Gorenje BCS547ORAW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
999,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 19,98 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná kompaktná parná rúra Gorenje BCS547ORAW v bielej farbe so skleneným predým panelom v energetickej triede A+. Dotykové ovládanie IconTouch je umiestnené zpredu prostredníctvom zatláčích gombíkov so vstavaným displejom. Tvar rúry HomeMade vychádza z tvaru kamennej pece. Ponúka 11 funkcií pečenia s klasickým ohrevom, infra gril, s ohrevom pomocou kruhového vyhrievacieho telesa s ventilátorom, silná para, varenie v pare, a ďalšie, nechýba jednoduché čistenie AquaClean. K dispozícii je aj automatický program odvápnenia. Multiflow 360˚ s rovnomernou cirkuláciou vzduchu umožňuje pečenie až 5 plechov naraz a MultiStream 360˚ umožňuje rovnomernú distribúciu pary. Rúra je vybavená dvojitým osvetlením. Dvierka rúry Gorenje BCS547ORAW disponujú SoftOpen a GentleClose závesom dverí a sú vybavené 3 sklami a 2 reflexnými vrstami. Celkový objem rúry je 50 l. Súčasťou balenia sú perforovaný parný pekáč, parný pekáč, plytký smaltovaný plech, rošt a termosonda. Vedenie plechov v rúre je drážkové s plne výsuvnou teleskopickou lištou na 1 úrovni.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

 

 

 

 

HomeMade dizajn

Vstavaná kompaktná parná rúra Gorenje BCS547ORAW ponúka dokonalý dizajn v čiernom prevedení. HomeMade tvar rúry a umiestnenie vykurovacích prvkov vychádzajú zo skúseností a poznatkov získaných z používania kamenných pecí. Tieto poznatky vedú k vnútornému dizajnu s rovnomernou distribúciou a cirkuláciou horúceho vzduchu. Výsledkom je optimálne upečené jedlo: vo vnútri šťavnaté a zvonku chrumkavé. Objem rúry je 50 l, takže poskytuje extra veľkú pečiacu plochu.

Spôsoby ohrievania:

 • Horné a dolné vyhrievacie teleso
 • Infra gril
 • Kruhové vyhrievacie teleso s ventilátorom
 • Infra gril a ventilátor
 • Dolné vyhrievacie teleso s kruhovým vyhrievacím telesom a ventilátorom
 • Rozmrazovanie
 • Rýchly predohrev - 200 ˚C za 6 minút
 • AquaClean
 • Silná para
 • Eco funkcia
 • Varenie v pare

SilverMatte – kvalitný materiál

Pre varenie či pečenie je veľmi dôležitá aj kvalita materiálu. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne zaťaženie či teplo. Bez mikropórov sú povrchy rúr a plechov vysoko odolné voči teplotám, mikrovlnám a pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú odolnosť a výbornú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér vstavanej multifunkčnej rúry vždy čistý a sterilný.

Teleskopické výsuvy

Teleskopické výsuvy poskytujú perfektný pohľad na priebeh vášho pečenia na všetkých úrovniach, bezpečné manipulovanie s plechmi a jednoduché čistenie. Jednoducho ich vytiahnete von, aby ste kedykoľvek bezpečne skontrolovali vaše jedlo, a po skončení ich ľahko vyčistíte. Vedenie plechov v rúre je drážkové s plne výsuvnou teleskopickou lištou na 1 úrovni.

Termosonda na pečenie

Je pre skutočných gurmánov. Kontroluje vami nastavenú teplotu vo vnútri pokrmu a po skončení pečenia a dosiahnutí požadovanej teploty zaisťuje vypnutie rúry so zvukovým signálom.

Pečenie na viacerých úrovniach

Pripraviť viacero jedál naraz už nebude problémom. Kombinácia MultiFlow 360˚a HomeMade tvaru rúry u niektorých rúr Gorenje vám pomôže dosiahnuť dokonalý výsledok: pečenie až na 5 plechoch súčasne. Chute a vône jednotlivých pokrmov sa pritom nezmiešajú. Inteligentná distribúcia vzduchu zabezpečuje, že jedlo je rovnomerne upečené na každej jednej úrovni. Väčší objem rúry takisto zabezpečuje dokonalý prehľad.

Vlastnosti

Multifunkčná vstavaná parná rúra Gorenje disponuje rôznymi funkciami pre vylepšenie a zjednodušenie jej prevádzky. Vybavená je GentleClose a SoftOpen dvierkami s tlmeným zatváraním, praktickým dvojitým osvetlením vnútorného priestoru a dynamickým chladiacim systémom DC+. Dvierka sú z trojitého bezpečnostného skla s 2 reflexnými vrstvami. Ovládanie je elektronické, umiestnené vpredu na sklenenom panely prostredníctvom zatláčacích gombíkov doplnených displejom a dotykovo ovládateľnými hodinami IconTouch. Súčasťou balenia sú perforovaný parný pekáč, parný pekáč, plytký smaltovaný plech, rošt a termosonda.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 50 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 2600 W
Typ čistenia: Parou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 11

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 45,5 cm
Hĺbka: 54,6 cm
Hmotnosť: 33,9 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: termosonda

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Parou
Počet funkcií: 11

Konektivita

Dĺžka kábla: 1,5 m

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A+

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 50 L
Celkový výkon rúry: 2600 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 728025

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore