Garni Q-69HR čierny

Cena:
34,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Fitness náramok Garni Q-69HR v čiernej farbe bude praktickým spoločníkom pri každej vašej aktivite. Vďaka nemu budete mať prehľad o prejdených krokoch, vzdialenosti, spálených kalóriach a tiež zmeria vašu tepovú frekvenciu. Kompatibilný je s OS iOS a Android (do 10m) a vďaka tomu získate ďalšie praktické funkcie. Samozrejmosťou sú notifikácie zo smartfónu a GPS. Disponuje farebným TFT LCD displejom s rozlíšením 160 x 80 px. Pokrýva ho tvrdené (5H) sklo, ktoré je odolné podľa certifikácií IPX7, to značí že je náramok vodeodolný proti striekajúcej vode a potu. Výdrž zabezpečí Li-Pol batéria, ktorý vydrží na jedno nabitie 7 dní.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Fitness náramok Honor Band 4 Crius v elegantnom modrom prevedení je vhodným spoločníkom pre všetkých aktívnych jedincov, ktorí chcú mať prehľad o svojich výkonoch a aktivitách. Je vybavený 0,95" AMOLED displejom s rozlíšením 240x120 pixelov. Pre kvalitné a presné meranie vašich výkonov je náramok vybavený G-senzorom a krokomerom. Nechýba ani optický senzor srdcového tepu. Náramok je vhodný aj pre plavcov, vďaka svojej vodotesnosti až do hĺbky 50 metrov. Integrovaná batéria má kapacitu 100 mAh. Ďalšou zaujímavou funkciou je pokročilý monitor spánku. Samozrejmosťou je aj podpora Bluetooth a zobrazovania notifikácií z telefónu.

Základné parametre

  • Funkcie: krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
  • Vodovzdornosť: vodotesný

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Spoločník na každodenné použitie 

Športový fitness náramok prichádza s množstvom praktických funkcií, ktoré vám poslúžia k zdravšiemu životnému štýlu. S ním budete mať prehľad o vašej celodennej aktivite.  Sledovať a merať bude vašu tepovú frekvenciu, spálené kalórie, prejdené kroky a pri zapnutej GPS aj prejdenú vzdialenosť. Pomocou Bluetooth spárujete náramok s vaším smartfónom, a vďaka tomu budete dostávať všetky notifikácie z mobilu na hodinky. Upozorní Vás na prichadzajúci hovor, SMS, e-mail a tiež na notifikácie zo sociálnych sietí. Využívať môžete dostupné aplikácie ako Fitness Pal, Google Play, Google Fit a Apple Health. Kompatibilný je s operačným systémom iOS verzia 7 a novšie a Android 4.3 a novší. 

Štýlové no zaroveň odolné prevedenie

Štýlový dizajn fitness náramku bol navrhnutý tak, že svojím vzhľadom sa hodí či už k športovému alebo bežnému oblečeniu. Materiál remienka je TPU a modul displeja je pokrytý tvrdením 5H sklom certifikovaným podľa normy IPX7, a tým tak zabezpečí ochranu vôči striekajúcej vode. TFT LCD displej s rozlíšením 160 x 80 px je možné dať dole a vymeniť tak náramok za inú farebnú variantu. Displej okrem funkcií a notifikácií zobrazí aj čas a dátum. Vnútro v sebe ukrýva Li-Pol batériu, ktorá po nabití vydrží až 7 dní. Doba nabíjania náramku je cca 1 až 2 hodiny. 


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Výdrž batérie: 7 Dni
Vodovzdornosť: vodeodolný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garni
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 249 mm
Výška: 16 mm
Hmotnosť: 15 g
Hĺbka: 2 mm
Farba remienku: čierna

Funkcie

iGPS: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: USB nabíjačka

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: LCD (farebné)

Operačný systém

Podporovaný OS: Android

Ďalšie parametre

iFunkcie: senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodeodolný
Materiál remienku: plast

Batérie

Výdrž batérie: 7 Dni

Ostatné

Kód produktu: GARNI Q-69HR

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore