Gorenje BCMS598S19X

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

 • Na objednávku
 • Objednáme pre vás a upresníme termín dodania.
 • Momentálne nie je produkt v predajniach na sklade

Cena:
1 190,00 €

Pôvodná cena 1 299,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 23,80 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná parná rúra s mikrovlnami Gorenje BCMS598S19X z radu Superior Line v čiernom prevedení má objem 50 l. HomeMade tvar rúry má výborné vlastnosti pečenia ako v klasickej peci na drevo. Ovládanie ProCook s programovacím modulom a prednastavenými programami umožňuje jednoduchú obsluhu. Rúra ponúka množstvo spôsobov ohrevu od klasického, cez gril, mikrovlny, automatické pečenie až po prípravu s parou. K dispozícii je tiež metóda pečenia Sous vide pre pečenie vo vákuových vreckách. Automatické programy ponúkajú na výber viac ako 80 druhov receptov. Funkcia MultiFlow 360° zabezpečí optimálnu cirkuláciu horúceho vzduchu v rúre, umožňuje tiež piecť na viacerých úrovniach súčasne bez zmiešania chutí a pachov. Mikrovlnný výkon dosahuje maximálne 1000 W, výkon grilu 2200 W. Príslušenstvo: perforovaný parný pekáč, 1 hlboký smaltovaný plech, sklenený plech, rošt, drôtený rošt, nádoba na vodu s objemom 1,3 l.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 8 %

Zvážte aj tento produkt

Siemens CS658GRS7 Siemens CS658GRS7

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Na objednávku
 

1 359,00 €

Vstavaná smart kompaktná kombinovaná parná rúra Siemens CS658GRS7 v čiernom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+. Kombinuje v sebe horúci vzduch a paru, vďaka čomu umožňuje dosiahnuť dokonalé výsledky pečenia. Ponúka 15 druhov ohrevu: 4D horúci vzduch, horúci vzduch eco, horný/dolný ohrev, horný/dolný ohrev ec47o, cirkulačný infra gril, veľkoplošný gril, maloplošný gril, pizza, coolStart, dolný ohrev, intenzívny ohrev, pomalé varenie, predhrievanie, sušenie, udržovanie tepla. Taktiež ponúka ďalšie spôsoby varenia parou: 100 % para, regeneračný ohrev (predohrev pokrmov alebo rozpečenie staršieho pečiava), kysnutie cesta, rozmrazovanie. Vnútorný objem inteligentnej parnej rúry Siemens CS658GRS7 má 47 l. Ovládanie je veľmi praktické a jednoduché pomocou otočného voliča a dotykového TFT displeja Plus. Dvierka rúry majú tlmené otváranie a zatváranie softMove. Čistenie systémom ecoClean Plus prináša jednoduchú údržbu vďaka špeciálnemu povrchu vnútorných stien, ktoré absorbujú tuky. Pre pohodlnú manipuláciu s plechmi má k dispozícii závesné rošty s 1 násobným plným výsuvom s funkciou aretácie. Inteligentnú rúru môžet ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi. BakingSenzor a roastingSenzor presne zistia moment, kedy je jedlo hotové.

Základné parametre

 • Trieda energ.účinnosti: A+
 • Celk.vnútor.kapacita rúry: 47 L
 • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

HomeMade dizajn

Vstavaná parná rúra Gorenje BCMS598S19X ponúka dokonalý dizajn v čiernom prevedení. HomeMade tvar rúry a umiestnenie vykurovacích prvkov vychádzajú zo skúseností a poznatkov získaných z používania kamenných pecí. Tieto poznatky vedú k vnútornému dizajnu s rovnomernou distribúciou a cirkuláciou horúceho vzduchu. Výsledkom je optimálne upečené jedlo: vo vnútri šťavnaté a zvonku chrumkavé. Objem parnej rúry s mikrovlnami je 50 l, takže poskytuje veľkú pečiacu plochu. V kombinácii so špeciálnym ventilačným systémom Multiflow 360˚ poskytuje možnosť piecť na viacerých úrovniach súčasne.

Spôsoby ohrievania

Rúra ponúka 24 druhov ohrevu, ktoré si zvolíte pomocou dotykového displeja veľmi jednoducho. S metódou SousVide pripravíde svoje jedlo tak, aby si zachovalo svoje vitamíny, minerály a ostatné živiny. Kombináciou pary a nízkych teplôt umožňuje prípravu pokrmov vo vákuových sáčkoch, čo urobí pripravované mäso šťavnatejším a krehkým, a zároveň zeleninu hladkou a pevnou. Pripravované mäso alebo ryby sú vláčne a zachovávajú si šťavnatosť, vôňu a nutričné hodnoty. S automatickými progamami máte k dispozícii viac ako 80 receptov, z ktorých si môžete vybrať. Jednoducho vyberte typ jedla a jeho hmotnosť a stlačte tlačidlo štart, rúra automaticky sama nastaví ostatné parametre - čas, teplotu, výhrevné telesá.

 • Horné vyhrievacie teleso, Infra gril, Kruhové vyhrievacie teleso s ventilátorom, Infra gril a ventilátor, Spodné vyhrievacie teleso a ventilátor, Dolné vyhrievacie teleso s kruhovým vyhrievacím telesom a ventilátorom, Malý infra gril, Mikrovlny, Mikrovlny a horúci vzduch, Mikrovlny a gril, Rozmrazovanie, Rýchly predhrev - 200 ˚C za 6 minút, AutoRoast - automatické pečenie mäsa, AquaClean, Slabá para, Stredne silná para, Silná para, StayWarm - udržiavanie teploty uvareného jedla/ohrievanie, WarmPlate - ohrievanie tanierov, Eco funkcia, Varenie v pare, Pečenie metódou Sous vide - pečenie vo vákuových vreckách

PureSteam

Parné rúry Gorenje majú vynikajúci parný výkon, ktorý produkuje paru bez kvapiek vody. S parným generátorom varí vstavaná rúra úplne bez vody, generátor extrahuje paru z vody, ktorá je tak úplne čistá. Para je distribuovaná po celom vnútornom priestore rúry bez kvapiek vody, ktoré môžu pokaziť chuť pripravovaného jedla, tým že by bolo mokré. Je veľmi praktický aj pre rozmrazovanie, nakoľko teplo pary rovnomerne obklokpuje pokrm bez tvorby horúcich miest.

MultiSteam 360°

Parné rúry využívajú ventilačný systém MultiSteam 360°. Potom ako para vstúpi do rúry pomocou viacerých špeciálnych otvorov je vďaka ventilátoru rovnomerne rozvádzaná vo vnútornom priestore. Jedno naplnenie nádrže na vodu postačí pre celý proces varenia. Nemusíte tak otvárať rúru počas varenia, čo vám ušetrí čas i energiu.

Vodný kameň nebude problém

S funkciou odstraňovania vodného kameňa, ktorá pracuje automaticky už sa nemusíte trápiť s usadzovaním vodného kameňa. V prípade potreby vás rúra sama upozorní, že je potrebné spoustiť odstraňovanie vodného kameňa. Tento proces po pridaní špeciálneho roztoku na odvápnenie trvá 1 hodinu.

SilverMatte – kvalitný materiál

Pre varenie či pečenie je veľmi dôležitá aj kvalita materiálu. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne zaťaženie či teplo. Bez mikropórov sú povrchy rúr a plechov vysoko odolné voči teplotám, mikrovlnám a pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú odolnosť a výbornú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér vstavanej multifunkčnej rúry vždy čistý a sterilný.

Pečenie na viacerých úrovniach

Pripraviť viacero jedál naraz už nebude problémom. Kombinácia MultiFlow 360˚a HomeMade tvaru rúry u niektorých rúr Gorenje vám pomôže dosiahnuť dokonalý výsledok: pečenie na viacerých plechoch súčasne. Chute a vône jednotlivých pokrmov sa pritom nezmiešajú. Inteligentná distribúcia vzduchu zabezpečuje, že jedlo je rovnomerne upečené na každej jednej úrovni. Väčší objem rúry takisto zabezpečuje dokonalý prehľad.

Dynamický ochladzovací systém DC+

Efektívny DynamiCooling+ systém účinne ochladzuje exteriér rúry a zároveň bráni poškodeniu spôsobenému vysokými teplotami. Po ukončení pečenia tepelný snímač začne ochladzovať vonkajší povrch rúry, kým teplota neklesne pod 60 °C. Tento systém je užitočný predovšetkým pre rúry s pyrolytickým čistením, ktoré prebieha pri extrémne vysokých teplotách. Systém DynamiCoolig pracuje pri zapnutej rúre. DC+ systém sa aktivuje až po vypnutí rúry.

Vlastnosti

Multifunkčná vstavaná parná rúra Gorenje disponuje rôznymi funkciami pre vylepšenie a zjednodušenie jej prevádzky. Vybavená je GentleClose dvierkami s tlmeným zatváraním, praktickým osvetlením vnútorného priestoru a dynamickým chladiacim systémom DC+. Dvierka sú z trojitého bezpečnostného skla. Vstavaná kombinovaná parná rúra s mikrovlnami ponúka množstvo výhod mikrovlnných rúr, horúceho vzduchu a grilu. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 1000 W a výkon grilu 2200 W. 5 úrovní výkonu mikrovlnnej rúry urýchli proces prípravy jedál, pokým horúci vzduch zabezpečí jeho správnu prípravu. Kombinovaná prevádzka, gril a horúci vzduch súčasne ponúka dokonalé výsledky varenia veľkých kusov bieleho mäsa, pokým kombinácia grilu a mikrovĺn urýchľuje pečenie menších kusov mäsa, pizze a podobne. Taktiež môžete vstavanú mikrovlnnú rúru využiť ako bežnú rúru alebo parnú. Ďalšími prednosťami vstavanej parnej rúry s mikrovlnami sú:

 • AquaClean - ponúka jednoduché a pohodlné čistenie pomocou pary. Stačí naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť AquaClean na 30 minút. Mastnota a zapečené mastné škvrny sa parou uvolnia a potom ich stačí utrieť handričkou.
 • Sušenie - sušené mäso, ovocie, zelenina a pod. si jednoducho pripravíte v domácnosti. Rúra umožňuje sušiť až na 5 plechoch súčasne a ušetriť tak čas aj energiu.
 • Jogurt - pre prípravu zdravého jogurtu je potrebné automatické nastavenie. Jogurt je hotový za cca. 3 hodiny.
 • Odvápňovanie - funkcia odstraňuje vodný kameň. Pri potrebe odvápnenia vás rúra automaticky upozorní, že je tento proces potrebný.
 • Zdravé zohrievanie - rozmrazovanie a ohrievanie v kombinovanej parnej rúre je zdravšie. Nedochádza k preváraniu a pri rozmrazovaní k zmene štruktúry jedál.
 • SlowBake - funkcia pečie jedlo pri nižších teplotách počas 6 hodín. Mäso a ryby ostanú vláčne a pritom šťavnaté, voňavé a zachovajú si svoje nutričné hodnoty.
 • Technológia Stritter - umožňuje umiestniť plech na pečenie štandardnej veľkosti do mirkovlnnej rúry. Využitá je tak celá šírka rúry, otočné taniere nie sú potrebné. Moderný distribučný systém mikrovĺn ohrievania jedlo rovnomerne ohreje po celom objeme.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine BCMS598S19XSK (stiahnuť) [*.pdf, 4.01 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 50 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 3000 W
Typ čistenia: Parou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 24

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Žiadny
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,5 cm
Hĺbka: 54,6 cm
Hmotnosť: 38,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: rošt rúry

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Parou
Počet funkcií: 24

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m
Sieťový kábel: bez zástrčky

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 50 L
Celkový výkon rúry: 3000 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 734252

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore