Garmin Lily Sport Cream Midnight Orchid/Deep Orchid


NFC: Nie, Funkcie: výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Nie,


Cena 199,00 €

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky Garmin Lily Sport sú vybavené farebným dotykovým TFT LCD displejom so sklom Corning Gorilla Glass 3. Displej má rozlíšenie 240 x 201 pixelov. Disponujú nabíjateľnou lithtium-ion batériou, ktorá v režime smart hodiniek vydrží až cca 5 dní. Odolná vodotesná konštrukcia (5ATM). Pýšia sa funkciami ako výpočet kalórií, monitoring spánku, notifikácie, krokomer a senzor tepovej frekvencie PULSE OX. Hodinky s pripojením Bluetooth® Smart/ANT+/USB. Samozrejmosťou sú aj športové módy ako beh, cyklistika, plávanie, chôdza alebo yoga. Podporovaný operačný systém Android a iOS.

Monitorovanie výkonu 

Hodinky Garmin Lily Sport sa perfektne hodia na športové aktivity. Hodinky dokážu zmerať kalórie, kroky, prejdenú vzdialenosť ale dokážu aj monitorovať váš spánok a kontrolovať vašu tepovú frekvenciu vďaka senzoru PULSE OX. Samozrejmosťou sú aj športové funkcie pre kontrolu vášho tréningu. Nájdete tu módy ako beh, cyklistika, plávanie, chôdza, yoga a mnoho ďalšieho. Zariadenie dokáže sledovať aj hladinu stresu a energie vo vašom tele. Nechýbajú však ani užitočné funkcie ako sledovanie vody v tele, menštruačný cyklus alebo sledovanie notifikácii s vášho smart zariadenia pomocou Bluetooth.

Aplikácia Garmin Connect™ Mobile a ďalšie funkcie

Po synchronizovaní údajov do aplikácie Garmin Connect™ Mobile priamo na svojom telefóne sa zobrazia údaje o spálených kalóriách a mnoho ďalšieho. Nájdete tu aj ďalšie skvelé funkcie ako dosiahnutie cieľa, upozornenie na neaktivitu, ovládanie hudby v telefóne, automatické počítanie opakovaní pri silovom tréningu a mnoho ďalšieho čo určite využijete či už pri športovaný tak aj pri sledovaní vášho zdravotného stavu.

Veľký displej 

Hodinky Garmin Lily Sport sú vybavené farebným dotykovým TFT LCD displejom s rozlíšením 240 x 201 pixelov. Displej je aj chránený so sklom Corning Gorilla Glass 3. Displej elegantne zobrazuje oznámenia o prichádzajúcom hovore, SMS alebo e-maily. Orientácia v systéme je vďaka veľkému displeju naozaj veľmi jednoduchá a intuitívna. Podporovaný operačný systém hodiniek je Android a iOS.

Silná batéria a odolnosť

Nemusíte sa báť že sa vám počas tréningu vybije batéria. Hodinky disponujú nabíjateľnou lithtium-ion batériou, ktorá v režime smart hodiniek vydrží až cca 5 dní. Zariadenie nezaskočí ani voda vďaka odolnej konštrukcií ktorá je prispôsobená až do hĺbky 50 metrov (5ATM).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin Lily Sport Cream Midnight Orchid/Deep Orchid

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené