Garmin Instinct modré


Funkcie: výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie,


Cena 269,00 €

Zľava 10 % z pôvodnej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

5,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Univerzálne hodinky Garmin Instinct v modrom prevedení sú outdoorové smart hodinky s GPS/Glonass a kopec praktickými funkciami. Odolná konštrukcia spĺňa štandardy MIL-STD810J čo zaručí vysokú odolnosť voči nárazom, plameňom a ponoreniu. Hodinky zaznamenajú všetky vaše aktivity počas celého dňa ako sú napr. kroky, beh, spálené kalórie a iné. Vybavené sú tiež optickým snímačom pulzu. TFT MIP displej s rozlíšením 128 x 128 bodov pokrýva tvrdené sklo s vysokou odolnosťou. Nemožno opomenúť ani podporu rozhrania ANT+, Bluetooth či Wi-fi. Nabíjateľná Lithium-ionová batéria vydrží do 14-tich dní v režime smart hodiniek.

Univerzálny spoločník 

Prekonajte svoje limity so spoľahlivým spoločníkom Garmin Istinct! Hodinky prinášajú široké spektrum športových aktivít ale aj veľa vylepšení, ktorými si okamžite získajú vašu priazeň. Na výber budete mať z rôznych profilov ako napríklad turistika, cyklistika, plávanie, triatlon či lyžovanie, indoorové aktivity až po plávanie v bazéne. Všetky modely navyše fungujú aj s bežeckými a fyziologickými metrikami, ktoré sú dostupné s použitím hrudného pásu (ten nie je súčasťou balenia). 

 

Predinštalované profily športových aktivít

  • Beh – Indoor, Outdoor 

  • Cyklistika – MTB, cestná cyklistika, Indoor

  • Chôdza – Indoor, Outdoor

  • Veslovanie – Indoor, Outdoor

  • Plávanie v bazéne

  • Silový tréning

  • Kardio tréning

  • Yoga

  • Eleptický trenážer

  • Lyžovanie/Snowboarding 

 

Odolná konštrukcia 

Hodinky sú vyrobené z odolných materiálov s chemicky-tvrdeným sklíčkom, ktoré je mimoriadne odolné, vďaka čomu sa len tak ľahko nepoškriabe. Navyše sú vodeodolné, takže s nimi viete ísť do sprchy alebo dokonca s nimi plávať. Odolné sú podľa štandardu 10 ATM a tiež spĺňajú armádne štandardy MIL-STD-810G. Vhodné sú teda aj do náročnejších podmienok.

 

TFT MIP displej

Garmin Instinct je vybavený jasným monochromatickým TFT MIP displejom s rozmermi 23 x 23 mm. S rozlíšením 180 x 180 pixelov a antireflexným povrchom je dobre čitateľný za každých svetelných podmienok. Navyše ich viete ovládať aj v rukaviciach, čo oceníte predovšetkým v zimných mesiacoch.

 

Optický snímač pulzu 

Na zadnej strane hodiniek nájdete vstavaný optický snímač pulzu, pričom nepridáva na objeme ani nevyčnieva. Technológia využíva fotodiódy a zelené svetlo, vďaka čomu je relatívne presné meranie pulzu. Prístup ku komplexným bežeckým a fyziologickým metrikám získate po pripojení pulzomera HRM-Run™ alebo HRM-Tri™, a to prostredníctvom ANT+ rozhrania. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie výpočet kalórií, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin Instinct modré

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené