Popis produktu

Efektivita a všestrannosť v štýlovom balení 

Tradičný termostat kontroluje až polovicu nákladov na energie v domácnosti, takže by mal byť čo najefektívnejší. Google Nest 3. generácie ponúka možnosti nastavenia teploty a programov presne podľa vašich predstáv a životného štýlu ktorý preferujete. Prostredníctvom aplikácie Nest si viete skontrolovať spotrebu a množstvo ušetrenej energie v Energy History, čo pomôže k optimalizovaniu využívania zariadení a tak aj vysokej efektivite. Dizajn zariadenia v nerezovom elegantnom prevedení je vhodný do štýlových interiérov a vďaka prehľadnej obrazovke dotvára moderný výzor domácnosti.

Prvotriedna funkčnosť a možnosť nastavení 

Príjemný chlad pre perfektný spánok, či komfortne teplo pri raňajkách sú použitím systému Google Nest samozrejmosťou. Na svoju funkciu využíva Wi-Fi pripojenie s dosahom až do 30 m a 12 V napájanie z riadiacej jednotky, ktoré je sprostredkované káblami pripojenia na vykurovacie zariadenia. Inteligentný systém umožňuje pomocou lokalizácie vášho smartfónu zistiť vašu polohu, na základe čoho prispôsobí nastavenie systému presne podľa vašich predstáv. Po príchode do izby sa termostat Google Nest rozsvieti a na obrazovke viditeľnej aj z diaľky zobrazí teplotu, čas, alebo aj počasie.

Váš život s termostatom Nest 

Jednoduchá inštalácia a výmena vášho starého termostatu za Nest zaberie bezmála 30 minút, potom stačí už len nastaviť si príjemnú teplotu a užívať si komfort. Ak radi spíte v príjemnom chlade, ale raňajky preferujete v teple domova, termostat sa vám prispôsobí a pripraví vám ideálne podmienky na základe vášho programu. Systém rozpozná ak opustíte domov, pomocou senzorov a lokácie vášho smartfónu a prestaví sa do módu ECO, čím ušetrí množstvo energie. Vybudujte si tak program šitý na mieru práve vám

Zapojenie termostatu

Pred zakúpením sa prosím uistite, že typ zariadenia zodpovedá Vašim požiadavkám. Zapojenie prístroja vyžaduje odborné znalosti v oblasti elektroinštalácie, preto montáž doporučujeme zveriť odborníkom.

Prístroj nie je samostatne funkčným celkom a je nutné ho integrovať do existujúcej WiFi siete ako aj spárovať so softvérom, ktorý je kompatibilný výhradne s prístrojmi s operačným systémom Apple a Android.  Aplikáciu je potrebné stiahnuť a nainštalovať z príslušného obchodu AppStore/GooglePlay.

Konfigurácia prístroja vyžaduje znalosti z oblasti IT infraštruktúry, najmä z oblasti pripojenia k WiFi sieťam a konfiguráciu pripojenia k WiFi prístupovým bodom. Ovládanie z internetu vyžaduje nepretržité pripojenie na internet.

Sieť  Wifi  nie  je  potrebná  na  prevádzku termostatu Nest, potrebujete ju však k jeho ovládaniu pomocou aplikácie Nest a k aktualizáciu softvéru. 

Pripojené súbory

Nest termostat montazni navod [*.PDF, 1.06 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Wifi
Typ SMART produktu: termostat
Oblasť využitia: vykurovanie, predpoveď počasia

Ďalšie vlastnosti

Značka: Google
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 8,4 cm
Hmotnosť: 205 g
Výška: 8,4 cm
Hĺbka: 3 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: návody
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Geolokácia: Áno
Technológia: Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant
Typ SMART produktu: termostat
Oblasť využitia: vykurovanie, predpoveď počasia

Ostatné

Kód produktu: NEST-T3010FD

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore