Garmin Vívosmart 4 L čierny vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
89,90 €

Pôvodná cena 139,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,80 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Fitness náramok Garmin Vívosmart 4 L v elegantnom čiernom prevedení vo veľkosti L s obvodom zápästia 14,8-21,5 cm ponúka dotykový OLED displej s rozlíšením 48 x 128 pixelov. Disponuje nabíjateľnou lithium-ion batériou s výdržou v pohotovostnom režime do 7 dní. Súčasťou fitness náramku je snímač srdcovej frekvencie na zápästí a automatická synchronizácia s PC. K dispozícii prepojenia Bluetooth® Smart/ANT+/USB. Náramok umožňuje monitorovanie spánku, počítanie krokov, prejdenej vzdialenosti, spálené kalórie a poschodia. Nechýba integrovaný optický snímač PULSE OX pre komfortné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom a funkcia MOVE IQ 2.0. Pýši sa odolnosťou voči potu, blatu alebo povrchovému namočeniu.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 35 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Vaše zdravie na prvom mieste

Fitness náramok Garmin Vívosmart 4 zaznamenáva množstvo užitočných informácii o vašom tele ako je srdcový tepspálené kalórie, počet krokov či kvalitu vášho spánku. Všetky vaše namerané hodnoty počas dňa môžete prostreníctvom technológie Bluetooth Smart bezdrôtovo prenáša do mobilnej aplikácie Garmin Connect. Samozrejme, prostredníctvom USB kábla môžete hodnoty prenášať aj do vášho PC.

 

Wellness

Garmin Vívosmart 4 je štýlový fitness náramok v elegantnom čiernom prevedení, vďaka čomu dokonale dotvorí každý váš outfit. Toto zariadenie vám umožňuje monitorovať aj úroveň vášho stresu alebo námahy, ktorým ste boli počas dňa vystavení. Vy si tak budeme môcť prezrieť všetky časové úseky, počas ktorých ste zažili zvýšený stres, námahu, ale rovnako aj čas zotavenia v kľude.

 

Vždy v kontakte s vašim okolím

Fitness náramok Garmin Vívosmart 4 je pre vás tou správnou voľbou aj v prípade, že patríte medzi ľudí, ktorí majú neustále veľa povinností a musia byť pre svoje okolie stále k dispozícií. Je potrebné si ho jednoducho spárovať s vaším kompatibilným smartfónom a na displeji vášho obľúbeného náramku sa začnú zobrazovať notifikácie, na ktoré vás upozorní jemné vibrovanie. Vy tak budete mať neustály prehľad o prichádzajúcich hovoroch, sms správach, pripomienkach z kalendára alebo iných mobilných aplikáciách.

 

Neustále k dispozícii

Garmin Vívosmart 4 je užitočným pomocníkom, ktorý vás počas dňa informuje o vašich fyzických aktivitách. Vyrobený je z príjemného matérialu, ktorý na vašom zápästí ani nepocítite. Vďaka tomu, že je vodotesný ho mať neustále na zápästí nielen v práci, pri športe či počas spánku, ale rovnako aj počas daždivého počasia alebo sprchovania. Je totiž odolný voči povrchovému namočeniu, potu alebo aj blatu. O to, aby ste ho mohli mať stále so sebou sa postará nabíjateľná lithlium-ionová batéria s výdržou až do 7 dní, ktorú si môžete dobiť prostredníctvom USB nabíjacieho klipu.

Množstvo praktických funkcií

Move IQ je funkcia, ktorá vám zobrazí zaznamenané aktivity v konte na Garmin Connect a automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, cyklistika, plávanie a eliptický trenažér. Taktiež disponuje funkciou VO2, ktorá vám na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera poskytne presnejšie informácie a vašej kondícií. Aj vďaka tejto VO2 max a údajom, ktoré vám poskytne môžete znížiť váš kondičný vek.

Obsah balenia: Garmin Vívosmart 4 (obvod zápästia 14,8 - 21,5 cm), nabíjací/dátový klip, používateľská príručka

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer
Vodovzdornosť: vodotesný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 15 mm
Výška: 223 mm
Hmotnosť: 17,1 g
Hĺbka: 10,5 mm
Farba remienku: čierna

Funkcie

iGPS: Nie
Ant+: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: vívosmart 4, nabíjací/dátový klip, návod

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: OLED

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: barometer, monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, krokomer
Typ užívateľa: Plavec
Aktivita: fitness, plávanie, beh
Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodotesný
Materiál remienku: silikón

Ostatné

Kód produktu: 010-01995-23

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore