnutým GPS. Hodinky sú kompatibilné s operačným systémom iOS a Android. Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete na hodinkách sledovať prichádzajúce hovory, prijímať e-maily, textové správy a ďalšie oznámenia zo smartfónu. Prostredníctvom služby Connect IQ si môžete do hodiniek stiahnuť nové ciferníky a aplikácie.

Vydajte sa s nimi kamkoľvek

Hodinky dokážu prijímať a spracovávať signály z viacerých satelitných systémov súčasne, čím sa zvyšuje spoľahlivosť a bezpečnosť. Ide o satelitné systémy GPS, GLONASS a Galileo. Navigáciu v teréne uľahčujú ABC snímače - výškomer na meranie nadmorskej výšky, barometer na sledovanie zmien počasia a kompas. Všetky tieto snímače môžete kalibrovať manuálne alebo automaticky. Po spárovaní s telefónom dokážu hodinky rozpoznať nehodu a automaticky upozorniť vybrané kontakty.

Navigácia po trase

Trasy môžete napríklad ľahko plánovať pomocou aplikácie mapy.cz a prenášať ich do hodiniek prostredníctvom aplikácie Garmin Connect. V teréne si môžete uložiť aj body trasy, ku ktorým vás hodinky navedú späť.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Áno
Funkcie záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin Instinct 2 Camo Edition Graphite

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami