Garni Q-102HR čierny

Cena:
25,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,52 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Fitness náramok Garni Q-102HR v štýlovom čiernom prevedení vám umožní sledovať vašu aktivitu a fyzickú kondíciu. Nastaviteľný náramok si prispôsobíte podľa potreby a vďaka príjemnému materiálu sa bude dobre nosiť. Vybavený farebným TFT displejom s rozlíšením 160 x 80 pixelov a vertikálnym zobrazovaním údajov. S certifikáciou IP67 odolá striekajúcej vode aj čiastočkám prachu. K dispozícii je merač tepu, krokomer a ďalšie funkcie. Samozrejmosťou sú aj notifikácie. Jednoduchá synchronizácia s telefónom pomocou Bluetooth 4.0 a ovládanie centrálnym tlačidlom. V prevádzke vydrží na jedno nabitie až 7 dní, batéria sa nabije za 1-2 hodiny.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Vodeoldolný (IP67) fitness náramok Garni Q-111HR v modrom prevedení je vybavený farebným TFT displejom s rozlíšením 160 x 80 pixelov. Je vyrobený z kvalitného TPU materiálu. Synchronizácia s telefónom prebieha pomocou technológie Bluetooth 4.0 s dosahom až 10 metrov. K dispozícii má 4 režimy - denný, spánok, šport a stopky. Umožňuje meranie tepu, krokov, spálených kalórií a čas strávený aktivitou. Samozrejmosťou je upozornenie na pohyb, užitie lieku, pitného režimu alebo pripomienka na stretnutie. Náramok s hmotnosťou len 15 g disponuje Li-Pol batériou s výdržou 7 dní.

Základné parametre

  • Funkcie: senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
  • Výdrž batérie: 7 Dni
  • Vodovzdornosť: vodeodolný

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktické funkcie

Fitness náramok bude vaším spoločníkom počas celého dňa. Okrem štandardných funkcií ako je zobrazenie dátumu, času, stavu batérie získate aj ďalšie užitočené údaje ako počet prejdených krokov, počet spálených kalórií aj tepovú frekvenciu. Umožní vám okrem toho vytvoriť a nastaviť vlastný profil s cieľmi, ktoré by ste chceli dosiahnuť. Ďalšou výhodou je to, že vás náramok motivuje k pohybu. Ak dlhšie sedíte náramok vás upozorní na nečinnosť. 

Výdrž 7 dní

Garni Q-102HR sa veľmi jednoducho ovláda pomocou tlačidla umiestnenom na displeji s rozmerom 30 x 13 mm. Displej zobrazuje údaje vertikálne v 6 riadkoch. Náramok si prepojíte cez Bluetooth 4.0 s vaším mobilom, vďaka čomu získate notifikácie o prichádzajúcich hovoroch, SMS správach či o správach zo sociálnych sietí. Elegantné a štýlové čierne prevedenie umožní nosiť náramok počas celého dňa. Li-Pol batéria sa nabijá cca od 1 až do 2 hodín a poskytne výkon až 1 týždeň. V prípade, že radi používate aplikácie je možné stiahnuť si aplikáciu JYou cez App Store alebo Google Play.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Výdrž batérie: 7 Dni
Vodovzdornosť: vodeodolný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garni
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 250 mm
Výška: 18 mm
Hmotnosť: 15 g
Hĺbka: 2 mm
Farba remienku: čierna

Funkcie

iGPS: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: zabudovaná USB nabíjačka

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: LCD (farebné)

Operačný systém

Podporovaný OS: Android

Ďalšie parametre

iFunkcie: senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodeodolný
Materiál remienku: plast

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Ostatné

Kód produktu: GARNI Q-102HR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore