Google Nest Cam Outdoor, exteriérová kamera

Cena:
255,00 €

Pôvodná cena 289,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 5,10 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Bezpečnostná exteriérová kamera Google Nest Cam disponuje množstvom funkcií, ktoré pracujú nepretržite, pre čo najvyššiu bezpečnosť a pohodlie vás a vašich blízkych. O kvalite vyhotovenia hovorí Full HD 1080 p rozlíšenie videa, pozorovací uhol 130°, až 8x priblíženie, Wi-Fi rozhranie a USB napájanie zo siete spolu s kvalitným vyhotovením vhodným do každého počasia, ktoré umožní monitorovanie 24/7. Intuitívne nastavenie a upozornenia cez notifikácie v telefóne, spolu s jednoduchým ovládaním pomocou aplikácie, pridávajú na jej atraktívnosti. Funkcie kamery Nest Cam ako sú zvuková a pohybová detekcia, obojsmerné audio, pokročilé nočné videnie, ukladanie videa do externého úložiska ako aj možnosť rozšírenia funkcií s Nest Aware, vytvárajú bezpečnosť bez kompromisov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 12 %
Popis produktu

Kvalitné vyhotovenie a bezproblémový chod

Bezpečnostná exteriérová kamera Google Nest Cam Outdoor v bielom prevedení ponúka vysokú kvalitu funkčnosti ktorá udrží v bezpečí nielen vás a vašu rodinu, ale aj s použitím ochrany susedstva, pomocou zabezpečeného zdieľaného prenosu, všetkých v okolí. Rozlíšenie videa 1920x1080 p spolu s 8x priblížením a 130° širokouhlým záberom zaručujú kvalitné zábery vo všetkých poveternostných podmienkach vždy ked ich potrebujete. Napájanie kamery je sprostredkované zo siete pomocou USB, čo umožňuje snímanie 24/7, bez starosti o vybitie batérií. Zariadenie je vhodné aj do extrémných podmienok (-20 °C - 40 °C) s ochranou IP65 a inštalácia je taktiež neskutočne jednoduchá a intuitívna.

Kontrola vášho domova pod jedným palcom 

Nikto nemá čas na to, aby v prípade podozrivej aktivity kontroloval kameru po celý deň. Práve preto kamera Nest Cam Outdoor, na základe zvukovej a pohybovej detekcie, v prípade potreby posiela notifikácie na váš smartfón, alebo e-mail, spolu so záberom vyhotoveným v čase tejto situácie. Ak ale neuvidíte toto upozornenie ihneď nič sa nedeje, aktivity z posledných 3 hodín sú úplne zdarma uložené v aplikácií Nest. Nezáleží teda na tom kde sa nachádzate, kontrolu bezpečnosti vášho domova máte na dotyk prstu.

Pokročilé funkcie pre vysokú bezpečnosť 

Z dôvodu toho že väčšina nebezpečných situácií sa odohráva v noci, alebo za zníženej viditeľnosti, kamera Nest Cam Outdoor je vybavená pokročilým systémom nočného videnia. Použitím 8 výkonných 850 nm infračervených LED, vidíte dej udalostí čierno-bielo a v plnom zábere v porovnaní so zvýraznením iba jednej časti, ako to je u bežných bezpečnostných kamier. Rozozná taktiež umelý svetelný zdroj od slnka, takže sa nočné videnie nevypne vždy keď sa dané svetlo objaví v zábere. Kamera Nest Cam Outdoor má taktiež zabudovaný mikrofón a reproduktor, čím ponúka obojsmerné audio a tak vám už nič z diania neujde. Či už sa chcete uistiť že je váš balík pred dverami v poriadku, alebo dávate pokyny čakajúcej návšteve, využitie tohto systému je veľmi šikovné.

Získajte zo svojho zariadenia maximum vďaka Nest Aware 

Prostredníctvom plateného programu Nest Aware posuniete hranice bezpečnosti a možností nastavenia a funkcií o triedu vyššie. Kamera Nest Cam Outdoor nahráva nepretržite 24/7 a dokáže uložiť zábery z posledných 30 dní, bezpečne v úložisku, takže už vám nič neunikne. Notifikácie sú rovnako vylepšené funkciami ako sú selektovanie aktivít na ktorých vám naozaj záleží, rozpoznanie človeka v zábere, či upozornenia ak sa naruší, vami určená, dôležitá zóna. Funkciou Sightline uvidíte celý deň za niekoľko sekúnd a vyberiete len momenty ktoré hľadáte, bez potreby sledovania obsiahlej nahrávky dňa. Investujte do niečoho na čom skutočne záleží a doprajte si komfort a bezpečie domova vďaka kamere Nest Cam Outdoor s programom Nest Aware.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iRozlíšenie: 1920x1080
Spôsob použitia: externá
Nočné videnie: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Google
iSmart: Áno
Spôsob použitia: externá
Záznam na pam.kartu: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 72 mm
Výška: 89 mm
Hmotnosť: 313 g
Hĺbka: 72 mm

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Display/Grafika

iRozlíšenie: 1920x1080

Konektivita

Rozhranie: Wifi
Cloud riešenie: Áno

Objektív

Otočný objektív: Nie

Nočné videnie

Nočné videnie: Áno

Funkcie

Pohybový senzor: Áno

Fotoaparát

Funkcie kamery: Automatické nahrávanie, Výstražné upozornenia, detekcia pohybu

Ostatné

Kód produktu: NEST-NC2100FD

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore