Popis produktu

Kvalitné vyhotovenie a bezproblémový chod

Bezpečnostná interiérová kamera Google Nest Cam IQ v bielom prevedení ponúka nielen vysokú kvalitu funkčnosti, ale taktiež sa hodí do domácnosti ako štýlový doplnok, ktorý vás a vašu rodinu udrží vždy v bezpečí. Nový pohľad na domácnosť Supersight s 8 Mpx 4K senzorom, rozlíšením videa 1920x1080 p spolu s 12x priblížením a 130° širokouhlým záberom zaručujú kvalitné zábery vždy keď ich potrebujete. Napájanie kamery je sprostredkované zo siete pomocou USB, čo umožňuje snímanie 24/7, bez starosti o vybitie batérií. Inštalácia je taktiež neskutočne jednoduchá a intuitívna.


Kontrola vášho domova pod jedným palcom 

Nikto nemá čas na to, aby v prípade podozrivej aktivity kontroloval kameru po celý deň. Práve preto kamera Nest Cam IQ, na základe zvukovej a pohybovej detekcie, dokonca aj rozpoznania človeka, v prípade potreby posiela notifikácie na váš smartfón, alebo e-mail, spolu so záberom vyhotoveným v čase tejto situácie. Ak ale neuvidíte toto upozornenie ihneď nič sa nedeje, aktivity z posledných 3 hodín sú úplne zdarma uložené v aplikácií Nest. Nezáleží teda na tom kde sa nachádzate, kontrolu bezpečnosti vášho domova máte na dotyk prstu.


Pokročilé funkcie pre vysokú bezpečnosť 

Z dôvodu toho že väčšina nebezpečných situácií sa odohráva v noci, alebo za zníženej viditeľnosti, kamera Nest Cam IQ je vybavená pokročilým systémom nočného videnia. Použitím výkonných 940 nm infračervených LED, vidíte dej udalostí čierno-bielo a v plnom zábere v porovnaní so zvýraznením iba jednej časti, ako to je u bežných bezpečnostných kamier. Rozozná taktiež umelý svetelný zdroj od slnka, takže sa nočné videnie nevypne vždy keď sa dané svetlo objaví v zábere. Kamera Nest Cam IQ dispnuje integrovaným Google Asistentom, na pomoc s každodennými úlohami a má taktiež zabudovaný 3-členný mikrofón a 7x hlasnejší reproduktor (v porovnaní s Nest Cam Indoor), čím ponúka obojsmerné audio a tak vám už nič z diania neujde. Či už sa chcete uistiť že je vaše bábätko v poriadku, alebo dávate pokyny svojmu domácemu miláčikovi, využitie tohto systému je veľmi šikovné.

Získajte zo svojho zariadenia maximum vďaka Nest Aware 

Prostredníctvom plateného programu Nest Aware posuniete hranice bezpečnosti a možností nastavenia a funkcií o triedu vyššie. Kamera Nest Cam IQ nahráva nepretržite 24/7 a dokáže uložiť zábery z posledných 30 dní, bezpečne v úložisku, takže už vám nič neunikne. Notifikácie sú rovnako vylepšené funkciami ako sú selektovanie aktivít na ktorých vám naozaj záleží, rozpoznanie tváre človeka v zábere, či upozornenia ak sa naruší, vami určená, dôležitá zóna. Funkciou Sightline uvidíte celý deň za niekoľko sekúnd a vyberiete len momenty ktoré hľadáte, bez potreby sledovania obsiahlej nahrávky dňa. Investujte do niečoho na čom skutočne záleží a doprajte si komfort a bezpečie domova vďaka kamere Nest Cam IQ s programom Nest Aware.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iRozlíšenie: 1920x1080
Spôsob použitia: interná
Nočné videnie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Google
iSmart: Áno
Spôsob použitia: interná
Záznam na pam.kartu: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 174 mm
Výška: 124 mm
Hmotnosť: 357 g
Hĺbka: 74 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Display/Grafika

iRozlíšenie: 1920x1080

Konektivita

Rozhranie: Wifi
Cloud riešenie: Áno

Objektív

Otočný objektív: Nie

Nočné videnie

Nočné videnie: Áno

Funkcie

Pohybový senzor: Áno

Fotoaparát

Funkcie kamery: Automatické nahrávanie, Výstražné upozornenia, detekcia pohybu

Ostatné

Kód produktu: NEST-NC3100EX

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore