Google Nest Protect, detektor dymu/CO

Cena:
169,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,38 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

Inovatívny detektor dymu Google Nest Protect v štýlovom bielom prevedení, je určený k ochrane vášho domova pred CO a požiarom. Pripojenie na sieť Wi-Fi pomôže prepojiť viacero zariadení domácnosti a napájanie pomocou AA batérií zaručuje výdrž až niekoľkých rokov. Pomocou Nest aplikácie, kompatibilná so sýstemami iOS aj Android, môžete prepojiť smartfóny celej rodiny, tým pádom má každý prehľad o alarmoch a notifikáciách detektoru. Zariadenie dokáže rozoznať paru od dymu a pri falošnom poplachu môžete jednoducho vypnúť alarm prostredníctvom vášho smartfónu. Testovanie senzorov a batérií je vykonávané až 400-krát denne a spolu s tichým testovaním sirény raz za mesiac zaručuje spoľahlivosť v každej situácii.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
Popis produktu

Očakávajte od svojho detektoru viac 

Už na prvý dojem je zjavné že detektor dymu Google Nest disponuje inovatívnymi funkciami, skrytými v jednoduchom a štýlovom dizajne bielej farby, vďaka čomu je vhodný do akejkoľvek domácnosti. Napájanie 6 AA batériami umožňujú výdrž až niekoľko rokov a navyše prostredníctvom notifikácií vás zariadenie upozorní v predstihu pred vybitím batérií, takže sa už nemusíte zaoberať otravným pípaním v ten najnevhodnejší čas. Pre maximálnu funkčnosť detektor Google Nest kontroluje batérie a testuje senzory až 400-krát denne, čo prispieva k celkovej kvalite pri používaní zariadenia.

Kontrola zariadenia pod jedným palcom 

Jednou z typických situácií je falošný poplach, pri varení či inej aktivite s dymom, kde tradičný detektor musí byť vypnutý tlačidlom, ale Google Nest je možné vypnúť pomocou aplikácie, čo vám ušetrí čas aj námahu. Zariadenie je taktiež schopné rozlíšiť medzi parou a dymom. Pri viacerých detektoroch v jednej Wi-Fi sieti máte kontrolu nad všetkými aj pomocou hlasovej odozvy, kde vás najbližší detektor upozorní na nezvyčajnú aktivitu pri akomkoľvek inom zariadení. Prepojenie smartfónov celej rodiny je jednou z výhod, ktorá umožní všetkým členom skontrolovať stav domácnosti, hlavne v prípadoch keď nie je nikto doma. 

Zobrazenie bezpečnosti rýchlo a jednoducho 

Jednoduchý spôsob kontroly funkčnosti detektoru dymu Google Nest je farebné koliesko, ktoré zobrazuje 4 rôzne módy zariadenia. Zelená- po vypnutí svetiel v izbe vám dá detektor vedieť že je všetko v poriadku. Biela- v prípade potreby v noci disponuje zariadenie nočným svetlom, ktorého intenzita sa dá modifikovať alebo aj úplne vypnúť. Žltá- pri nízkej hladine dymu, napríklad po pripálení jedla, upozorní aby ste skontrolovali situáciu. Červená- pri vysokej hladine dyme alebo CO, spustí alarm a bliká na červeno, poukazuje na miesto problému. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: dymu
Typ SMART produktu: senzor
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Google
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 13,4 cm
Hmotnosť: 379 g
Výška: 3,85 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: návody
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: dymu

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant
Typ SMART produktu: senzor
Oblasť využitia: zabezpečenie

Ostatné

Kód produktu: NEST-S3000BWFD

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore