Nest Thermostat E izbový termostat

Cena:
199,00 €

Pôvodná cena 279,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,98 €

POPIS PRODUKTU

Inteligentný termostat Nest E v bielom prevedení s matným farebným LCD s rozlíšením 320 x 320 px umožní efektívnu kontrolu teploty v domácnosti. Oproti bežným termostatom dokáže Nest ušetriť približne 10-12 % nákladov na vykurovaní. Automaticky sa adaptuje vašim požiadavkám, po odchode z domu sa dokáže nastaviť na ECO program a naopak pred príchodom domov sa nastaví na teplotu, ktorú obľubujete. V mobilnej aplikácii Nest si viete kedykoľvek na diaľku nastaviť teplotu a optimalizovať ju pre čo najvyššiu úsporu (vyžaduje sa Wi-Fi pripojenie s prístupom na internet).

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 29 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Efektivita a všestrannosť v štýlovom dizajne

Tradičný termostat kontroluje až polovicu nákladov na energie v domácnosti, takže by mal byť čo najefektívnejší. Model Nest E ponúka možnosti nastavenia teploty a programov presne podľa vašich predstáv a životného štýlu, ktorý preferujete. Prostredníctvom aplikácie Nest si viete skontrolovať spotrebu a množstvo ušetrenej energie v Energy History, čo pomôže k optimalizovaniu využívania zariadení a tak aj vysokej efektivite. Dizajn zariadenia v elegantnom prevedení s matným displejom je vhodný do štýlových interiérov a dotvára moderný výzor domácnosti.

Život s termostatom Nest E

Inštalácia a výmena vášho starého termostatu za Nest zaberie niekoľko minút.  Potom stačí už len nastaviť si príjemnú teplotu a užívať si komfort. Dovolí vám tiež všetky nastavenia spraviť vzdialene, napríklad aj teplotu v miestnosti. Termostat Nest E je napájaný vstavanou nabíjacou Li-Ion batériou, takže ho výpadok prúdu nezaskočí. Ak radi spíte v príjemnom chlade, ale raňajky preferujete v teple domova, termostat sa vám prispôsobí a pripraví vám ideálne podmienky na základe vášho programu. Systém rozpozná, ak opustíte domov, pomocou senzorov pohybu a lokácie vášho smartfónu a prestaví sa do módu ECO, čím ušetrí množstvo energie

Prvotriedna funkčnosť a možnosti nastavenia

Nest Thermostat E pracuje s 85 % vykurovacích systémov s ovládacím napätím 24 V vrátane plynového, elektrického vykurovania aj s pomocou tepelného čerpadla. Na svoju funkciu využíva Wi-Fi pripojenie s dosahom až do 30 m a 24 V napájanie pre svoju zabudovanú Li-ion batériu, ktoré je sprostredkované káblami pripojenia na vykurovacie zariadenie. Inteligentný systém umožňuje pomocou lokalizácie vášho smartfónu zistiť vašu polohu, na základe čoho prispôsobí nastavenie systému presne podľa vašich predstáv. Po príchode do izby sa termostat Google Nest rozsvieti a na LCD zobrazí teplotu.

Zapojenie termostatu

Pred zakúpením sa prosím uistite, že typ zariadenia zodpovedá Vašim požiadavkám. Zapojenie prístroja vyžaduje odborné znalosti v oblasti elektroinštalácie, preto montáž doporučujeme zveriť odborníkom.

Prístroj nie je samostatne funkčným celkom a je nutné ho integrovať do existujúcej WiFi siete ako aj spárovať so softvérom, ktorý je kompatibilný výhradne s prístrojmi s operačným systémom Apple a Android.  Aplikáciu je potrebné stiahnuť a nainštalovať z príslušného obchodu AppStore/GooglePlay.

Konfigurácia prístroja vyžaduje znalosti z oblasti IT infraštruktúry, najmä z oblasti pripojenia k WiFi sieťam a konfiguráciu pripojenia k WiFi prístupovým bodom. Ovládanie z internetu vyžaduje nepretržité pripojenie na internet.

 

Pripojené súbory

Nest Thermostat e-install guide [*.pdf, 476.58 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: pohybu, teploty
Typ SMART produktu: termostat
Oblasť využitia: vykurovanie
Technológia: Wifi

Ďalšie vlastnosti

Značka: Google
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 8,1 cm
Hmotnosť: 139 g
Výška: 8,1 cm
Hĺbka: 2,9 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Nest Thermostat, montážna sada skrutiek a nálepiek
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: Batérie

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: pohybu, teploty

Ďalšie parametre

Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant
Typ SMART produktu: termostat
Oblasť využitia: vykurovanie
Geolokácia: Áno
Technológia: Wifi

Ostatné

Kód produktu: NEST-HF001235-EX

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore