Google Nest Mini 2. generácia Charcoal

Cena:
44,90 €

Pôvodná cena 59,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,90 €

POPIS PRODUKTU

Smart asistent Google Nest Mini v tmavej antracitovej farbe je vylepšená 2. verzia Google Home Mini, s ktorým je po vizuálnej stránke takmer rovnaký. So silnejšími basmi oproti Google Home Mini sprostredkuje vylepšený zvuk. Zabezpečuje vám hlasové ovládanie zariadení vo vašej smart domácnosti, umožní spustiť hudbu z platenej služby Spotify či ďalších. Google Nest Mini sa dokáže spárovať s inými reproduktormi Nest a vytvoriť tak väčší zvukový systém. Používatelia môžu prostredníctvom aplikácie Google Home uskutočňovať hovory cez Google Duo alebo ako interkomy používať iné reproduktory Nest. Komunikuje s vyhľadávačom Google pre hľadanie odpovedí. Nest Mini je kompatibilný so stovkami smart produktami, ako sú svetlá, LED Smart žiarovky, Smart zásuvky 230 V, termostaty či televízory. Disponuje 3 zabudovanými citlivými mikrofónmi, výkonným reproduktorom a LED indikátormi. Pre pripojenie využíva technológie Bluetooth a Wi-Fi. Skvele pracuje s Android a iOS zariadeniami. Ovládanie hlasom i odpovede sú v cudzom jazyku, podľa nastavenia. Slovenčina, resp. čeština na hlasové ovládanie nie je v súčasnosti podporovaná.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 25 %
Popis produktu

 

Šikovný a praktický pomocník

Získajte hands-free pomoc v každej miestnosti vďaka hlasovému smart asistentovi Google Nest Mini 2. generácie. Môžete mu položiť otázky o počasí, známych osobnostiach, novinkách vo vašom okolí o športe. Následne dostanete odpovede od spoločnosti Google. Nest Mini má teraz aj tretí mikrofón, ktorý pomôže v hlučnom prostredí. Je vybavený strojovým učením, ktoré umožňuje rýchlejšie odpovede Google.

Spravujte váš deň hlasom

Oceníte aj pomoc okolo vášho domu s vecami z vášho okolia. Google Nest Mini bude poznať vaše plány, dochádzanie, informácie o cestovaní a ďalšie, po tom ako si to všetko zaznačíte do kalendára v osobnom konte Google. 

 • Hej Google, zajtra ma zobuď o 6:30.

Majte voľné ruky

Ovládajte vašu obľúbenú hudbu, filmy a relácie pomocou iba vášho hlasu. Ak je Google Nest Mini zapojený do vášho domáceho smart systému, môžete zapnúť televízor, spustiť vašu obľúbenú skladbu, alebo vypnúť deťom seriál, keď už dávno spia. Na toto všetko vám stačí váš hlas (zatiaľ bez podpory slovenčiny). Vyslovte jednoduchý príkaz a stane sa tak.

 • Hej Google, hraj nejakú populárnu hudbu.

Ovládajte svoj inteligentný domov

Pomocou vášho hlasu môžete ovládať kompatibilné svetlá, termostaty a ďalšie smart zariadenia. Kontrolovať a spravovať vašu domácnosť nikdy nebolo jednoduchšie. Využívajte jednoduché alebo sofistikované príkazy pre rozličné smart zariadenia, ktoré sú vo vašej domácnosti integrované. Domovská stránka Google Nest Mini funguje s viac ako 1000 inteligentnými zariadeniami od viac ako 150 populárnych výrobcov.

 • Hej Google, vypni osvetlenie v spálni.

Váš hlas – vaše informácie

Získajte personalizované odpovede pre každého člena rodiny prostredníctvom rozpoznávania hlasu. Google Nest Mini spoľahlivo odpovie na otázky o pláne vášho dňa bez toho, aby ste mu museli povedať vaše meno.

 • Hej Google, kedy mám zajtra prvé stretnutie ?

Zábava pre celú rodinu

Naučte sa niečo nové, zahrajte si zábavné hry a počúvajte príbehy pomocou asistenta Google. Chcete povedať deťom, že raňajky sú pripravené ? Vyšlite správu do zariadení Google Nest Mini v ich izbe.

Minimalistický dizajn

Smart asistent Google Nest Mini sa vyznačuje jednoduchým dizajnom a kompaktnou veľkosťou. Skvele zapadne do interiéru každej miestnosti vášho domu. Využíva len napájací kábel a bezdrôtové pripojenie, takže žiadne ďalšie káble nie sú potrebné. Protišmyková spodná časť zabezpečuje stabilitu. Vo vnútri sa nachádza výkonný reproduktor a 3 citlivé mikrofóny. Farebné LED diódy sa postarajú o vizuálnu interakciu s vami. Má lepšie ovládacie prvky a dá sa namontovať na stenu. Napájací adaptér a kábel s dĺžkou 1,5 m je v balení. Napájací konektor nie je štandardný micro USB, ale okrúhly konektor (DC power jack).

Funkcie:

 • Hlasové ovládanie vzdialených zariadení
 • Individuálne rozpoznávanie hlasu
 • Online vyhľadávanie odpovedí na vaše otázky
 • Kompaktné prevedenie
 • Silnejšie basy oproti Google Home Mini
 • Pripojenie pomocou technológie Bluetooth a Wi-Fi 2,4 GHz alebo 5 GHz
 • Možnosť prichytenia na stenu
 • Mechanické tlačidlo na vypnutie mikrofónov
 • LED diódy indikujúce aktivitu/nastavenú hlasitosť, ktoré sa rozsvietia, keď sa priblížite k Google Nest Mini

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti, ozvučenie
Technológia: Bluetooth, Wifi
Typ SMART produktu: hlasový asistent

Ďalšie vlastnosti

Značka: Google
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: antracitová
Šírka: 9,8 cm
Hmotnosť: 181 g
Výška: 4,2 cm
Hĺbka: 9,8 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: repro, adaptér
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti, ozvučenie
Technológia: Bluetooth, Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant
Typ SMART produktu: hlasový asistent

Ostatné

Kód produktu: GA00781-GB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore