Garmin Tactix Delta čierne

  • Na objednávku
  • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
  • Rozbalené kusy v 1 predajni

Cena:
899,99 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 18,00 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Športové hodinky Garmin Tactix Delta ponúkajú množstvo funkcií, ktoré využijete za každých okolností. Sú vybavené funkciou GPS, gyroskopom, meraním vzdialenosti, rýchlosti, zdolaných poschodí, barometrom, výškomerom a kompasom. Vďaka funkcii meranie tepovej frekvencie budete mať pod kontrolou aj váš pulz. Kvalitu spánku sleduje monitor spánku. Pri športových aktivitách oceníte možnosť merania spálených kalórií alebo oxymeter. Sú vodotesné podľa štandardu 10 ATM. Využiť môžete aj funkciu intervalový tréning. Poskytujú aj veľa praktických funkcií, ako sú Garmin Pay, prehrávač hudby, upozornenia na správy alebo ovládanie smartfónu. Pripojenie pomocou Bluetooth a ANT+. Kompatibilné sú s operačným systémom Android a iOS, kapacita úložiska je 32 GB. Hodinky sú vyrobené z kvalitných a maximálne odolných materiálov zafírové sklíčko, puzdro tvoria kompozitné materiály fibre-reinforced polymer, kovové prvky sú z nehrdzavejúcej ocele. Výdrž batérie až do 21 dní.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Športové smart hodinky Garmin Tactix Delta Solar so solárnym dobíjaním ponúkajú množstvo funkcií, ktoré sú pripravené na výzvy za každých okolností. Spĺňajú armádne štandardy MIL-STD-810G. Sú vybavené funkciou GPS, gyroskopom, meraním vzdialenosti/rýchlosti/zdolaných poschodí, barometrom, výškomerom a kompasom. Vďaka funkcii meranie tepovej frekvencie budete mať pod kontrolou aj váš pulz. Kvalitu spánku sleduje monitor spánku. Pri športových aktivitách oceníte možnosť merania spálených kalórií alebo oxymeter. Sú vodotesné, takže si s nimi môžete ísť aj zaplávať (10 ATM). Využiť môžete aj funkciu intervalový tréning. Pre strelcov je tu predinštalovaný softvér Applied Ballistics Elite. Poskytujú aj veľa praktických funkcií, ako sú Garmin Pay, prehrávač hudby, upozornenia na správy z vášho smartfónu alebo ovládanie smartfónu. Pripojenie pomocou Bluetooth a ANT+. Kompatibilné sú s operačným systémom Android a iOS, kapacita úložiska je 32 GB. Hodinky sú vyrobené z kvalitných a maximálne odolných materiálov ako sklíčko Power Glass™ odolné voči poškriabaniu s podporou solárneho nabíjania. Puzdro tvoria kompozitné materiály fibre-reinforced polymer, kovové prvky sú z nehrdzavejúcej ocele s vrúbkovanými tlačidlami pre jednoduché ovládanie aj v rukaviciach. Výdrž batérie až do 21 dní.

Základné parametre

  • Funkcie: krokomer, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, záznam trasy

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

1,4-palcový MIP displej

Hodinky disponujú prehľadným 1,4" MIP displejom s krásnymi farbami a rozlíšením 280 x 280 px. Je chránený špeciálnym zafírovým sklíčkom, ktoré je nadpriemerne odolné. Či ste v interiéri alebo na priamom slnku, displej je vďaka antireflexnému povrchu stále dobre čitateľný. Vzhľad displeja si môžete nastaviť podľa vlastných potrieb za pomoci aplikácií a widgetom cez Garmin Connect IQ™. Ovládanie, poskytované aj v slovenčine, je vďaka dostatočne veľkých tlačidlám na hodinkách pohodlné aj v rukaviciach.

Monitoring vášho zdravia

Hodinky myslia aj na vaše zdravie. Optický snímač srdcovej frekvencie monitoruje váš pulz počas dňa alebo aj pri plávaní. Okysličenie krvi je monitorované vstavaným optickým snímačom Pulse OX. Ide o meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom, ktoré pomôže sledovať reakciu tela na zvýšenú fyzickú záťaž, napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Pre informácie o stupni vašej aeróbnej vytrvalosti je tu funkcia VO2 max. Tento ukazovateľ prezentuje maximálne využitie kyslíka, objem spotrebovaného kyslíku v ml na kilogram telesnej hmotnosti za minútu. Váš kvalitný spánok sleduje režim SLEEP. Analýzu spánku si môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo v aplikácii Garmin Connect™ Mobile. Na displeji môžete počas dňa sledovať aj aktuálny počet vašich krokov a spálené kalórie.

Bluetooth, ANT+ rozhranie a platba hodinkami

Pohodlné bezkontaktné platenie hodinkami prináša funkcia Garmin Pay™, vďaka ktorej už nemusíte so sebou nosiť peňaženku. Bezdrôtové rozhranie Bluetooth a rozhranie ANT+ ponúkajú flexibilitu v pripojení rôznych externých zariadení a snímačov, ktoré vybrané rozhranie podporujú. Na spríjemnenie voľného času si môžete pustiť vašu obľúbenú hudbu a ovládať ju integrovaným hudobným prehrávačom priamo v hodinkách. Poskytuje možnosť uloženia až 2000 skladieb. Využiť môžete aj predinštalové aplikácie Spotify & Deezer. Po pripojení ku kompatibilnému smartfónu, Android alebo iOS, vás hodinky upozornia na prichádzajúce hovory, sms, e-maily, zobrazí chatové hlavičky, výstup z kalendára a iné dáta, v závislosti od nainštalovanej aplikácie.

Športové funkcie

Pre športových nadšencov je tu široký výber režimov pre rôzne aktivity. Ponúkajú profily pre beh, plávanie, cyklistiku, lyžovanie, snowboarding alebo intervalový tréning. Aktivity je možné kombinovať do tzv. multišportových aktivít ako napríklad beh , cyklistika, veslovanie, chôdza, plávanie, hiking, horolezectvo, lyžovanie, snowboarding, bežkovanie, jóga, silový a kardio-tréning, eliptický tréning, beh do schodov a ďalšie. Bežecký výkon, sledovaný bežeckými metrikami, vertikálna oscilácia, tempo, sklon terénu, je možné monitorovať pripojením kompatibilného príslušenstva - pulzomeru HRM-Run/ HRM-Tri alebo Running dynamics Podu (tie nie sú súčasťou balenia). Pre plavcov je pripravený režim plávanie, podľa štandardu vodotesnosti 10 ATM, ktorý zaznamenáva tempo, vzdialenosť, počet záberov a ďalšie údaje. Zároveň vie rozoznať 5 štýlov plávania, vyhodnocuje index efektivity a určuje SWOLF skóre. Lyžiarom a snowboardistom je k dispozícii režim, ktorý monitoruje vzdialenosť, rýchlosť aj rýchlosť klesania. Hodinky poskytujú údaje o momentálnom, priebežnom aj celkovom prevýšení, zostávajúcej vzdialenosti, vzdialenosti k vrchodu, na úsekoch, do cieľa, sklone terénu, či nadmorskej výške. Využitím funkcie Group Track je možné zdieľať pozíciu viacerých jazdcov v reálnom čase priamo na mape zariadenia. 

S hodinkami sa nestratíte

Na ceste za dobrodružstvom sa nestratíte vďaka miniaplikácii ABC snímače (Altimeter, Barometer, Compass), ktorá ponúka okamžitý prístup k údajom z kompasu, barometra a výškomeru aj graficky. Vysokocitlivý GPS/Glonass príjímač s podporou systému Galileo zabezpečuje spoľahlivé údaje o čase, vzdialenosti, tempe, rýchlosti, výške a iným. Hodinky majú predinštalovanú databázu viac ako 40 tisíc ihrísk, aj na Slovensku a v ČR, s bezplatnou aktualizáciou nahratých aj nových ihrísk cez Garmin Express a rekreačnú mapu Európy v internej pamäti s možnosťou automatického prepočtu optimálnej trasy k cieľu. Umožňujú taktiež označovať trasové body, navigáciu na štart - TracBack™, vytvárať a archivovať vlastné zemepisné body. S funkciou Virtual Partner® budete mať možnosť pretekať proti sebe alebo proti výkonom zdieľaných inými používateľmi, čím priamo motivuje k lepším výkonom a dosahovaniu vyšších cieľov.

Garmin Connect App a Garmin Explore App

Zaznamenané údaje je možné z hodiniek nahrať a zálohovať cez USB do PC/MAC. Prehľad a analýzu údajov spracuje aplikácia Garmin Connect. Pre používateľov turistických GPS Garmin je tu bezplatná aplikácia BaseCamp, ktorá umožňuje plánovať trasy, robiť ich analýzu a zaznamenávať ich a spracúváva aj body záujmu POI. Mobilná aplikácia Garmin Explore™ ponúka možnosť plánovania trás, ich odosielania do zariadenia so zobrazením prejdených trás na mapách s možnosťou stiahnutia a využitia off-line. Už vytvorené trasy a body sa dajú jednoducho zdieľať aj inými používateľmi.

Sledujte únavu organizmu

Stav a celkovú únavu vášho organizmu sleduje viacero funkcií. Fyziologické zmeny, ktoré môžu indikovať zvýšenú únavu organizmu, monituruje funkcia Stress Score na základe monitorovaniu zmeny pulzu, po pripojení pulzomera HRM-Premium, HRM-Run alebo HRM-Tri. Anaeróbny prah, maximálna intenzita pri ktorej je telo schopné udržať rovnováhu medzi tvorbou a odstraňovaním krvného laktátu odhaduje úroveň reálneho výkonu, pri ktorom sa výrazne zvýši únava organizmu. Pre sledovanie využitie tejto funkcie je potrebné tiež pripojiť kompatibilný pulzomer HRM-Premium, HRM-Run alebo HRM-Tri. Dostatok respektíve nedostatok energie organizmu sleduje funkcia Body Battery™ na základe údajov o strese, variabilite srdcovej frekvencie, údajov o vašej aktivite a spánku. Po náročnom tréningu je dobré využiť funkciu Recovery advisor, poradca pre zotavenie, ktorá ponúkne približný čas na zotavenie organizmu.

Výkonná batéria

Energiu pre hodinky poskytuje nabíjateľná lítium - iónová batéria, ktorá disponuje výdržou až do 21 dní v režime smart hodinky so zapnutým pulzomerom Elevate 24/7. Výdrž batérie ale závisí aj od využívaných funkcií. Ak chcete využívať aj aktivity s príjmom GPS signálu, batéria poskytne dobu používania až do 60 hodín s aktivovaným snímačom pulzu 24/7. Ak pridáte k zapnutému GPS využívanie mp3 prehrávača, výdrž batérie bude max 15 hodín. Režim Expedition, vhodný pre dlhšie cesty v teréne s optimalizovaným záznamom GPS, poskytuje výdrž do 46 dní. Maximálne šetrný režim Battery Saver Watch Mode disponuje možnosťou používania hodiniek až do 80 dní bez GPS. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: pánske

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 51 mm
Výška: 51 mm
Hmotnosť: 97 g
Hĺbka: 14,9 mm
Farba remienku: čierna
Farba hodiniek: čierna

Obsah balenia

Obsah balenia: USB kábel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
Zobrazenie: farebný MIP

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Ďalšie parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer
Aktivita: veslovanie, golf, triatlon, chôdza, yoga, plávanie, lyžovanie, fitness, turistika, cyklist ika, beh, outdoor
Typ nabíjania: USB
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ano
Solárne nabíjanie: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 21 Dni

Materiál

Materiál tela hodiniek: polymer

Ostatné

Kód produktu: 010-02357-01

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore