GoGEN DVB 132 T2 PVR

  • Zľava 12 %

Wi-Fi: Nie, USB port: Áno, Podporované video formáty: H.265, MP4, TS, MPG, XviD, VOB, MOV, AVI, DivX, PVR: Áno, Ethernet / LAN pripojenie: Nie, Typ signálu: DVB-T, DVB-T2/H.265, HDMI port: Áno,


Cena 20,99 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 23,90 € Zobraziť nápoveď

0,42 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktický televízny DVB prijímač GoGEN DVB 132 T2 PVR v čiernej farbe s minimalistickým dizajnom živí vysielanie programov u vás doma prostredníctvom DVB-T a DVB-T2 (H.265) tuneru. Medzi jeho hlavné funkcie patrí príjem digitálneho signálu, ktorý presmeruje na obrazovku televízora. Dokáže prehrávať množstvo formátov (JPG, MP3, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB) a súčasťou sú aj funkcie Record Ready (možnosť nahrávať televízne vysielanie na pripojenú flashku či externý disk) a TimeShift. Disponuje USB vstupom, pre jednoduché pripojenie USB kľúča, SCART výstupom, HDMI výstupom a digitálnym koaxiálnym audio výstupom. Jeho kompaktné rozmery sa postarajú o to, že nezaberie na televíznom stolíku veľa miesta.

GoGEN DVB 132 T2 PVR

Tento set-top box umožňuje plnohodnotný príjem televízneho vysielania vo formáte DVB-T2 H.265 HEVC. Zároveň si však poradí aj s formátom DVB-T. S televízorom môžete set-top box prepojiť s HDMI káblom alebo SCART káblom. Tiež ho možno využiť ako multimediálny prehrávač. Vďaka funkcii Record Ready môžete nahrávať televízne vysielanie na USB flash disk alebo externý hard disk. Funkcia Timeshift zase umožňuje dočasné pozastavenie prehrávanej relácie. USB vstup možno využiť pre prehrávanie médií. Prehráva videa bežných formátov (aj s podporou titulkov) a zobraziť možno aj fotografie alebo prehrávať hudbu. Súčasťou balenia je napájací adaptér a diaľkové ovládanie. Zariadenie podporuje aj teletext a EPG.

Kľúčové vlastnosti

  • DVB-T/T2 (HEVC/H.265) tuner

  • Record Ready

  • Timeshift

  • USB vstup

  • Prehrávač médií

  • Podporované formáty: JPG, MP3, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB

  • Konektory: HDMI výstup, SCART výstup, Digitálny koaxiálny audio výstup 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
USB port Áno
Podporované video formáty H.265, MP4, TS, MPG, XviD, VOB, MOV, AVI, DivX
PVR Áno
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Typ signálu DVB-T, DVB-T2/H.265
HDMI port Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GoGEN DVB 132 T2 PVR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené