Gorenje B1O735E11XK

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
206,00 €

Pôvodná cena 219,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,12 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná rúra Gorenje B1O735E11XK v nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Jej využiteľný objem je 71 l. Ponúka 9 funkcií pečenia: horné a dolné vyhrievacie teleso, konvencia s ventilátorom, infra gril, infra gril + ventilátor, spodné vyhrievacie teleso a ventilátor, malý infra gril, rozmrazovanie, AquaClean, GentleBake pomalé, rovnomerné pečenie. Dvierka rúry Gorenje B1O735E11XK sú vybavené tlmeným zatváraním dvierok GentleClose, 2 sklami + 1 reflexnou vrstvou. Vnútorný povrch je vyrobený z kvalitného smaltu SilverMatte. Príslušenstvo: 1 hlboký smaltovaný plech, 1 plytký smaltovaný plech, rošt. Vedenie plechu v rúre (drážky plechu): 1 x drôtený rošt. Ovládanie je mechanické pomocou zasúvacích gombíkov a dotykového displeja IconLed.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 6 %

Zvážte aj tento produkt

Electrolux 600 FLEX SurroundCook EOF3C50TX Electrolux 600 FLEX SurroundCook EOF3C50TX

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

Vstavaná rúra Electrolux 600 FLEX SurroundCook EOF3C50TX s kruhovým výhrevným telesom je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka funkcie pečenia: spodný ohrev, gril, gril + spodný ohrev + ventilátor, gril + ventilátor, gril + vrchný ohrev, Grill + top + fan, osvetlenie, kruhové teleso + ventilátor, vrchný a spodný ohrev. Okrem nich má k dispozícii aj funkciu : akustický signál, trvanie, ukončenie programu, minútka, čas. Rúra disponuje 3 pečúcimi úrovňami a má zasunovacie ovládacie prvky. Objem rúry Electrolux 600 FLEX SurroundCook EOF3C50TX dosahuje 72 litrov. Čistenie je katalytické.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 72 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

HomeMade Plus rúra, ktorej tvar vychádza z tvaru kamennej pece

Multifunkčná vstavaná rúra Gorenje B1O735E20XK má dômyselne umiestnené vykurovacie prvky, ktoré zaisťujú dokonalé pečenie. Hladké zaoblené okraje na zadnom panely a klenuté vnútro zaisťujú účinnejšiu cirkuláciu aj rovnomernú distribúciu horúceho vzduchu v jej vnútri. Výsledkom čoho sú napríklad rovnomerne upečené, šťavnaté avšak napriek tomu chrumkavé pokrmy, mäkký chlieb s dokonalou kôrkou, a tiež budete môcť mnohé z vašich obľúbených jedál pripraviť spôsobom, o akom ste doteraz mohli iba snívať. Disponuje rôznymi funkciami pre vylepšenie a zjednodušenie jej prevádzky. Vybavená je GentleClose dvierkami s tlmeným zatváraním a praktickým osvetlením vnútorného priestoru. 71 litrová využiteľná kapacita rúry patrí  medzi najväčšie na trhu, je možné do nich ľahko umiestniť aj 7 kg moriaka. So svojím vynikajúcim objemom sa môže rúra pochváliť energetickou triedou A. Rúry Gorenje sú jedny z najviac energeticky účinných rúr, ktoré sú v súčasnej dobe k dispozícii na trhu. Ideálna pre pečenie niekoľkých pokrmov naraz, pre väčšie rodinné stretnutia či večierky.

Spôsoby ohrevu

Rúra ponúka 9 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou 2 zatláčacích otočných gombíkov veľmi jednoducho.

  • horné a dolné vyhrievacie teleso, konvencia s ventilátorom, infra gril, infra gril + ventilátor, spodné vyhrievacie teleso a ventilátor, malý infra gril, rozmrazovanie, AquaClean, GentleBake pomalé, rovnomerné pečenie.

PerfectGrill - dvojité výhrevné teleso pre rovnomerne zapečenie

Najlepšie výsledky pečenia sa dosahujú pri pečení pri kombinácii väčších a menších vykurovacích telies, kde menšie je umiestnené vo vnútri väčšieho telesa. Inteligentné umiestnenie ohrievačov umožňuje optimálne rozloženie tepla a poskytuje výborné výsledky pečenia zakaždým, takže jedlo je chrumkavé zvonka a mäkké a šťavnaté zvnútra. Variabilná kombinácia ohrievačov umožňuje použitie buď len vnútorného telesa alebo vonkajšieho, alebo oboch naraz. Pokročilé modely sú vybavené výhrevným telesom, ktoré je možné jednoducho sklopiť, čo umožňuje jednoduchú údržbu a čistenie.

AquaClean

Vďaka novej povrchovej úprave u všetkých rúr Gorenje sa zreteľne zlepšila funkcia AquaClean. Táto funkcia ponúka dokonalú pomoc pri čistení rúry. Jediné, čo musíte urobiť, je naliať 0,5 l vody do pekáča a zapnúť funkciu AquaClean na 30 minút. Viditeľné výsledky na celom vnútornom povrchu rúry ako aj na plechoch a pekáčoch vás určite príjemne prekvapia. Zapečené škvrny a mastnota sa pomocou pary zmäkčia, a stačí ich už len jednoducho zotrieť handričkou.

SilverMatte – kvalitný materiál

Pre varenie či pečenie je veľmi dôležitá aj kvalita materiálu. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne zaťaženie či teplo. Bez mikropórov sú povrchy rúr a plechov vysoko odolné voči teplotám, mikrovlnám a pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú odolnosť a výbornú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér vstavanej multifunkčnej rúry vždy čistý a sterilný.

Dynamický ochladzovací systém DC+

Efektívny DynamiCooling+ systém účinne ochladzuje exteriér rúry a zároveň bráni poškodeniu spôsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečenia tepelný snímač začne ochladzovať vonkajší povrch rúry, kým teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitočný predovšetkým pre rúry s pyrolytickým čistením, ktoré prebieha pri extrémne vysokých teplotách. Systém DynamiCoolig pracuje pri zapnutej rúre. DC+ systém sa aktivuje až po vypnutí rúry.

Ďalšie vlastnosti

Multifunkčná vstavaná parná rúra Gorenje disponuje rôznymi funkciami pre vylepšenie a zjednodušenie jej prevádzky. Vybavená je GentleClose dvierkami s tlmeným zatváraním, praktickým osvetlením vnútorného priestoru a dynamickým chladiacim systémom DC+. Dvierka sú z dvojitého bezpečnostného skla s 1 x reflexnnou vrstvou. Ovládanie je mechanické, umiestnené vpredu prostredníctvom ergonomických gombíkov a displeja IconLED. Súčasťou balenia sú 1 plytký a 1 hlboký smaltovaný plech a rošt, vedenie plechu v rúre (drážky plechu): 1 x drôtený rošt. Vedenie plechu v rúre (drážky plechu): 1 x drôtený rošt.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine B1O735E11XKSK (stiahnuť) [*.pdf, 5.43 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A
Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 2700 W
Typ čistenia: Parou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 9

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Žiadny
Počet skiel dvierok: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 60 cm
Výška: 60 cm
Hĺbka: 55 cm
Hmotnosť: 30 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Parou
Počet funkcií: 9

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,3 m
Sieťový kábel: bez zástrčky

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 71 L
Celkový výkon rúry: 2700 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 733628

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore