Google Home Hub čierny

Cena:
169,00 €

Pôvodná cena 193,90 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,38 €

Doprava zadarmo

Vyberte si iný variant

POPIS PRODUKTU

Domáci asistent Google Home Hub Charcoal kombinuje výhody hlasového ovládania Google asistenta (v cudzom jazyku) s ďalšími Google službami. Prináša množstvo informácií v grafickej podobe, či už ide o udalosti v kalendári, informácie o vašej trase priamo v Google Maps alebo celé YouTube videá s návodmi, receptami alebo akýmkoľvek iným obsahom. Všetky tieto funkcie sú uložené v prehľadnom používateľskom prostredí. To je špeciálne optimalizované pre tento typ zariadenia, aby boli hlasové pokyny kombinovateľné s grafickým rozhraním. Google Home Hub je v podstate tablet, posadený do reproduktora. Hlavnou výhodou bude, že okrem zvukovej odozvy máte aj tú obrazovú. Ovládanie spektra domácich spotrebičov a smart zariadení je dotykom aj pomocou hlasových príkazov. Google Home Hub síce vyzerá ako bežný 7" tablet, ale ide o inteligentné centrum pre vašu domácnosť.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 13 %
 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Google Home Hub Charcoal je na prvý pohľad tablet posadený do reproduktora. Jeho hlavnou výhodou je, že okrem zvukovej odozvy máte hneď aj tú obrazovú. Zabudovaný Google Asisstant vám umožňuje využiť služby od Google, ako vyhľadávanie, YouTube, Fotky, Kalendár alebo Mapy. Dobrou správou je podpora hudobnej aplikácie Spotify Premium. Výhodou inteligentného asistenta s obrazovkou je tá, že tablet bude ponúkať plnú audiovizuálnu podporu a zobrazovať vám hlavné informácie či upozornenia. Stačí, aby ste ráno povedali „Hey Google, Good Morning“ a hneď uvidíte všetky hlavné informácie vrátane pripomienok a dôležitých informácií (v závislosti od nastavenia zariadenia). Naopak večer poviete „Hey Google, Good Night“ a tablet vám automaticky nastaví budík a zníži intenzitu osvetlenia displeja, aby sa prispôsobil svetlu v miestnosti. 

7" dotykový displej

Niekedy je jednoduchšie vidieť váš plán, ako ho len počuť. Google Home Hub Chalk disponuje 7" dotykovým displejom, takže budete môcť vidieť všetko, či už sa bude jednať o schôdzku alebo zoznam nákupu (v závislosti od nastavenia zariadenia). Rovnako ako pri ostatných produktoch Google Home budete aj naďalej využívať svoj hlas na ovládanie.

Hlasové ovládanie v anglickom alebo nemeckom jazyku

Pokiaľ chcete vedieť, čo vás čaká v ďalších dňoch, či už ide o schôdzku alebo rôzne udalosti, ktoré máte uložené a nastavené. Všetko čo musíte urobiť, je povedať "Hej Google, ukáž mi kalendár". Google Home Hub disponuje technológiou Hlasová zhoda, čo znamená, že dokáže rozpoznať váš hlas a zobraziť kalendár, pripomienky pre vás na ďalšej domovskej obrazovke. Pomocou hlasového ovládania môžete telefonovať s rodinou a priateľmi.

Riadiace zariadenie

Google Home Hub Chalk je kompatibilný s viac ako 10000 inteligentnými zariadeniami z viac ako 50 značiek, čo znamená, že sa perfektne hodí do vašej domácnosti. Zapnite kompatibilné LED svetlá jedným príkazom, alebo zmeňte televízny kanál podporovaného zariadenia pomocou hlasu. Dokonca je možné ovládať vykurovanie (kompatibilita s Nest). 

Hudba a spomienky

Svoj hlas môžete použiť aj na vyhľadávanie hudby YouTube pre svoje obľúbené skladby a kapely. Prihláste sa k účtu Spotify Premium alebo si zapnite svoje obľúbené rozhlasové stanice a to všetko jednoducho svojím hlasom. Pozrite sa na fotografie, ktoré ste si uložili do aplikácie Fotky Google. Nájdite svoje obľúbené okamihy tak jednoducho svojím hlasom, stačí len povedať "Google, ukáž mi moje fotky z dovolenky". 

Vlastnosti

 • Displej: LCD
 • Uhlopriečka: 7"
 • Reproduktory: áno
 • Mikrofón: áno
 • Senzory: svetelný senzor
 • Wi-Fi: áno - 802.11b/g/n v pásme 2,4/5 GHz
 • Bluetooth: áno - Bluetooth 5.0
 • Kompatibilita: Android, iOS, Mac, Windows, Chrombook
 • Spotreba: 15 W
 • Farba: čierna zadná strana, biely predný panel

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: svetla
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti, ozvučenie
Technológia: Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu: hlasový asistent

Ďalšie vlastnosti

Značka: Google
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 17,8 cm
Hmotnosť: 800 g
Výška: 11,8 cm
Hĺbka: 6,7 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Google Home Hub Charcoal
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 5V/micro USB

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: svetla

Ďalšie parametre

Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti, ozvučenie
Technológia: Bluetooth, Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant
Typ SMART produktu: hlasový asistent

Ostatné

Kód produktu: SMHGG6221

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore