Garmin Instinct 2X Solar Flame Red

Android roka 2023 Wearables - hodinky

Android roka 2023 Wearables - hodinky

1. miesto


Smart hodinky, čiernobiely MIP displej, Garmin OS, Bluetooth, Vodeodolnosť, Kapacita: 0,064 GB, Počet dní výdrže batérie: 40, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, barometer, krokomer, monitoring spánku, výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, Podporovaný OS: iOS. Viac info


Cena 399,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 8,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart hodinky Garmin Instinct 2X Solar ponúkajú odolné spracovanie, vodotesnosť 10 ATM, solárne nabíjanie, viacpásmový GPS prijímač, LED baterku, 25 športových profilov, funkcie na monitorovanie zdravia a podporu Garmin Pay.

Navrhnuté do náročných podmienok

Smart hodinky Garmin Instinct 2X Solar sa vyznačujú odolným spracovaním, 50mm puzdrom z polymérového kompozitu, vodotesnosťou 10 ATM (odolnosť voči tlaku zodpovedajúcemu hĺbke 100 metrov) a solárnym nabíjaním. Displej s uhlopriečkou 1,1" využíva technológiu MIP (Memory-in-Pixel) a jeho výhodou je nižšia spotreba energie, vyšší kontrast a vynikajúca čitateľnosť. Na jeho ochranu proti poškriabaniu slúži chemicky zosilnené sklo Corning Gorilla Glass. Okrem toho hodinky spĺňajú vojenskú normu MIL-STD-810.

LED baterka

Pri slabom osvetlení vám pomôže vstavaná baterka s viacerými LED diódami, premenlivou intenzitou a zábleskovým svetlom. V režime červeného bezpečnostného svetla navyše budete mať v noci prehľad o svojom okolí.

Presné určovanie polohy

K dispozícii je viacpásmový GPS prijímač, ktorý dokáže spracovávať signál z viacerých satelitýnch systémov súčasne (GPS, GLONASS, Galileo). Navigáciu v teréne uľahčí výškomer (meranie nadmorskej výšky), barometer (sledovanie zmien počasia) a trojosý kompas. Pri outdoorových aktivitách určite oceníte navigáciu po plánovanej alebo prejdenej trase a možnosť ukladať vaše body, aby ste mali vždy prehľad o tom, odkiaľ ste vyrazili, alebo kde sa nachádza vaše auto.

Skvelá výdrž batérie

Vďaka batérii s vysokou kapacitou a solárnemu dobíjaniu sa už viac nemusíte obávať neustáleho nabíjania. V režime smart hodiniek vydržia až 40 dní (takmer neobmedzene so solárnym dobíjaním). So zapnutým režimom úspory batérie vydržia až 100 dní, pričom so solárnym dobíjaním je táto doba takmer neobmedzená. So zapnutým GPS vydržia hodinky až 60 hodín (145 hodín so solárnym dobíjaním).

Skvelý pomocník pri tréningu

Zariadenie podporuje viac ako 25 športových profilov vrátane behu, cyklistiky, plávania, lyžovania, silového tréningu, lezenia v hale, golfu, jogy atď. Hodinky umožňujú zaznamenávať a viesť tréningy HIIT (AMRAP, EMOM, Tabata a vlastný). Samozrejmosťou je meranie hodnoty VO2 Max, čo je ukazovateľ predpokladaného výkonu. Ak neviete, aký druh tréningu by ste mali práve teraz vykonávať, denné tréningové odporúčania vám pomôžu vybrať si na základe vašej úrovne kondície a tréningového zaťaženia. Vďaka funkcii odporúčaná doba regenerácie po každom tréningu uvidíte, aký dlhý čas potrebujete na zotavenie, kým budete pripravení na ďalší náročný výkon.

Starostlivosť o vaše zdravie

Integrovaný optický snímač Pulse Ox zaznamenáva, ako dobre vaše telo absorbuje kyslík, vďaka čomu môžete zistiť, ako vaše telo reaguje na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. K dispozícii je tiež monitorovanie srdcovej frekvencie vrátane upozornenia na príliš nízku alebo príliš vysokú srdcovú frekvenciu. Funkcia Stress Score meria úroveň zaťaženia organizmu a poskytuje cenné informácie pre nastavenie tréningu, odpočinku a zmenu životného štýlu. Funkcia monitoring spánku meria dĺžku a kvalitu spánku a rozpoznáva fázy ľahkého, hlbokého spánku a spánku vo fáze REM.

Body Battery

Funkcia Body Battery monitoruje zásoby energie vášho tela na základe údajov o strese, variabilite srcovej frekvencie, údajoch o spánku a aktivitách. Vďaka tejto funkcii si môžete naplánovať deň a optimalizovať časy pre aktivitu a odpočinok.

Garmin Pay

Pridajte si do hodiniek platobnú kartu a plaťte rýchlo a bezkontaktne pomocou služby Garmin Pay bez toho, aby ste so sebou všade nosili peňaženku. Služba podporuje väčšinu slovenských bánk – zoznam nájdete tu.

Aplikácia Garmin Connect

Smart hodinky umožňujú prijímať oznámenia o e-mailoch, SMS a iných upozorneniach zo zariadení so systémom iOS a Android. Ak vlastníte zariadenie so systémom Android, budete môcť na správy aj odpovedať. Bezplatná mobilná aplikácia Garmin Connect je tréningový denník a miesto, kde sa ukladajú a vyhodnocujú zaznamenané aktivity vrátane zdravotných údajov.

Kompatibilné remienky: 26mm QuickFit

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Bezdrôtové nabíjanie Nie
Funkcie meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, záznam trasy, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Android roka 2023 Wearables - hodinky

Android roka 2023 Wearables - hodinky

1. miesto

0,0 / 5

0 recenzií Garmin Instinct 2X Solar Flame Red

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami