Garmin Quatix 6 modrá

Cena:
699,90 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 14,00 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Štýlové hodinky Garmin Quatix 6 v elegantnom modrom prevedení sú určené pre všetkých námorníkov. Hodinky sú odolné voči vode a sú navrhnuté hlavne pre unikátne výlety na vode. Zariadenie disponuje GPS navigáciou, ktoré poskytujú širokú škálu asistenčných a navigačných funkcií. Taktiež poskytujú aktívnu navigáciu na voliteľných námorných mapách z edície BlueChart. Nechýbajú ani funkcie pre sailing / yachting (virtuálna štart. línia, vzdialenosť, tack assist a mnoho iného). Medzi ďalšie užitočné predinštalované funkcie patria prílivové a odlivové tabuľky,ovládanie autopilota ,alarm kotvy a Fusion-link. Quantix 6 je tiež vybavený integrovaným prehrávačom hudby, pulzomerom, krokomerom, funkciami pre športové aktivity a nechýba ani funkcia Garmin Pay pre bezkontaktné platby. Hodinky je možné spárovať s vaším smartfónom pomocou bluetooth zariadenia pre dostávanie notifikacií ako sms, prichádzajúce hovory a pod.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Optický snímač pulzu

Táto funkcia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Hlavne pre to je meranie pulzu tak presné. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje všetkým druhom pokožky.

Priestor pre vašu hudbu

Hodinky vás upozornia na prichádzajúce správy, telefonáty, e-maily alebo pripomienky z kalendára.  Umožnia vám počúvať vašu obľúbenú hudbu cez zabudovaný MP3 prehrávač s kapacitou až 2000 pesničiek. Stačí pripojiť bezdrôtové slúchadlá a hudba bude znieť priamo z hodiniek. Skladby si nahráte z vášho počítaca cez USB kábel. Prípadne využijete aplikácie Spotify & Deezer alebo Amazon Music. 

 

Rôznorodé športové aktivity

Využitie hodiniek Garmin Fénix 6X je skutočné široké. Pri športovaní vám postačia hodinky, smartfón môžete nechať doma. Vyberte si z ponúkaných aplikácií a začnite cvičiť. Hodinky sú využiteľné pri týchto aktivitách: beh (v interiéri/exteriéri/bežecký pás), cyklistika (indoor, outdoor, MTB), chôdza (interiér/exteriér), veslovanie, plávanie v bazéne aj na otvorenej vode, jóga, lyžovanie, snowboarding, bežkovanie, hiking, horolezectvo, silový a kardio tréning, eliptický tréning aj beh do schodov a ďalšie. 

 

Životnosť batérie

Zabudovaná nabíjateľná Lítium-iónová batéria udrží hodinky v prevádzke až 14 dní pri zapnutom režime smart hodiniek so zapnutým optickým pulzomerom Elavate 24/7. Pri zapnutom GPS a optickom snímači pulzu je výdrž 24 hodín. Výdrž sa skráti na 15 hodín pri aktívnom a súčasnom používaní GPS a MP3 prehrávača. Alebo až 60 hodín v režime šetrenia batérie UltraTrac ™.

Predinštalované mapy

V hodinkách nájdete predinštalované Topografické mapy EU aj mapy európskych lyžiarskych stredísk. Hráči golfu ocenia predinštalovanú celosvetovú databázu golfových ihrísk (viac ako 40 tisíc ihrísk) vrátane Slovenska a Českej republiky. Databáza sa bezplatne aktualizuje cez Garmin Express. Okrem toho nájdete aj rekreačnú mapu Európy (uložená v internej pamäti), ktorá ponúka množstvo zaujímavých miest (adresné body POI).

Bezkontaktné platby

Zaujímavou a futuristickou funkciou je tiež možnosť realizácie bezkontaktných platieb v obchodoch. Vnútri hodiniek je integrovaný NFC čip, ktorý umožní komunikáciu s bezkontaktným terminálom. Aplikácia Garmin Pay zabezpečí spárovaní vašej platobnej karty s hodinkami a vy tak už so sebou nebudete musieť nosiť hotovosť, ktorá vás mohla do tejto doby pri športovaní obmedzovať.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
iTyp displeja: Transflektívny
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 47 mm
Výška: 47 mm
Hmotnosť: 69,2 g
Hĺbka: 14,7 mm
Farba hodiniek: sivá
Farba remienku: modrá

Funkcie

iGPS: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: remienok QuickFit 22, kábel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
iTyp displeja: Transflektívny
Zobrazenie: farebný MIP

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno
Aktivita: outdoor, turistika, fitness, lyžovanie, plávanie, veslovanie, golf, triatlon, chôdza, cykl istika, yoga, beh
iFunkcie: senzor tepovej frekvencie, záznam trasy, krokomer, gyroskop, notifikácie, monitoring spánk u, barometer, výpočet kalórií, intervalový tréning, meranie rýchlosti, meranie vzdialenosti, meranie tempa
iHudobný prehrávač: Ano
Typ nabíjania: USB
Materiál remienku: silikón

Batérie

Výdrž batérie: 14 Dni

Materiál

Materiál tela hodiniek: polymer

Ostatné

Kód produktu: 010-02158-91

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore