Gigaset A415 čierny

Cena:
26,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,54 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Gigaset A415 je moderný bezdrôtový telefón pre pevnú linku, ktorý vám zaistí komfort aj pri dlhších hovoroch. Telefón disponuje pamäťou až na 100 kontaktov. Jednoduchosť ovládania je zaistená pomocou klasickej numerickej klávesnice a priestranného kontrastného 1,8" displeja. Na klávesy 2-9 je možné nastaviť rýchlu predvoľbu obľúbených kontaktov. Nechýba ani denný a nočný režim, výber a podpora vlastných melódií, nastaviteľná hlasitosť v piatich stupňoch, hlasitý odposluch, budík a čas. V pamäti telefón uchová maximálne 25 zmeškaných hovorov. Dosah telefónu je 50 metrov v zástavbe a až 300 metrov na voľnom priestranstve. Farba čierna.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Jednoduché ovládanie

Ovládanie tohto telefónu je naozaj jednoduché a zvládne ho takmer každý. Pomocou klasickej numerickej klávesnice a tlačidiel pre možnosť voľby je ovládanie aj veľmi intuitívne. Počas horších svetelných podmienok, večer alebo v noci možno telefón používať vďaka podsvietenému 1,8" kontrastnému displeji. Klávesnica je podsvietená tiež, takže môžete telefón plnohodnotne využívať v akúkoľvek dennú dobu.

Skvelé funkcie

Gigaset A415 je vybavený aj skvelými funkciami, ktoré vám spríjemnia jeho používanie. Možno si nastaviť rýchle predvoľby pre svoje obľúbené kontakty na tlačidlá 2-9. Interná pamäť telefónu je schopná pojať až 100 kontaktov a maximálne 25 neprijatých hovorov. Ďalej je možné si nastaviť vlastnú vyzváňaciu melódiu a jej hlasitosť v piatich stupňoch. Samozrejmosťou je budík, zobrazenie času a tiež denný a nočný režim.

ECO DECT

Telefón Gigaset A415 podporuje funkciu ECO DECT, ktorá umožní dynamické nastavenie vysielacieho výkonu základne. Telefón tak bude šetrný k životnému prostrediu a tiež k vašej peňaženke. Vysielací výkon bude základňa upravovať v závislosti od vzdialenosti medzi ňou a telefónom. Ak nastavíte režim ECO, vysielací výkon sa vypne vždy, keď nebude telefón aktívny.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 1,8 "
Vstavaný displej: Áno
Podsvietenie: Áno
ID volajúceho: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gigaset

Display/Grafika

iUhlopriečka: 1,8 "
Vstavaný displej: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 15,5 cm
Hmotnosť: 110 g
Výška: 4,9 cm
Dĺžka: 3,4 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: teleón, stojan, návod

Funkcie

Podsvietenie: Áno
ID volajúceho: Áno

Ostatné

Kód produktu: S30852-H2505-R601

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore