GoGEN DVB 272 T2 PVR

  • Zľava 19 %

Wi-Fi: Nie, USB port: Áno, Podporované video formáty: H.265, MP4, TS, MPG, XviD, VOB, MOV, AVI, DivX, PVR: Áno, Ethernet / LAN pripojenie: Áno, Typ signálu: DVB-T, DVB-T2/H.265, HDMI port: Áno,


Cena 25,99 €

Zľava 19 % z pôvodnej ceny: 31,90 € Zobraziť nápoveď

0,52 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Praktický televízny DVB prijímač GoGEN DVB 272 T2 PVR v čiernej farbe oživí vysielanie programov u vás doma prostredníctvom DVB-T a DVB-T2 (H.265) tuneru. Medzi jeho hlavné funkcie patrí príjem digitálneho signálu, ktorý presmeruje na obrazovku televízora. Dokáže prehrávať množstvo formátov (JPG, MP3, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB) a súčasťou sú aj funkcie Record Ready (možnosť nahrávať televízne vysielanie na pripojenú flashku či externý disk) a TimeShift. Disponuje dvojicou USB vstupov, SCART výstupom, HDMI výstupom a LAN vstupom. Na prednom paneli nájdete prehľadné ovládacie tlačidlá. Jeho kompaktné rozmery sa postarajú o to, že nezaberie na televíznom stolíku veľa miesta.

GoGEN DVB 272 T2 PVR

Tento set-top box umožňuje plnohodnotný príjem televízneho vysielania vo formáte DVB-T2 H.265. Zároveň si však poradí aj s formátom DVB-T. S televízorom môžete set-top box prepojiť s HDMI káblom alebo SCART káblom. Tiež ho možno využiť ako multimediálny prehrávač. Vďaka funkcii Record Ready môžete nahrávať televízne vysielanie na USB flash disk alebo externý hard disk. Funkcia Timeshift zase umožňuje dočasné pozastavenie prehrávanej relácie. Zariadenie disponuje hneď dvomi USB vstupmi, možno tak nahrávať dve relácie súčasne. Možno ich využiť aj pre prehrávanie médií – zvládne bežné formáty aj s podporou titulkov. Možno zobraziť aj fotografie, prehrávať hudbu a set-top box je vybavený aj teletextom a EPG. Súčasťou balenia je napájací adaptér a diaľkové ovládanie. 

Kľúčové vlastnosti

  • DVB-T/T2 (HEVC/H.265) tuner

  • Record Ready

  • Timeshift

  • 2x USB vstup

  • Prehrávač médií

  • Podporované formáty: JPG, MP3, AVI, MOV, MP4, MPG, MKV, TS, VOB

  • Konektory: HDMI výstup, SCART výstup, LAN vstup

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
USB port Áno
Podporované video formáty H.265, MP4, TS, MPG, XviD, VOB, MOV, AVI, DivX
PVR Áno
Ethernet / LAN pripojenie Áno
Typ signálu DVB-T, DVB-T2/H.265
HDMI port Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GoGEN DVB 272 T2 PVR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené