Nest Thermostat E izbový termostat

  • Výpredaj - 29 %
  • Doprava zadarmo

Detekcia: teploty, pohybu, Technológia: Wifi, Typ SMART produktu: termostat, Oblasť využitia: vykurovanie,


Cena 199,00 €

Zľava 29% z pôvodnej ceny: 279,00 € Zobraziť nápoveď

3,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Inteligentný termostat Nest E v bielom prevedení s matným farebným LCD s rozlíšením 320 x 320 px umožní efektívnu kontrolu teploty v domácnosti. Oproti bežným termostatom dokáže Nest ušetriť približne 10-12 % nákladov na vykurovaní. Automaticky sa adaptuje vašim požiadavkám, po odchode z domu sa dokáže nastaviť na ECO program a naopak pred príchodom domov sa nastaví na teplotu, ktorú obľubujete. V mobilnej aplikácii Nest si viete kedykoľvek na diaľku nastaviť teplotu a optimalizovať ju pre čo najvyššiu úsporu (vyžaduje sa Wi-Fi pripojenie s prístupom na internet).

Efektivita a všestrannosť v štýlovom dizajne

Tradičný termostat kontroluje až polovicu nákladov na energie v domácnosti, takže by mal byť čo najefektívnejší. Model Nest E ponúka možnosti nastavenia teploty a programov presne podľa vašich predstáv a životného štýlu, ktorý preferujete. Prostredníctvom aplikácie Nest si viete skontrolovať spotrebu a množstvo ušetrenej energie v Energy History, čo pomôže k optimalizovaniu využívania zariadení a tak aj vysokej efektivite. Dizajn zariadenia v elegantnom prevedení s matným displejom je vhodný do štýlových interiérov a dotvára moderný výzor domácnosti.

Život s termostatom Nest E

Inštalácia a výmena vášho starého termostatu za Nest zaberie niekoľko minút.  Potom stačí už len nastaviť si príjemnú teplotu a užívať si komfort. Dovolí vám tiež všetky nastavenia spraviť vzdialene, napríklad aj teplotu v miestnosti. Termostat Nest E je napájaný vstavanou nabíjacou Li-Ion batériou, takže ho výpadok prúdu nezaskočí. Ak radi spíte v príjemnom chlade, ale raňajky preferujete v teple domova, termostat sa vám prispôsobí a pripraví vám ideálne podmienky na základe vášho programu. Systém rozpozná, ak opustíte domov, pomocou senzorov pohybu a lokácie vášho smartfónu a prestaví sa do módu ECO, čím ušetrí množstvo energie

Prvotriedna funkčnosť a možnosti nastavenia

Nest Thermostat E pracuje s 85 % vykurovacích systémov s ovládacím napätím 24 V vrátane plynového, elektrického vykurovania aj s pomocou tepelného čerpadla. Na svoju funkciu využíva Wi-Fi pripojenie s dosahom až do 30 m a 24 V napájanie pre svoju zabudovanú Li-ion batériu, ktoré je sprostredkované káblami pripojenia na vykurovacie zariadenie. Inteligentný systém umožňuje pomocou lokalizácie vášho smartfónu zistiť vašu polohu, na základe čoho prispôsobí nastavenie systému presne podľa vašich predstáv. Po príchode do izby sa termostat Google Nest rozsvieti a na LCD zobrazí teplotu.

Zapojenie termostatu

Pred zakúpením sa prosím uistite, že typ zariadenia zodpovedá Vašim požiadavkám. Zapojenie prístroja vyžaduje odborné znalosti v oblasti elektroinštalácie, preto montáž doporučujeme zveriť odborníkom.

Prístroj nie je samostatne funkčným celkom a je nutné ho integrovať do existujúcej WiFi siete ako aj spárovať so softvérom, ktorý je kompatibilný výhradne s prístrojmi s operačným systémom Apple a Android.  Aplikáciu je potrebné stiahnuť a nainštalovať z príslušného obchodu AppStore/GooglePlay.

Konfigurácia prístroja vyžaduje znalosti z oblasti IT infraštruktúry, najmä z oblasti pripojenia k WiFi sieťam a konfiguráciu pripojenia k WiFi prístupovým bodom. Ovládanie z internetu vyžaduje nepretržité pripojenie na internet.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Detekcia teploty, pohybu
Technológia Wifi
Typ SMART produktu termostat
Oblasť využitia vykurovanie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nest Thermostat E izbový termostat

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené