Popis produktu

Google Home Hub Chalk je na prvý pohľad tablet posadený do reproduktora. Jeho hlavnou výhodou je, že okrem zvukovej odozvy máte hneď aj tú obrazovú. Zabudovaný Google Asisstant vám umožňuje využiť služby od Google, ako vyhľadávanie, YouTube, Fotky, Kalendár alebo Mapy. Dobrou správou je podpora hudobnej aplikácie Spotify Premium. Výhodou inteligentného asistenta s obrazovkou je tá, že tablet bude ponúkať plnú audiovizuálnu podporu a zobrazovať vám hlavné informácie či upozornenia. Stačí, aby ste ráno povedali „Hey Google, Good Morning“ a hneď uvidíte všetky hlavné informácie vrátane pripomienok a dôležitých informácií (v závislosti od nastavenia zariadenia). Naopak večer poviete „Hey Google, Good Night“ a tablet vám automaticky nastaví budík a zníži intenzitu osvetlenia displeja, aby sa prispôsobil svetlu v miestnosti. 

7" dotykový displej

Niekedy je jednoduchšie vidieť váš plán, ako ho len počuť. Google Home Hub Chalk disponuje 7" dotykovým displejom, takže budete môcť vidieť všetko, či už sa bude jednať o schôdzku alebo zoznam nákupu (v závislosti od nastavenia zariadenia). Rovnako ako pri ostatných produktoch Google Home budete aj naďalej využívať svoj hlas na ovládanie.

Hlasové ovládanie v anglickom alebo nemeckom jazyku

Pokiaľ chcete vedieť, čo vás čaká v ďalších dňoch, či už ide o schôdzku alebo rôzne udalosti, ktoré máte uložené a nastavené. Všetko čo musíte urobiť, je povedať "Hej Google, ukáž mi kalendár". Google Home Hub disponuje technológiou Hlasová zhoda, čo znamená, že dokáže rozpoznať váš hlas a zobraziť kalendár, pripomienky pre vás na ďalšej domovskej obrazovke. Pomocou hlasového ovládania môžete telefonovať s rodinou a priateľmi.

Riadiace zariadenie

Google Home Hub Chalk je kompatibilný s viac ako 10000 inteligentnými zariadeniami z viac ako 50 značiek, čo znamená, že sa perfektne hodí do vašej domácnosti. Zapnite kompatibilné LED svetlá jedným príkazom, alebo zmeňte televízny kanál podporovaného zariadenia pomocou hlasu. Dokonca je možné ovládať vykurovanie (kompatibilita s Nest). 

Hudba a spomienky

Svoj hlas môžete použiť aj na vyhľadávanie hudby YouTube pre svoje obľúbené skladby a kapely. Prihláste sa k účtu Spotify Premium alebo si zapnite svoje obľúbené rozhlasové stanice a to všetko jednoducho svojím hlasom. Pozrite sa na fotografie, ktoré ste si uložili do aplikácie Fotky Google. Nájdite svoje obľúbené okamihy tak jednoducho svojím hlasom, stačí len povedať "Google, ukáž mi moje fotky z dovolenky". 

Vlastnosti

  • Displej: LCD
  • Uhlopriečka: 7"
  • Reproduktory: áno
  • Mikrofón: áno
  • Senzory: svetelný senzor
  • Wi-Fi: áno - 802.11b/g/n v pásme 2,4/5 GHz
  • Bluetooth: áno - Bluetooth 5.0
  • Kompatibilita: Android, iOS, Mac, Windows, Chromebook
  • Spotreba: 15 W
  • Farba: biela

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: svetla
Technológia: Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti, ozvučenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Google

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 17,8 cm
Hmotnosť: 800 g
Výška: 11,8 cm
Hĺbka: 6,7 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Google Home Hub Chalk
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 5V/micro USB

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: svetla

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant
Typ SMART produktu: hlasový asistent
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti, ozvučenie

Ostatné

Kód produktu: SMHGG6228

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore