Garmin vívoActive3 Music čierne

Zobraziť


Funkcie: výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie,


Cena 239,00 €

Zľava 27 % z pôvodnej ceny: 329,00 € Zobraziť nápoveď

4,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Smart hodinky GARMIN Vívoactive 3 Music v čiernom farebnom prevedení sú vybavené 1.2" dotykovým farebným displejom. Zaujmú integrovaným prehrávačom hudby, s pamäťou až pre 500 skladieb a spárovať si ich môžete s externými bezdrôtovými slúchadlami. Fitness náramok disponuje nabíjateľnou lithtium-ion batériou, ktorá v režime smart hodiniek vydrží až cca 7 dní. GARMIN Vívoactive 3 sa pýšia automatickou synchronizáciou s PC, GPS prijímačom, kompasom a snímačom srdcovej frekvencie. Hodinky s pripojením Bluetooth® Smart/ANT+/USB s obvodom zápästia 128-204 mm. Vďaka aplikácií Garmin Pay™ vám môžu tieto štýlové hodinky nahradiť aj vašu peňaženku.

Hudba priamo zo zápästia

Odteraz si môžete prehrávať svoju obľúbenú hudbu priamo zo zápästia! K hodinkám stačí pripojiť externé bezdrôtové Bluetooth slúchadlá, a vďaka tomu už nebudete potrebovať žiaden extérny prehrávač. Integrovaný prehrávač hudby ponúka pamäť až pre 500 skladieb. Nahrávanie skladby je veľmi jednoduché, stačí ak hodinky pripojite k počítaču cez priložený USB kábel. 

Vždy s vami

Hodinky GARMIN Vívoactive 3 Music sa pýšia náramkom s obvodom 128-204 mm, ktorý je príjemný na dotyk, vďaka čomu vám zaručí komfort aj v prípade, že sa rozhodnete hodinky používať 7 dní v týždni. Vy tak budete neustále informovaný o hovoroch, ktoré ste zmeškali, emailoch či sms. Len obyčajný dotyk displeja vám zobrazí dátum, prejdenú vzdialenosť, počet krokov, aplikácie alebo smart oznámenia. Vďaka tomu, že hodinky vodotesné (5ATM) vás môžu sprevádzať aj počas plávania. GARMIN dopĺňa barometrický výškomer, ktorý počíta nastúpené a zídené poschodia. 

Pulzomer na zapästí

Praktické fitness hodinky GARMIN Vívoactive 3 Music sa pýšia pulzomerom na zápästí Garmin Elevate. Táto inovatívna technológia pracuje so zeleným svetlom, ktoré je doplnené o fotodiódy, ktoré sú veľmi citlivé na úbytok svetla, ktoré preniká do pokožky. Intenzita zeleného svetla sa automaticky prispôsobí tmavej pokožke a rovnako je to aj v prípade, že sa pýšite tetovaním. S týmito hodinkami GARMIN Vívoactive 3 sa môžete tešiť na takmer presné meranie pulzu.

Neustále v pohybe

Na každého z nás občas doľahnú dni, počas ktorých obmedzujeme pohyb tak veľmi ako sa dá, čo si samozrejme neskôr vyčítame. Fitness hodinky Vívoactive 3 Music vás však po hodine bez pohybu jemným zavibrovaním upozornia, že je čas sa aktívne hýbať. Možnosť spárovania s vaším smartfónom vám však zaručia, že ani pri outdoorových aktivitách nič nezmeškáte. V prípade, že práve nebudete mať čas prijať hovor, môžete ho jednoducho odmietnuť a obratom odoslať správu.

Neprekonateľná výdrž

O to, aby ste mohli mať vaše obľúbené fitness hodinky neustále k dispozícií sa postará nabíjateľná lithium-ionová batéria s výdržou cca 7 dní v režime hodiniek. V prípade, že si zapnete GPS vám hodinky poslúžia cca 13 hodín. V prípade potreby môžete hodinky prinavrátiť k životu prostredníctvom USB nabíjacieho/dátového klipu. Po jeho pripojení k vášmu PC si taktiež prenášať údaje do aplikácie Garmin Connect.

Displej

To, čo je pri práci s fitness hodinkami prvoradé je nepochybne kvalitný displej, vďaka ktorému budete neustále o všetkom informovaný. Práve takým 1.2" dotykovým displejom sú vybavené aj hodinky GARMIN Vívoactive 3. Displej dopĺňa podsvietenie, ktoré vám zaručí zrozumiteľné čítanie aj pri ostrom slnku alebo v tme. Hodinky môžete komfortne ovládať pomocou vášho prsta.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Garmin vívoActive3 Music čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Štefan

20. 10. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dlha vydrz baterie,
  • lahke ovladanie,
  • jednoduchost
  • ziadne

Som spokojny, pouzivam hlavne na beh a turistiku. Splnaju vsetky moje poziadavky.