Garmin Vivomove 3 strieborné so sivým silikónovým remienkom


Funkcie: výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie,


Cena 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Hybridné smart hodinky Garmin Vivomove 3 s dizajnom analógových hodín v modernom prevedení ponúkajú OLED displej s rozlíšením 64 x 132 pixelov. Sú vybavené nabíjateľnou lithium-ionovou batériou s výdržou do 5 dní v režime smart hodiniek a v režime klasických hodín 1 týždeň. Podľa certifikácie 5ATM sú vodotesné. Zásoby energie monitoruje funkcia Body Battery™. K dispozícii sledovanie príjmu tekutín, pulzomer Garmin Elevate, barometrický výškomer, funkcia odhadu VO2 max či monitorovanie kvality spánku. Move IQ automaticky rozlíši aktivity ako cyklistika, beh, chôdza, plávanie a eliptický trenažér. Umožňujú ovládanie hudby a kamery Virb. Samozrejmosťou je bezdrôtová technológia Bluetooth pre spárovanie so smartfónom.

Smart funkcie a dizajn analógových hodiniek

Garmin Vivomove 3 sa vyznačujú nadčasovým dizajnom klasických analógových hodín a modernými smart funkciami. Čo nepochybne oceníte je ich intuitívne ovládanie. Pre zobrazenie skrytého displeja stačí jednoduchý pohyb vášho prsta a hodinové ručičky sa posunú. Všetky notifikácie alebo SMS správy, ktoré obdržíte si môžete prehliadať na OLED displeji s rozlíšením 64 x 132 pixelov. V jednoduchosti je krása a práve preto sa pýšia elegantným strieborným prevedením a sivým silikónovým remienkom.

 

Optický snímač PULSE OX

Hybridné smart hodinky vám ponúkajú niekoľko užitočných funkcií. Jednou z nich je integrovaný optický snímač PULSE OX, ktorý sa postará o spoľahlivé meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Tieto merania vám umožnia sledovať reakcie vášho tela na zvýšenú fyzickú aktivitu. Samozrejme, získané hodnoty závisia od viacerých faktov ako je napríklad kondícia či aktuálny zdravotný stav.

 

Sledujte zásoby energie s funkciou Body Battery™

Vo výbave tiež nájdete modernú funkciu Body Battery™, ktorá sledujete zásoby energie vášho tela. Využíva získané údaje o spánku, variabilitu srdcovej frekvencie (HRV), údaje o strese a aktivitách pre odhad zásob energie. Umožňuje vám sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, aby ste mali obraz o tom, ako vás posledné dni ovplyvnili. Vďaka tomu si tak môžete lepšie naplánovať váš deň a vyhradiť si priestor na aktivitu alebo odpočinok.

 

Dlhá výdrž batérie a vodotesné prevedenie podľa certifikácie 5ATM

Čo nepochybne oceníte je certifikácia 5ATM. Vďaka nej si vaše smart hodinky nemusíte skladať zo zápästia ani počas sprchovania alebo plávania. O dlhú výdrž sa postará nabíjateľná lithium-iónová batéria s výdržou do 5 dní v režime smart hodiniek a v režime klasických hodín až 1 týždeň

 

Moderný pulzomer Garmin Elevate a funkcia odhadu VO2 max

Nechýba pulzomer Garmin Elevate, ktorý využíva zelené svetlo v kombinácií s fotodiódmi citlivé na úbytok rozptýleného svetla. Jeho intenzita sa automaticky prispôsobí aj tmavšej pokožke a  výsledkom je takmer presné meranie pulzu. Nechýba funkcia odhadu VO2 max, ktorá na základe informácií o vašom srdcovom tepe získaného zo zápästia pomocou pulzomera Elevate poskytne spoľahlivý obraz o vašej kondícií. Následne vám odhadne kondičný vek, ktorý môžete pravidelným cvičením a tréningom znižovať.

 

Široký výber možností

Čo pri vašich tréningoch určite využije je automatické počítanie opakovaní pre silový tréning, ktorý tiež sleduje série a čas odpočinku medzi mini. Hodinky vám poskytnú nielen užitočné množstvo informácií, ale tiež sa postarajú o to, aby ste mali pravidelný pohyb. Po hodine bez akejkoľvek aktivity, vás zavibrovaním upozornia na to, že je najvyšší čas sa znovu hýbať. Vo výbave nájdete intengrovaný barometrický výškomer vívomove, ktorý zaznamenáva nastúpené a zídené poschodia. Rovnako ako pohyb je dôležitý aj pitný režim. Práve preto Garmin Vivomove 3 disponuje funkciou sledovania príjmu tekutín, ktorý vás upozorní, že je opäť čas ich doplniť. Na záver vášho dňa si tak môžete prezrieť celkový objem prijatých tekutín. Nežné pohlavie môže v aplikácii Menštruačný cyklus sledovať detaily či zaznamenávať fyzické alebo emočné príznaky. Ku každej fáze aktuálneho cyklu obdržíte rady k trénovaniu a stravovaniu.

Obsah balenia: vívomove 3, nabíjací/dátový klip, manuál v slovenskom jazyku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcie výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, notifikácie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin Vivomove 3 strieborné so sivým silikónovým remienkom

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené