Garmin vívoActive3 Music čierne

Cena:
285,00 €

Pôvodná cena 329,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,70 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart hodinky GARMIN Vívoactive 3 Music v čiernom farebnom prevedení sú vybavené 1.2" dotykovým farebným displejom. Zaujmú integrovaným prehrávačom hudby, s pamäťou až pre 500 skladieb a spárovať si ich môžete s externými bezdrôtovými slúchadlami. Fitness náramok disponuje nabíjateľnou lithtium-ion batériou, ktorá v režime smart hodiniek vydrží až cca 7 dní. GARMIN Vívoactive 3 sa pýšia automatickou synchronizáciou s PC, GPS prijímačom, kompasom a snímačom srdcovej frekvencie. Hodinky s pripojením Bluetooth® Smart/ANT+/USB s obvodom zápästia 128-204 mm. Vďaka aplikácií Garmin Pay™ vám môžu tieto štýlové hodinky nahradiť aj vašu peňaženku.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 13 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Hudba priamo zo zápästia

Odteraz si môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu priamo zo zápästia! K hodinkám stačí pripojiť externé bezdrôtové Bluetooth slúchadlá, a vďaka tomu už nebudete potrebovať žiaden extérny prehrávač. Integrovaný prehrávač hudby ponúka pamäť až pre 500 skladieb. Nahrávanie skladby je veľmi jednoduché, stačí ak hodinky pripojite k počítaču cez priložený USB kábel. 

Vždy s vami

Hodinky GARMIN Vívoactive 3 Music sa pýšia náramkom s obvodom 128-204 mm, ktorý je príjemný na dotyk, vďaka čomu vám zaručí komfort aj v prípade, že sa rozhodnete hodinky používať 7 dní v týždni. Vy tak budete neustále informovaný o hovoroch, ktoré ste zmeškali, emailoch či sms. Len obyčajný dotyk displeja vám zobrazí dátum, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, aplikácie alebo smart oznámenia. Vďaka tomu, že hodinky vodotesné (5ATM) vás môžu sprevádzať aj počas plávania. GARMIN dopĺňa barometrický výškomer, ktorý počíta nastúpené a zídené poschodia. 

Pulzomer na zapästí

Praktické fitness hodinky GARMIN Vívoactive 3 Music sa pýšia pulzomerom na zápästí Garmin Elevate. Táto inovatívna technológia pracuje so zeleným svetlom, ktoré je doplnené o fotodiódy, ktoré sú veľmi citlivé na úbytok svetla, ktoré preniká do pokožky. Intenzita zeleného svetla sa automaticky prispôsobí tmavej pokožke a rovnako je to aj v prípade, že sa pýšite tetovaním. S týmito hodinkami GARMIN Vívoactive 3 sa môžete tešiť na takmer presné meranie pulzu.

Neustále v pohybe

Na každého z nás občas doľahnú dni, počas ktorých obmedzujeme pohyb tak veľmi ako sa dá, čo si samozrejme neskôr vyčítame. Fitness hodinky Vívoactive 3 Music vás však po hodine bez pohybu jemným zavibrovaním upozornia, že je čas sa aktívne hýbať. Možnosť spárovania s vaším smartfónom vám však zaručia, že ani pri outdoorových aktivitách nič nezmeškáte. V prípade, že práve nebudete mať čas prijať hovor, môžete ho jednoducho odmietnuť a obratom odoslať správu.

Neprekonateľná výdrž

O to, aby ste mohli mať vaše obľúbené fitness hodinky neustále k dispozícií sa postará nabíjateľná lithium-ionová batéria s výdržou cca 7 dní v režime hodiniek. V prípade, že si zapnete GPS vám hodinky poslúžia cca 13 hodín. V prípade potreby môžete hodinky prinavrátiť k životu prostredníctvom USB nabíjacieho/dátového klipu. Po jeho pripojení k vášmu PC si taktiež prenášať údaje do aplikácie Garmin Connect.

Displej

To, čo je pri práci s fitness hodinkami prvoradé je nepochybne kvalitný displej, vďaka ktorému budete neustále o všetkom informovaný. Práve takým 1.2" dotykovým displejom sú vybavené aj hodinky GARMIN Vívoactive 3. Displej dopĺňa podsvietenie, ktoré vám zaručí zrozumiteľné čítanie aj pri ostrom slnku alebo v tme. Hodinky môžete komfortne ovládať pomocou vášho prsta.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iGPS: Áno
iTyp displeja: Transflektívny
LED podsvietenie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,1 mm
Výška: 43,1 mm
Hmotnosť: 39 g
Hĺbka: 13,6 mm
Farba hodiniek: čierna
Farba remienku: čierna

Funkcie

iGPS: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: používateľská príručka

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
iTyp displeja: Transflektívny
Zobrazenie: farebný chroma TFT

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

LED podsvietenie: Áno
Pulzomer: Áno
iFunkcie: meranie vzdialenosti, výpočet kalórií, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer
Typ nabíjania: dock
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ano
Aktivita: veslovanie, outdoor, beh, cyklistika, turistika, fitness, plávanie, chôdza

Batérie

Výdrž batérie: 5 Dni

Ostatné

Kód produktu: 010-01985-03

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore