Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Vždy s vami

Fitness hodinky GARMIN Vívoactive 3 sa pýšia náramkom s obvodom 128-204 mm, ktorý je príjemný na dotyk, vďaka čomu vám zaručí komfort aj v prípade, že sa rozhodnete hodinky používať 7 dní v týždni. Vy tak budete neustále informovaný o hovoroch, ktoré ste zmeškali, emailoch či sms. Len obyčajný dotyk displeja vám zobrazí dátum, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, aplikácie alebo smart oznámenia. Vďaka tomu, že hodinky vodotesné (5ATM) vás môžu sprevádzať aj počas plávania. GARMIN Vívoactive 3 dopĺňa barometrický výškomer, ktorý počíta nastúpené a zídené poschodia. 

 

Pulzomer na zapästí

Praktické fitness hodinky GARMIN Vívoactive 3 sa pýšia pulzomerom na zápästí Garmin Elevate. Táto inovatívna technológia pracuje so zeleným svetlom, ktoré je doplnené o fotodiódy, ktoré sú veľmi citlivé na úbytok svetla, ktoré preniká do pokožky. Intenzita zeleného svetla sa automaticky prispôsobí tmavej pokožke a rovnako je to aj v prípade, že sa pýšite tetovaním. S týmito hodinkami GARMIN Vívoactive 3 sa môžete tešiť na takmer presné meranie pulzu.

 

Neustále v pohybe

Na každého z nás občas doľahnú dni, počas ktorých obmedzujeme pohyb tak veľmi ako sa dá, čo si samozrejme neskôr vyčítame. Fitness hodinky GARMIN Vívoactive 3 vás však po hodine bez pohybu jemným zavibrovaním upozornia, že je čas sa aktívne hýbať. Možnosť spárovania s vaším smartfónom vám však zaručia, že ani pri outdoorových aktivitách nič nezmeškáte. V prípade, že práve nebudete mať čas prijať hovor, môžete ho jednoducho odmietnuť a obratom odoslať správu. S fitness hodinkami GARMIN Vívoactive 3 môžete počúvať vašu obľúbenú hudbu priamo z vášho smartfónu.

 

Neprekonateľná výdrž

O to, aby ste mohli mať vaše obľúbené fitness hodinky neustále k dispozícií sa postará nabíjateľná lithium-ionová batéria s výdržou cca 7 dní režime hodiniek. V prípade, že si zapnete GPS vám hodinky poslúžia cca 13 hodín. V prípade potreby môžete hodinky prinavrátiť k životu prostredníctvom USB nabíjacieho/dátového klipu. Po jeho pripojení k vášmu PC si taktiež prenášať údeje do aplikácie Garmin Connect.

 

Displej

To, čo je pri práci s fitness hodinkami prvoradé je nepochybne kvalitný displej, vďaka ktorému budete neustále o všetkom informovaný. Práve takým 1.2" dotykovým displejom sú vybavené aj hodinky GARMIN Vívoactive 3. Displej dopĺňa podsvietenie, ktoré vám zaručí zrozumiteľné čítanie aj pri ostrom slnku alebo v tme. Hodinky môžete komfortne ovládať pomocou vášho prsta.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,4 mm
Výška: 43,4 mm
Hmotnosť: 43 g
Hĺbka: 11,7 mm

Funkcie

iGPS: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjací/dátový kábel

Display/Grafika

iTyp displeja: Transflektívny

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno

Ostatné

Kód produktu: 010-01769-02

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore