GoGEN ME 3900 sivá


Meteostanica, Smart, Farba čierna, Smart ovládanie mobilom, Vstavaný displej, LCD, Predpoveď: 1, Vlhkomer, Barometer, Fáza mesiaca, Min. a max. teplota, Rýchlosť vetra, Pravdepodobnosť dažďa, Bezdrôtové čidlá, 1 × čidlo, Budík, Opakované budenie, Technológia smart ovládania: Wifi, 868Mhz. Viac info


Cena 159,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,20 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 16,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Popis produktu

Profesionálna meteostanica GoGEN ME 3900 v sivom prevedení s veľkým farebným LCD displejom (s nastaviteľnou intenzitou podsvietenia) ponúka viacero užitočných funkcií, ktoré ocení každý, kto chce mať prehľad o aktuálnych poveternostných podmienkach. Toto zariadenie je vybavené aj dažďovým senzorom a dokáže merať silu a smer vetra, ako aj UV žiarenie. Samozrejmosťou je meranie vnútornej a vonkajšej teploty a vlhkosti a pre vonkajšie hodnoty ukladá aj ich maximá a minimá. Meteostanica zobrazuje aj pocitovú teplotu, aktuálny dátum a čas ako aj fázy mesiaca. Zariadenie disponuje aj možnosťou pripojenia k domácej Wi-Fi sieti a nechýba ani funkcia budíka.

Meteostanica pre skutočných fajnšmekrov

Profesionálna meteostanica GoGEN ME3900 poteší všetkých, ktorí chcú mať ucelený prehľad o aktuálnych poveternostných podmienkach. Zariadenie poskytuje informácie o veľkom množstve údajov, ktoré sa počasia týkajú. 

Nielen ukazovateľ teploty

Meteostanica na prvý pohľad zaujme prehľadným, farebným LCD displejom, vďaka ktorému ľahko zistíte okamžitý stav počasia. Vďaka špeciálnemu vonkajšiemu senzoru je množstvo informácií naozaj široké: Dažďový senzor prepočítava množstvo zrážok v mm za hodinu / 24 hodín, merač rýchlosti a smeru vetra poskytne informácie o rýchlosti vetra (udávaná v mm / s), funkciu merania UV žiarenia a intenzity slnečného svitu oceníte predovšetkým v letných mesiacoch. Samozrejmosťou je vnútorná a vonkajšia teplota a vlhkosť. V kombinácii s meračom sily a smeru vetra je navyše k dispozícii tzv. Wind Chill hodnota, čiže pocitová teplota. 

Meteostanica, ktorá je on-line

Profesionálna meteorologická stanica GoGEN ME3900 disponuje možnosťou pripojenia k domácej WiFi sieti. Vďaka tejto vlastnosti tak získavate možnosť zobrazenia aktuálneho stavu počasia v mobilnej aplikácii. Nestratíte tak prehľad o počasí doma, ani na cestách. Zároveň však meteostanica získava predpoveď počasia priamo z internetu. Na displeji sa tak zobrazuje vždy aktuálna a presná predpoveď počasia pre vašu lokalitu. 

Ďalšie užitočné funkcie

Iste oceníte ďalšie praktické vlastnosti meteostanice GoGEN ME3900. Pre namerané hodnoty o počasí možno vždy zobraziť ich minima a maxima. Samozrejmosťou je možnosť nastavenia budíka, zobrazenie aktuálneho dátumu a fáz mesiaca. Meteostanica je napájaná z elektrickej siete. V prípade, že sa uspokojíte s menšou intenzitou osvetlenia displeja, možno využiť aj napájanie alkalickými batériami. Vonkajší snímač je napájaný alkalickými batériami.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Predpoveď 1 deň/dní
Min a max teplota Áno
Barometer Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GoGEN ME 3900 sivá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami